Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Był kurier,ale oni długo pracują. KOszula fajna Stanik za duży jeszcze :-) ale myślę że będzie się dobrze prał Majciochy tez fajne leginsy porażka jak rajstopy :-( Myślałam że do tuniki je założę ale takie prześwitujące że tylko do spódniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) Dziewczyny ani połowy nie wypiły tego co przyniosłam ale im bardzo smakowało i pół godziny zgadywały z czego to jest:D podziwiały mój brzuszek bo miesiac temu nie bylo go az tak widac a Mała chyba specjalnie się wypinałą cały czas;:) Sonka już napisała jak na śląsku wyglada więc ja nie musze;) Jednak te karty chipowe to superowe sa;) Suelen jak sie czujesz? Niestety nie znam sie na wynikach i nie powiem Ci o co chodzi:( Ja w kuchni będę mamie pomagac w gotowaniu a co Ona wymysli to nie wiem. Mi napewno zostanie pieczenie ciast:P Ja tez marcówka fajne te sałatki :) dobrze,ze tylko z jednej rzeczy z zakupów nie jestes zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia a co kupiłąs chrzesniakom?;) Gdzie Wy jestescie?:( cały dzień tak pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuje w miarę ok :) Ja oglądam dalej firanki :) chcę sobie coś kupić do kuchni na mój karnisz metrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z przerwami czytam o tych szczepieniach, wiem że artykuł długi, ale ogólnie wystarczy go przelecieć, wydaje mi się że to jest bardzo ważne dla naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten artykuł jutro przeczytm bo teraz i tak nic bym z niego nie wiedziała... zmykam bo mi zaraz laptop padnie a nie chce mi się wstawać po ładowarke. dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonałam kolejnych zakupów dla małego :) i znowu jestem szczuplejsza o 150zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj ja pierwsza?:) Odśnieżyłam M auto. Ma taką dobrą żonke ahh;) jakbym tego nie zrobiła to by się do pracy spóźnił bo zaspal. Zjadłam śniadanie a teraz dopijam herbatke z cytrynka a za 30 minut zbieram się na usg:) Wkońcu Malutką zobacze:D Suelen co kupiłaś Natanielkowi?:) Masz bardza ładną firanke i tą co chcesz kupic też jest fajna;) Mam taki sam karnisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po usg. Dowiedziałam sie tylko tyle,że Mała się fajnie rusza a serduszko ładnie bije. I babka pokazała mi tylko serduszko nic wiecej:/ wagi tez mi nie powiedziała. Nosz kurna mac:/ to za co ja do cholery zapłaciłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja jak zwykle w pracy ale czuje sie już dobrze to chyba taki jeden dzien był straszny po tej glukozie. Jakoś daje rade;) Zrobiłam wczoraj w końcu kilka zakupów bo jeszcze nic nie mam http://allegro.pl/blanca-baby-rozek-usztywniany-kokos-rozne-wzory-i1359683840.html http://allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-startowy-butelka-smoczek-i1357529357.html http://allegro.pl/zestaw-poporodowy-majtki-podklady-podpaski-bella-i1346529760.html http://allegro.pl/babyono-bezpieczny-zestaw-pilnik-nozyczki-cazki-i1346529756.html jeszcze wanienke w tym miesiacu chce kupić a nastepne rzeczy w styczniu. Oczywiście jak na weekend wyladuje u rodziców i wyrusze w miasto jutro to i jakieś ciuszki sie kupi jeszcze. Jutro też mam wizyte znów zobacze małego już nie moge sie doczekać. Ciekawe ile przytyłam bo ostatnio jak sie ważyłam to w ciagu miesiaca miałam 2,3 kilo na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a ty pytałaś ją?? i ci nie powiedziała czy jak?? ja tez marcówka ja się właśńie zorientowałam że nasze Jaśki to chyba w tym samym wieku co?? do której klasy twój chodzi?? u nas w zachodniopomorskim jest tak że z tych długich sie w ogóle nie korzysta ja nigdy jej nie używalam. a tak to sa recepty normalne moja mama zamawia recepty w takiej firmie która się tym zajmuje tam są jej dane na niej i numer jakiś jej w NFZ i kod taki paskowy jak na produktach wszystkich np spożywczych i pani w aptece ten kod podtyka pod czytnik i zczytuje dane mojej mamy:) a skierowania tak samo mama zamawia druki i wypisuje w gabinecie:) mój gin tak samo ma:) teraz nie ma tych książeczek zdrowia z zusu i sajgon jakiś:/ bo dopuki jestem w ciąży to mi sie należy opieka bez książeczki ale tak jak np z Jasiem ide a on podchodzi pod ubezpieczenie M to on musi iść co miesiąc do zusu i oni mu tak dają wydruk że ma składke na dany miesiąc opłaconą:/ tak sobie wymyslili bez sensu:/ jeszcze tego nie testowalismy bo nie było potrzeby ale wątpie żebym myslała o tym żeby jechac przez pół miasta do zusu po papierek jak mi dzieciak bedzie miał 40 stopni gorączki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja mam zawsze prywatne badania i powiem ci że jestem zadowolona. Moja Doktor przyjezdza specjalnie dla mnie w soboty otwiera gabinet jesteśmy sami wiec sie nie spieszy. No i porozmawia dłużej wiadomo zważy pooglądamy małego dłużej. No stówke co miesiąc zostawiam wiadomo drugą w aptece na witaminki czy coś tam. Ale ciąża nie trwa wieki myślę że warto jednak prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałam ile waży to stwierdziła,ze jak 2 miechy temu 305 to teraz moze z 800 a Mała napewno waży już ponad kg bo tyle jest w normie. Poszlam prywatnie własnie no ale kij jej w oko. Jutro mam przyjsc do tej samej przychodni tylko w miescie jak chce mieć zdjecie. No ale tyle dobrze,ze wszystko jest dobrze. A Mała za niecałe 3 miesiace będzie z Nami więc się nie będę denerwowac. Choć i tak się wkurzyłam i mnie pogoniło do łazienki... Nie wyobrazam sobie,ze musialabym biegac do zusu po zaswiadczenie,ze skladki sa zapłacone. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie fajnie kurcze za kase to powinna lepiej zbadać dziecko. I powinno sie ważyć co wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieciekawie tuethe:/ ja bym sie wpieniła i nie zapłaciła:D cóz sa ludzie i ludziki :) maleństwo mi sie kokosi w brzuchu dzisiaj strasznie choc zwykle się rusza ale bardziej leniwie a dzisiaj to mam wrażenie że zaraz mi z brzucha wyskoczy:/ boli wręcz troche tak się wypycha. właśnie sobie uświadomiłam że to już 29 tydzień a ja wciąż nie wiem co tam siedzi i o dziwo wcale mnie to nie obchodzi:) mogłabym sie dowiedzieć dopiero przy porodzie ale M naciska :) Kiedyś myslalam że musze wiedzieć jak najszybciej a teraz mysle że fajnie mieć niespodzianke przy porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tak to jest z lekarzami, ja tez sie dowiedzialam tylko ze moj maluszek ma 850 gram a ile mierzy nie wiem .doktorek powiedzial ze jak narazie jest dlugi i chudy ale ze kilogramow bedzie nabieral po 30 tygodniu wiec jeszcze 3 tygodnie i zacznie maly nabierac masy a ja tyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wczoraj wydalam 350 zl na niektore rzeczy do szpitala i dla Miska...pieluchy, podklady, majtochy, butelki, smoczki, przescieradla, kolderke z poducha, gryzaczek z grzechotka, sudocrem, niedrapki itd..... Wczoraj Misiek straaaasznie skopal M:D . Oczy widzialam ze mial jak 5zl gdy dostawal takie kopniaki. A bylo co czuc:D. W koncu jeszcze przystawil buzie i mowi "kopnij tatusia w zabki" i jak na zawolanie Misiek dal w zabki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wlasnie wkurzajace jest to ze jak placi a nie otrzymuje informacji jakich wymagasz....ale na szczescie jutro bedziesz wszystko wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś dobry dzień mam dzisiaj. Ale to napewno dlatego że dziś piątek + wypłata:) no i do rodziców jade a tak dawno już w domu nie byłam. Z moim M jestem skłócona troche ale to sie jakos wyjasni. Traktujemy sie narazie ozięble ale to z jego winy. Ja to też straszna jestem bo jak sie zablokuje strzele focha to koniec moze chodzic prosić błagać. Minie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wczoraj miałam goscia kolezanke matke dwójki dzieci i oczywiscie dostałam mase "dobrych" rad:)) czy słyszałyscie o tym ze noworodkowi tak do 5-6 miesiaca trzeba codziennie zakladac nowa pizamke (śpioszki) do spania? i body?? w lato to rozumiem ale czy to jest jakis nakaz przykaz czy niewiem oco w tym chodzi:( a na zasypke zamiast talku (chcialam nivea baby bo sudocrem to jak juz sa odparzenia) polecila mi mąke ziemniaczana ihih niewiem co o tym myslec pierwszy raz słysze takie cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc moje zakupy: - 35 pieluszek tetrowych - 4 pieluszki kolorowe- tetrowe -2 pieluszki flanelowe - 2 pieluszki flanelowe z ceratką od spodu (do przewijania u kogoś) - 1 podwójnie grubą pieluszkę flanelową do wózka jak prześcieradło - łapki niedrpaki - czapeczka typu ''smerfetka" po kąpieli - ceratka do łóżeczka - komplet smoczków pure Tommy Tippe - okrycie kąpielowe niebieskie z żabką Podaje link do jednej z aukcji z moim zakupem http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-baby-ono-76-x-76-cm-i1341254280.html jak juz przyjdą rzeczy dam wam znać jakiej jakości :) I z naszej list odkreśliliśmy kolejne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE okropnie cię potraktowano jak na prywatna wizytę ILOSIA z tą mąką to prawda :) jak człowiek dorosły sobie coś obetrze, czy np. nogę w butach i jest bąbelek przebity to najlepiej mąką posypać bo wysusza. To jest metoda naszych babć, mam... ja planuję krem do pupy, ale jak by co to na pewno sięgnę po mąkę ziemniaczaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciężaróweczki, macie plany na sylwestra, maż chciał mi zrobić prezent i idziemy się pobawić na sale , a ja zaczynam sie zastanawiac czy moge w ciąży, będzie to 31tc więc same wiecie, A wy gdzie spędzacie sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze względu na ciążę spędzam Sylwestra w domu z mężem i znajomymi. Ale u mnie ciągle coś się dzieje i mam leżeć. Jak nie ma żadnych przeciwwskazań u ciebie, doktor mówi, że wszystko jest ok to Ja bym poszła i bawiła się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no własnie ja wystawilam oczy na to co mowila;p czlowiek jest zielony:) suelen super zakupki:) czekam na info o flanelowych pieluszkach:) ja tez w domku sylwka bo moj M i ja stwerdzilismy ze wydac prawie 400zl z abal hmm szkoda kasy potrzebne jest dla maluszka i zostajemy jak narazie romantycznie w domku:) we troje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU kasa to drugi argument, za te pieniądze mogę małemu kupić coś potrzebnego. Teraz weszłyśmy w taki etap życia, że przeliczamy pewne rzeczy. Mam nadzieje, że zakupy okażą sie udane i plusem jest, że nie zdzierali za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×