Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

czesc dziewczyny, nawet niepamietam co ktora napisala,tyle sie naczytalam, ale zgadzam sie z ta kapiela ze dzidzia zle sie czuje jak nie jest kapana, przynajmniej u mnie tak bylo ze zawsze po kapieli karmienie i dzidzia szla slicznie spac. tez kiedys uzywalam tych czapeczek po kapieli, teraz mam cieple mieszkanie wiec mysle ze dzidzius by sie tylko pocil. Pajacyki zakladalam zawsze do spania, pod spod tylko body z krotkim rekawkiem. Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dokopalam sie do laptopa dzis na tvn style rano mowili ze jak nasze mamy mialy rozstepy to najprawdopodobniej tez bedziemy miec, aha i zeby zmniejszc prawdopodobienstwo ich wystapienia trzeba jesc duzo bialka:)jak mnie w nocy bolal brzuch masakra jakby mi ktos gwozdzie wbijal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ale sie rozpisalycie:)))) buteleczki ja mam tt ale niebralam tej antykolkowej bo smoczki mam antykolkowe ale znajoma moja ja ma (cora ma 5 miesiecy) nienarzeka na mycie pierwsze słysze. wozeczki to chyba z amortyzatorem sa leprze i przedewszystkim pompowane kola i duze tak mi sie zdaje. puszku wozio cudo jak juz pisalam:)) JUS twoja niunia cudna!!!:)) ja ciuszkow mam mase tzn mialam ihihhihi jak pisalam okolo 50par bodow spodni ze 30;p ale zrobilam porzadki i wydalam 4 wory na wies do rodziny tam sie urodzilo 3 chlopcow moim siostrom wiec byly zachwycone z ubranek. a mate chcialabym taka:) : http://allegro.onet.pl/bb-mata-z-karuzela-i-swiatlem-my-baby-kurier-i1340154805.html i zabawki takie:) http://allegro.onet.pl/kostka-interaktywna-taf-toys-promocja-i1342369993.html http://allegro.onet.pl/lamaze-motyl-emanuel-przywieszka-od-0m-i1343870583.html http://allegro.onet.pl/anne-geddes-rozowa-wrozka-hit-na-allegro-i1346616527.html karuzela: http://allegro.onet.pl/fisher-price-ocean-wonders-karuzela-projektor-i1356623957.html leżaczek: http://allegro.onet.pl/lezaczek-babelek-bright-starts-warszawa-3-18kg-i1355831687.html i reszta zabawek: http://allegro.onet.pl/sterntaler-zolw-sammy-z-bijacym-sercem-kur-i1355960202.html http://allegro.onet.pl/spiewajacy-barney-28cm-blyskawiczna-wysylka-i1349967950.html http://allegro.onet.pl/fisher-price-przytulanka-konik-morski-i1359027340.html http://allegro.onet.pl/lamaze-slon-muzyczny-od-0m-teraz-rabat-10-i1359321117.html a reszte dzidzia bankowo dostanie tzn zabawki czy ciuszki zawsze goscie cos przynosza :)))) ale wiadomo chcialabym sama niusi kupic nowe zeczy takie od mamci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA długa ta lista do Mikołaja ;) Ja mam troszkę inną alternatywę tej karuzeli, bo mam z misiami i powiem ci, że jest super: dźwięki, budowa, pilot, projektor. Bardzo fajna mata i to odemnie z Łodzi :) A mnie dziś mąż zaskoczył pamięcią :) i dostałam piękny prezent, kiedyś mu wspomniałam, że mi się to podoba, a tu niespodzianka :) aż się popłakałam, a biedny nie wiedział co mi jest, myślał , że mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny....tęskniłyście za mną? zostawić Was na 2 dni to potem człowiek zaległości nie może nadrobić....ale jakoś się udało.... Spróbuję odpowiedzieć jakoś na część postów.... gula_ gratuluję dorosłej córci...jesteś super mamuśką,że może na Ciebie liczyć...i rozmawiać i świętowanie z powodu pierwszej miesiączki to na PRAWDĘ SUPER POMYSŁ....mam nadzieję,że z Emilką będę miała taki dobry kontakt....tzreba się o to starać i na to "zapracować" fonia-dorosły syn...hm...takie czasy, ważne że nie zrobił tego z byle kim i byle gdzie....to się liczy.... suelen-urocza siostra jus29-słodka malutka, jaka uśmiechnięta i ma pięknego buziaczka... zuzka-gratuluję dużej i zdrowej dzidzi:) a co do kąpieli raz w tygodniu to dla mnie jakiś absurd.Mamuśką jeszcze nie jestem,ale wydaje mi się że kąpiel to ważny punkt dnia...odpręża, a masaż który po kąpieli oliwką to też cudowny relaks i kontakt z mamą...wiem,że ja będę kąpać Emilkę codziennie,no może czasem zrobię jej "dzień dziecka",ale w wyjątkowych sytuacjach... w piątek byłam na badaniach...morfologia, mocz i glukoza....75 g i badanie krwi na czczo, po godzinie i po dwóch...pani w laboratorium mówiła,że lekarze teraz tak robią-dają od razu na 75....ale nie wim ile w tym prawdy, bo jak Was czytam to większość miała 50g....hm....jutro odbieram wyniki...i boję się....obym nie miała cukrzycy...... ojej ale sie napisałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia jaka lista, hihi:) Super ta mata:) ja jeszcze nie wybralam jaka kupie ale jakas napewno:) Suelen no to fajnie,ze Mąż zrobił Ci niespodzianke:) Pewnie za tą sałatke,że nie zjadłas:P Betty wyniki napewno beda dobre;) ja jutro ide na badania... Co robicie na obiad? ja wlasnie skonczylam lepic pierogi z mięsem. Mama wyciagla mi specjalnie wielki kawał mięcha,zebym M zrobiła gulasz ale ja wymyśliłam pierogi i się cieszy, hehe. połowe zamroziłam na jutro bo jedziemy do szkoły rodzenia i nie bede miala kiedy ugotowac obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski, ja wlasnie skonczylam ogladac nowego Robin Hooda, Robson poszedl grac a ja siedze na laptopie, pewnie za jakis czas pojedziemy do Tesco po kosmetyki dla Myszuni, dzisiaj na obiad mam gulasz od wczoraj wiec laba na calego ;-) kolezanka poslala mi przepis na babke wiec chyba dzisiaj sprobuje ja upiec ;-), u nas zimno sniegu nie ma ale w domku nagrzane, choinka ladnie sie swieci, ogien w kominku szaleje ;-) hmnnn slodkie lenistwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero po śniadanku ;-)) niestety przez to przeziębienie nie mam na nic siły, gdyby nie dzidziuś to nawet bym śniadania nie jadła ;-( Betty ja też miałam glukozę na 75, lekarze tak robią po to żeby nie powtarzać gdyby przy 50 było już coś nie tak, więc lepiej raz sie przemęczyć puszek zazdroszczę ci tych widoków ;-) ja na obiad z wczoraj więc też laba,żurek z białą kiełbaska,jajkiem i ziemniaczkami mój mnie trochę wkurzył bo karpatki mu się zachciało, a mi nie bo nic nie czuję, to sam robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek my po obiedzie tez do tesco jedziemy:) ale po jedzenie bo nie mam co na chleb dac:P ale dla Małej tez cos pewnie wymysle, hihi:) Powodzenia z babka;) Ja choinka bede sie zachwycac pewnie w wigilie;P Fonia musisz jesc. O 13 sniadanie? troche za pozno. Zjedz duzo żurku. Dobrze,ze Twoj sam robi sobie ta karpatke i nie musisz sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe fajnie ze tez jedziesz pewnie cos malej kupisz ;-) odezwala sie do mnie znajoma ze ma lozeczko nie zniszczone dla mnie za polowe ceny wiec chyba je odkupie tym bardziej ze u nas z kasa tak troche na styk bo ja nic nie zarabiam teraz, juz powoli lista skraca sie a ja jestem coraz bardziej spokojna o to ze jak urodze wczesniej to i tak bede miala wszystko gotowe, jeszcze foteliki do auta musze zakupic takie kupie od 0 - 18 albo od 9 do 36 kg, bo nosidelka moge pozyczyc do 9 kg wiec te od 9 do 36 bylyby super ;-) tuethe czyli juz z mezulkiem rozmawiasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz robiłam pierogi z mięsem ale musze się pochwalic... niebo w gębie!:) ciasto idealne a farsz w sam raz:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jesli masz okazje odkupic w dobrym stanie i w dobrej cenie to masz szczescie:) A każdy zaoszczedzony na czyms pieniadz Wam sie przyda. Ja z M rozmawiam cały czas ale buziaka jeszcze nie dostał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upieke ta babke dzisiaj bo widze ze to jakis szczesliwy dzien na gotowanie i pieczenie ;-) wszystkim wszystko wychodzi;-) suelen - zzera mnie ciekawosc co dostalas od meza.....jesli nie chcesz to nie pisz ale taka jestem ciekawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek też bym się nie zastanawiała z taką okazją thuete to taka malutka kara ;-) no tak musiałam wstać i ratować krem do karpatki, bo mu nie wyszło ;-( i weź tu sie wyręcz facetem,ale przynajmniej miał dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek napewno jakas seksowna bielizne dla kobiet w ciąży i teraz sprawdzają jak lezey, hihi:P Fonia ja za M jestem taka głupia,ze pomarudze,pomarudze ale zloscic sie nie potrafie długo. Zjadl pierogi az mu się uszy trzęsly wiec ma u mnie plusa bo sie bałam czy beda mu smakowac:P Fonia a uratowalas ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tuethe - to taka malutka kara, ale w sumie ja nadal podtrzymuje ze nic zlego nie zrobil wiec nie powinnas go az nadto karac ;-) to tylko facet, moj znowu gra, jak 10 cio latek hmnn no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze nic takiego nie zrobil ale same wiecie jakie potrafmy byc marudne tym bardziej,ze zjadl to na co mialam przez pol dnia ochote i mi ani kawałka nie przyniosl. Nawet z takiego zimnego bym się cieszyła. Puszek a jak myślisz co mój robi? odkąd ruszył tyłek z łóżka to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieczenia... ja wczoraj upiekłam ciacho dla Wujka. Poszłam rano do kuchni tzn ok 11,zeby posypac cukrem pudrem i kakao i wiecie co? Prawie połowy ciasta nie ma! Myślalam,ze zabije! pokroili sobie do kawy bo skad mieli wiedziec,ze to nie dla nich? Z Mama chyba od tyg gadalysmy,ze upieke Wujkowi ciacho. Spryciarze zrobili to tak,ze ani ja ani mama nie widzialysmy,ze zjedli. Musialam ladnie obroic i tylko połowe z tego co mial dostac dostanie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moj teraz to przegial, kurnik nie dosyc ze zaczal normalnie palic, paczke dziennie a obiecywal ze rzuci, juz mielismy akcje jego rzucania tydzien temu, kupil jakies badziewie plastikowe do palenia, tabletki, i papierosy, wyszlo nas to 3 razy drozej palil po 3,4 papierosy dziennie i tak zarl te tabletki, palil papierosy, zwiekaszal dawke fajek, a teraz poszedl zapalic do mojej sypialni na gore bo mu sie nie chcialo schodzic do ogrodu, palil przy drzwiach balkonowych ale wiecie wszystko wlazlo do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przegioł. W sypialni? Oszalał! Mój to schodzi do piwnicy a jak jest ciepło to wychodzi przed dom ale w domu oo nie. Moja Mama by go z miotłą odrazu goniła. Te papierosy to jest przeklenstwo ale nie mam co narzekac bo pali o wiele mniej niz kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem uratowany, nie zagotował go poprostu, ręce mi opadły ;-) tuethe no to ci ładnego psikusa z tym ciastem zrobili, trzeba było od razu piec dwa '-) puszek mój też pali, w kuchni przy otwartym,niestety wszelkie próby rzucenia spełzły na niczym,trudno,czasem pokrzyczę ale już olałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia składniki kupili mi tylko na jedno ciacho. Zreszta o 23 je wyciagałam z pieca a jakbym miala zrobic dwa to bym z kuchni o pólnocy wyszła a taka głupia to ja nie jestem bo oni by cos slodkiego zjedli. rece maja to niech sami pieka:P zmykam do tesco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe on pali na zewnatrz, ja nie wiem co sie z nim stalo, ja w sypialni mam takie wielkie drzwi rozsuwane jak taras balkonowy ale nie mam balkonu, tak w irlandii buduja, i on sobie skorzystal z mojego tarasu ale wszystko ciaglo do srodka az na dole w salonie to czulam, ja nie wiem czy te gry mu resetuja mozg...niech sobie pali w swoim pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz spadam po lozeczko jestem umowiona na 15 czyli za 1,5 godziny, u nas jest dopiero 13.30 roznica czasu o godzinke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest zielony jesli chodzi o kompa, umie tylko włączyć internet i posłuchać muzyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam zaleglosci, nie bylo mnir bo w piatek i sobote bylam w pracy,jestem na stornie 349, dokoncze pozniej bo za chwile goscie przyjada, tuethe zrobilam rogaliki dzis, bedziemy smakowac jak goscie beda -rodzice przyjda wozek ogladac na ktory dali kase bo jeszcze go nie widzieli:) zmykam, poczytam Was poznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia naprawde, dlaczego tak? ile ma lat? ale masz szczescie, moj to potrafi grac godzinami albo sciagac muzyke i filmy, kupil mi laptopa 3 tygodnie temu i ma raj sam dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas nadrobic to jest ciezko ;-) lepiej byc na biezaco hihi;-) karolina rogalikiem takim jednym malusim to mogla bys rzucic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×