Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek dobrze ze bedziesz miala ten miesieczny dodatek zawsze to na bedzie jakies ubranka czy pieluchy dacie sobie rade :) co do tego mojego pobytu zagranica to wiadomo ze jest inne zycie chociaz ja osobiscie tam dlugo nie bylam (w anglii), za to na klika polrocznych wyjazdow do stanow wyjezdzalam i wiadomo to jest life na wszystko cie stac, ciuchy restauracje i jeszcze sporo zostaje...laptopa sobie pierwszego kupilam w stanach za tydzien pracy..tu bym musiala troche wiecej zaorac na to...no ale jesli chodzi o Anglie to tam juz az tak bardzo mi sie nie podobalo...chociaz kasa lepsza ale poprostu nie wyobrazalam sobie tam zycia bez rodziny i znajomych troche sie czulam jak intruz..chociaz pewnie z czasem bym przywykla. Jednak skonczylam w miare dobre studia moj facet tez wiec chcemy tu sie rozwijac i mysle ze taz to nam sie uda :) I nasz kochany kraj da nam takie mozliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ale sie znowu usmiałam "na syfa" :D:D:D dobre :D Naturalnie rodziłam:) Chyba cie jeszcze nie było jak pisałam dziewczynom więc powiem tylko że poród w aucie sie odbył:) Gdzies tam jest ta moja historia na ętej stronie:) więc jak widać można nie dotrzec do szpitala ale ja byłam wtedy skrajny przypadek :) no a ja faktycznie z bólami partymi wpakowalam sie pod prysznic i nogi goliłam:D NIe no wraca wszytsko do normy:) MI bynajmniej wróciło:) Ale wiem że są różne przypadki zależy od "jakości" skóry. Wiem od cioci i wujka (sa ginekologami) że częściej cos sie może hmmm nie zbiec tak do końca im się jest starszym ale to tak jak ze wszytskim jak z brzuchem po ciązy jak z rozstepami:) Im skóra młodsza tym bardziej elastyczna skłonna do "dostosowania sie do nowej sytuacji". Poród na prawdę tylko na filmach trwa 5 minut:) Wiem też że zależy od szpitala i dlatego się zaczęłam wachać co do tego czy chce rodzić u nas na Pomorzanach bo to kliniczny więc fajnie bo jakby coś było nie tak to sprzęt mają no i na pewno widzieli najwięcej przypadków. tylko że czasami studenci szyja niby możesz się nie zgodzić ale wiecie jak to bedzie po 12 godzinach sapania :D:D Mój gin mnie tak nastraszył trochę że stamtąd właśnie ma nawięcej babeczek źle pozszywanych:) Wiecie co jakby sie jakis konował trafił to może by i zciasnił tam co nieco heheh:D:D:D ależ mam humor jakis taki dobry:) Coś chyba dodali do mandarynek bo wsunęłam 10 i po nich mi sie ciągle śmiac chce:) a laktator no to lepiej kupic tej samej firmy co butelka bo przykręcasz tą butelke do laktatora i już a tak to musisz przelewać:) M mama dzwoniła (jest w Niemczech) że nam wysyła jakiąs kamerę dla dzidzi że można podłączyć do telewizora i na jednym z kanałów się dzidzia wyświetla i można ja podglądać:) Wiecie cos na ten temat?? Chyba to jakaś taka elektroniczna niania tylko w jakiejśc dziwnej Niemieckiej wersji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to sie wyjasnilo dlaczego nie dojechalas do szpitala... wariatka1 Wy nawet nie myslcie,zeby se golic jak sie juz zacznie! Nie slyszalam jeszcze o takiej kamerze;) Julcia co chwile mi sie wypina i dopiero sie uspokaja jak tatus poglaszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny na prawdę coś bylo w tych mandarynkach:D:D Głupio bo głupio ale wam moge powiedzieć:D Tak się usmiałam z tej babci że popuściłam:D:D:D:D Nic M nie powiem chociaż siedzi z boku bo powie że już mi zupełnie odbiło:) Kasia no fakt że fajnie za granicą z kasą:) My też bylismy ale tylko 2 razy raz pół roku raz 4 miesiące :) Fakt po tygodniu pracy stać było na wiele:) Ale ja bym tam nie mogła żyć. My jeszcze w Belfaście byliśmy to w ogóle jak dla mnie kosmos był:) Dzieci bym tam nie chciała wychowywać. Gdybysmy nie mieli dzieci to pewnie bysmy tam mieszkali ale z dziećmi to ja sobie tego nie wyobrażam niestety:) Puszku właśnie bo z tych moich smiechów zapomniłam. Dobrze że ci przeszło z tym krwawieniem bo sie na serio wystraszyłam jak przeczytałam że krwawisz i to jeszcze z bliźniakami. POgoń Robsona niech ci herbaty zrobi i nogi wymasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam laktator reczny avent i buteki tez a chce kupic medela na dwie piersi ale to sie zobaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aucie no to mialas przezycia niezle..czytalam to juz wczesniej ale nie pamietalam ze to ty :P a co do tej kamery to moze chodzi wlasnie o elektoniczna nianie ja widzialam cos takiego na allegro http://allegro.pl/nscessity-elektroniczna-niania-wideo-7-monitor-hd-i1356630034.html moze cos w tym stylu moja mama jest najleposza caly dzien ladnie zjadlam zdrowe sniadanko pozniej obiad miesko plus surowka bez ziemniakow, przerzucilam sie na mineralke no i duzo owocow plus pol dnia spacerowalam bo przerazona jestem swoim 12 kg+ a ona mi przyniosla i podstawila przed nos o tej godzinie jeszcze pomadki i ciasta :P ajjjj i skusilam sie na jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się ten skrót Robson może Robert będzie?? Ale M się nie zgodzi pewnie Jerzyk to Jerzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka Robi nic nie wie o tym krwawieniu.....ja juz go nie chce stresowac, bo ciagle slyszy ze boli ze lupie ze cos tam ciagle jezdzimy po doktorach i szpitalach, i teraz jak mu powiem to znowu sie przejmie wystarczy ze ja sie przejelam, i tak sie biedak stresuje bo wszystko na jego glowie zostalo, teraz gra w te swoje gierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka mi się dzisiaj coś lepszego przytrafiło... ale wole sie nie przyznawac:P hihi:) Kasia i bardzo dobrze,ze postawiła Ci ciacho przed nos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi gada "fajnie ze jak cos powiem to laski sikaja ze smiechu"i sie smieje i pozniej haslo do mnie a"a ty sie nie posikalas?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robsonki to fajne chlopaki, mam chrzesniaka Robsonka, Robert brzmi dostojnie ;-) powiem ci ze ja chcialam Roberta juniorka ale Roson senior sie nie zgodzil hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka napewno mu lepiej,ze nas rozsmiesza;) hehe;) Puszek ja bym nie chciała,zeby ktos do mojego dziecka mówił junior. Nie podoba mi sie to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie!....... potrzebuje zegar wiszacy na sciane, duzy, z takim wahadlem-kotwica...jakby wam wpadl w oko gdzies na allegro dajcie linka....prosze i dzieki z gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz tuethe lepiej junior chyba niz np. Piekarz bo ... uwaga jego ojciec jest piekarzem:D:D:D Janek ma takiego kolegę:) sie śmieje że dobrze że na Janka nie mówią Reklamówka bo tata w reklamie robi:D:D:D No tuethe dawaj dawaj bo umieramy z ciekawości:D Ja sie przyznalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja bym mowila Robus do jednego i drugiego ale chcialam tak obrazowo przedstawic junior senior ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tak do laktatora tomme tippie pasuja butelki tej firmy o kazdej pojemnosci. Ja kupilam wszystko tej samej firmy laktator, podgrzewacz,butelki i smoczki. Podobno do innych laktatorow pasuje butelki innych firm ale ja sie nie znam na tym dobrze. Babka w sklepie doradzila i mam nadzieje ze dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek powiedz czy to plamienie miałaś jak się wypróżniałaś czy przy oddawaniu moczu ? Pytam bo ja takie coś miałam przy pierwszym dziecku. Tuethe mój mąż tak się uśmiał z tą kiełbasą że powiedział że z chęcią by poznał twojego męża bo niezły z niego gość :) A jeśli chodzi o poród to mi przy pierwszym dziecku wody odeszły w domu zadzwoniłam do położnej spytała co ile mam skurcze jeśli byłam tak spanikowana że sama nie wiedziałam co ile są ale kazała spokojnie obserwować i jeśli skurcze będą co 10min jechać do szpitala,pamiętam że mąż jeszcze leciał po podpaski takie duże do apteki...:) Jak dojechałam do szpitala to poród i tak trwał 1:40 ale powiem wam że bez wód to kiepsko się rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawialam z kolezanka na gg na temat laktatorow pytala czy kupuje wiec napisalam , wiec zapytala a jak bedziesz musiec i darek zerknal i mowi ja bede wysysal i wpluwal malemu do gardla.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ale dzieci mają pomysły... no dobra przyznam się:P Jak M przywiozl mnie z tych badan to weszłam do pokoju, ubrałam rybaczki i poleciałam do łazienki... zaczełam wymiotowac to już wiecie i co sie stało? posikałam się:P hehe. Mozecie sie ze mnie śmiać a co mi tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gula;) Może kiedys bedzie okazja to się poznają, hehe;) Potem stwierdził,że czasem może zrobi mi jeszcze kanapki:P jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe my wlasnie tak planujemy jak polozna Ci mowila, moj maz chce sobie w styczniu zaklepac urlop 3 tyg. bo ma jeszcze 2 zaleglego za ten rok i bdzie rozmawial ze jak urodze to on idzie na urlop. A do szpitala ja mam okolo 15km tuethe wcale sie nie madrujesz, takie rady sa cenne, my zaczynamy zajecia w srode i beda trwaly 9 tygodni, jak sie dowiem czegs ciekawego to tez bede tu pisac, co do laktatora to ja chce kupic TT widzialam na allegro cos kolo 80zl chyba, a pytalam w sklepie to ten sam reczny kosztuje 140zl. Kupie na pewno bo bede jezdzic do szkoly w weekendy i bede musiala zostawic mleczko dla malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie masz sie co martwic ja mam katar ciazowy kicham kilkanascie razy na dobe i kilka razy musze zmieniac bielizne bo popuszczam wiec to chyba normalne przy wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny kupujecie sterylizator do butelek? Ja sie wlansie zastanawiam jedna kolezanka miala inna we wrzatku jakas wyparzala butelki..nie wiem czy to jest wlasnie bardzo niezbedne jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szkole rodzenia dopiero zaczynam od 28 grudnia bo sie nie zalapalam na wczesniejsze zajecia tzn przez pomylke takiej babki nie poszlam na pierwsze zajecia i juz nie moglam dolaczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×