Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dzien dobry a ja tak myslalam ze lepiej na nic dodatkowego nie liczyc bo pozniej sie zawiedxiemy.lepiej sie zaskoczyc niz zawiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy kobity jesyescie nie mozliwe... wczoraj jak sie kladlam spac to stwierdzilam ze wy tez pewnie zaraz i ze nie bedzie duzo do nadrobienia, a tu prosze... 2 strony :) Mnie dziś mała obudziła bo chciała iść na pole grrr... noi juz sie nie klade :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczyny, normalnie niemoge za wami nadazyc tak produkujecie. Puszku- mam nadzieje ze wszystko u ciebie wpozadku, jesli niejestes pewna skad bylo krwawienie to zanuz paleczke (taka do uszka) w wydzielinie z pochwy i bedziesz wiedziec, mi tak poradzil gin jak mialam problemy z wyproznianiem i tez czesto pojawialy sie plamki krwi- mialam hemoroidy. Milego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ale dzisiaj spaliśmy (ja, mąż- miał wolne i córka -jest trochę chora) obudziliśmy się o 9 :) jestem juz po telefonie do MOPSU więc to co widziałam na stronce że 1 tys niezależnie od dochodów to jest właśnie to państwowe becikowe :) i jest jeszcze drugi 1 tys ale uzależniony od dochodów - tak jest w Katowicach oprócz tego też słyszałam że są takie bogatsze miasta które wewnętrzną uchwałą ustalają dodatkowy 1 tys dla wszystkich, ale Katowice widocznie biedne :( co do dodatkowego urlopu to też tak przeczytałam że matka ma 20 tyg + 2 dodatkowe jeśli złoży wniosek 7 dni przed końcem tych 20 tyg, a ojciec ma w 2011 tylko tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodz sie postarala moje drogie kolezanki: Jeżeli w rodzinie dochód na osobę nie przekracza 504 zł: 1000 zł - od łódzkich radnych, 1500 zł - od łódzkich radnych, dodatkowa zapomoga, 1000 zł - rządowe "becikowe", 1000 zł - rządowe "becikowe" dla matek, których dochód nie przekracza 504 zł, czyli 4500 zł. i wiem ze krakow dodatkowe becikowe ma tychy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja dziś pierwszy dzien w domu (rozchorowalam sie). Jak M zobaczył mnie z rana i stosy chusteczek przy łóżku nie puscił mnie do pracy i w koncu mamy z Bartkiem dzień wolny. Wiec tak leże sobie w łóżeczku z laptopem pije gorące mleko z miodem i sie kuruje. Ważne że gorączki nie ma tylko ten katar straszny i gardło boli. W końcu popichce coś w kuchni dla mężuśka bo tak to nigdy już sił nie mam. Wczoraj choinke wystroiłam zmachałam sie przy tym strasznie. Moj M jak sie umawialismy mial mi pomagać ale jak zwykle coś wypadło i musiał gdzieś jechac. Ale co tam za to jaka śliczna choinka i jak mnie pieknie pochwalił. Co by tu dziś ugotować. Tak myśle o tym gulaszu co ktoraś robiła ostatnio no i jakas zupke do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaat dziękuję u Mnie wszystko oki, tylko jakoś tak dziwnie mnie bolał wczoraj brzuszek :) pewnie dzidzia rośnie :) I skopał Mnie maluch po pęcherzu, tak, że zasnnąć nie mogłąm, a dziś od rana szaleje i Mnie boooooli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! jak narazie u mnie wszystko ok, krwawienia nie ma, moj R jak wczoraj szedl zabrac kosz na smieci sprzed domu to tak wyrznal orla, wrocil brudny, poobijany, nery go bola, ale sie usmialismy, jak mi to opowiadal ;-) on wazy ok 110 kg to wiecie jak musialo gruchnac! hihi mam plan zrobic porzadek maluchom w pokoju i jedziemy do tesco popoludniu po kosmetyki dla myszek. tuethe tez chyba dzisiaj dluzej pospala...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś malo aktywne dzis dziewczyny, gdzie Tuethe, Suelen, Sonka, Gula. I ciekawi mnie jak tam Orlla pewnie tu zaglada ale nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie cały czas leże to i tak dla mnie nowość. Gorączki nie mam ubiore sie w cieplutkie dresy i cos upichce. Jakie domowe sposoby sa jeszcze dobre na przeziebienie nie chce brać lekow. Podobno rutinoscorbin mozna brac a aspiryne to nie wiem. Narazie pije mleko z miodem albo herbate z miodem i cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka możesz kupić w aptece syrop dla kobiet w ciąży i karmiących, nazywa się prenalen. Ja jak mi nic nie pomagało to go kupiłam i postawił mnie na nogi po jednym dniu. A mam do Was pytanie... czy pojawiają sie u Was rozstępy? bo u Mnie nie, ale pękają mi naczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozstepami to rożnie bywa, mga pojawić sie przed samym porodem w ostatnie dni. Nie ma rady jedyne co mozemy to dbać o skóre dużo smarować masować szczypać (skręcać skore), Moja mama po mnie i moim bracie nie ma ani jednego a to podobno jest genetyczne. Wiec mam głeboką nadzieje ze ja tez nie bede mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) NIe chciało mi się z łóżka wstawac... Powiedzcie mi co to jest tydzien urlopu dla Ojca? nic:/ Ewka i jak Ci idzie z prasowaniem?:) Ja Ci powiem,ze mi najwygodniej jest w dresach:P Ha i nawet do sklepu tak pojde:) Basilek jesli Katowice nie mają dodatkowego tysiaka to moje miasto tym bardziej. Trudno... Sonka no to faktycznie Łódz sie postarała... Zuzka odpoczywaj! Z chorobą wygrasz a przy okazji organizm odpocznie od pracy:) Choinka napewno piękna:) Puszek jak chopy sie wywalają to my musimy tym bardziej uważac,zeby gdzieś gleby nie zaliczyc. Udanych zakupów. Tak tak pospałam a co mi tam;) M o 15.30 konczy prace wiec mam jeszcze duzo czasu,zeby sie doprowadzic do ladu:P Andzia mi sie robia roztepy na udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie skonczyłam jesc jajecznice:P troche pozno jak na sniadanie ale czasem tak mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jestem nareszcie:) moge spokojnie z wami juz pisac:).... Ja rozstepow narazie nie mam (NIE ZAPESZAJĄC);)....i mam nadzieje ze sie nie pojawia ale wiadomo geny czynia cuda wiec moge sie ich spodziewac wczesniej czy pozniej:P Narazie codziennie po kapieli smaruje sie balsamem bo nawet gdybym zapomniala to skore zaraz mam strasznie sucha i musze to zrobic:) Co do spania Miska w nocy to moze raz do tej pory fikał nad ranem ok 3-4, gdy wstawalam do kibelka. Tak to w dzien jest bardzo aktywny a szczegolnie rano;) a propos kibelka....nadal wstajecie tak czesto jak na samym poczatku? zmienilo sie cos czy jest tak jak bylo? czyli czesto nawet i 4 czy 5 razy w nocy?......Bo ja wstaje tak samo jak na poczatku bardzo czesto i ani jednej nocy nie przespalam calej czy naewt pol by nie wstawac....:(.....juz sie przyzwyczailam ale generalnie jest to starsznie meczace i denerwujace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) dzisiaj juz na dłużej, wstałam rano wysprzątałam na błysk jeden pokój i mam wolne dziś :) o nie... musze jeszcze iść po małe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja mam z tym różnie... jak nie potrafie zasnac nawet o 3 to latam co 10 minut a jak juz zasne to juz spie i dopiero ide do kibelka przed 7 jak musze wstac sniadanie M zrobic:) Suelen to pracowita dzis jestes.. ja pozamiatałam w pokoju, pochowałam ciuchy i nic wiecej mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w zaleznosci od dnia niekiedy w nocy chodze ze 2 razy a niekiedy wcale. nie ma jak kapusta kiszona z cukrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam c zrobić na obiad i może bym szarlotkę zrobiła, ale jakąś dobrą z nowego przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta kiszona z cukrem oo nie:P Suelen szarlotka na obiad?:P ja probuje sie zmusic zeby isc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie uwielbiam kapuche:P i mam dzis na obiad ją:P z marchewka, cebulka, troszke cukru i oliwa:)...no i kminek:Pdo tego kotlety schabowe i ziemniaki....no i jarzynowka z wczoraj:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×