Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia w dupke i uda:P Ja różowego nie lubie ale Malutka będę w ten kolor ubierac:) zamówiłam 2 pizze bo mam strasznego smaka ale oczywiscie nie zjem tego sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam się wreszcie za stertę prasowania, która już krzyczała wyprasuj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telepizzy jest promocja i jak sie zamówi jedna to druga taka sama gratis... i tez sie zastanawiam... ale kurcze w sumie to nie jestem głodna... grapefruit wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mi w telepizzy nie smakują:P ale jak amsz smaka to sobie zamów, nie bede sama się opychac, hihi;) Suelen prasowanie o tej godzinie? Wariatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...sonka nie przejmuj sie tata jest na prawde nie powazny no ale coz nic sie nie poradzi na to...dziewczyny sliczne lozeczka:p tuethe torcik pyszny pewnie az mi slinka pociekla,narobilas ochoty:P a co do brzuszka to masz bardzo malutki...ja zaczynalam od wagi 54 i teraz juz mam 12 na plusie a moze nawet i wiecej:p juz nie dalam rady sie ogolic dzis,M musial mi pomagac....:P jak to on mowi"zegnaj siusiu witaj brzusiu":P a jeszcze na dodatek zaczal mnie zab pobolewac ale nie pojde do dentysty bo teraz to nie da mi znieczulenia a ja bez znieczulenia to nie dam rady tak sie panicznie boje...dzis na szczescie jak narazie brzuch mnie nie boli i mam nadzieje ze juz nie bedzie....dzis wreszcie zakonczylam sprzatanie,poprasowalam firanki i powiesilam odrazu lepiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pizzy to ja mialam ostatnio straszna ochote no i M mnie zabral tam gdzie zawsze ale jakos byla nie dobra myslalam ze tylko mi nie smakowala ale on tez stwierdzil ze taka jakas dziwna byla i niedobra i ze juz wiecej tu nie pojdziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe, jak Ty super wyglądasz ! ja to wielkolud jestem mam 170cm wzrostu a waga to już porażka (już 12 kg na plus) a teraz jeszcze sie opycham rumowymi cukierkami :( ale jak urodzę to tak sie wezmę za siebie że nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a czy Wy też lubicie serki camembert??? bo ja uwielbiam i sie zastanawiam czy mogęęęęę??? tak mi się chceeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia my zawsze jedlismy pizze tam gdzie pracuje ale stwierdziłam,ze nie dam szefowi zarobic;P Basilek rumowe cukierki? ja nawet nie chce paczka z ajerkoniakiem zjesc;P Andzia nie mozemy jesc takich serków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno serki pleśniowe nie są wskazane w ciąży :( ale ja lubię i kawę tez piję nawet 2 tylko z dużą ilością mleka mam niskie ciśnienie czasem nawet 80/55 i rano czasem robi mi się słabo :( czy tez tak macie że Wasz katar jest czasem zabarwiony krwią ? bo ja tak mam od kilku dni rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE prasuję o tej porze, bo K poszedł ze swoim kolegą, a już i tak musiałam to zrobić, samo się nie wyprasuje, a K zachowuje się jakby sprzęty domowe były niebezpieczne ;) ANDZIA w ciąży na pewno nie wolno jeść serków pleśniowych, bo mogą powodować listeriozę czy jakoś tak. Ja nie jem nic co ma w nazwie alkohol, wolę chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bailek ja to mam tak codziennie od dwóch miesięcy, tzn. nie leje mi się krew z nosa, ale jak wydmuchuję nos to ONA jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja też tak mam od dłuższego czasu ale to jest normalne. Suelen mnie mój M jutro znów zostawia bo idą grać, moze też wymyśle sobie jakies zajęcie albo legne sie do łóżka:P pewnie zrobie te drugie. Ja mam tak samo, gdzie jest alkohol to tego nie tkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem głupia :( alkoholu nie piję, nawet wina, ale ciągnie mnie do Maćków z adwokatem i do lodów z alkoholem :( jakaś imprezowiczka mi sie w brzuchu zalęgła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE a czy twój lekarz mówił Ci coś o wymazie z pochwy w kierunku paciorkowca??? bo ja miałam iść wczoraj ale nie poszłam... nie miałam siły :) zrobie to badanie na następną wizytę, mam nadzieję, że lekarz nie będzie zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nic mi nie mówił ale ide znów do Niego na początku stycznia wiec moze wtedy coś o tym wspomni. Basilek zastap te macki i lody z alkoholem czyms bezalkoholowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na coś dobrego ale babka mi powiedziała ,ze ponad godzine. Nie bede sie wkurzac bo wiem jak z dowozem wyglada w taka pogode;) a mi się zaczął 30 tydz;) jak to szybko leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ale nie chcę się opychać, bo głodna to ja nie jestem :) napiję się pepsiii łyczka :D i zjem tego grapefruita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dopiero 26 tydzień :( ale zleci a ja i tak bym coś dobrego zjadła, właśnie się zastanawiam co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam serek fantazje w lodówce i go zjadam :) zawsze to coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w niedziele zaczyna sie 29 tydzien .mam pytanie od ktorego tygodnia zaczyna sie 8 miesiac bo roznie posza na necie. co do krwi z nosa przy smarkaniu ja mam tak od poczatku, tak samo mam jak myje zeby zawsze wypluwam krew ale to normalka bo mamy rozpulchnione naczynia krwionosne czy jakos tak.pamietam jak pisalo w mojej magicznej ksiazce. Tysiaaa-czemu boisz sie isc do dentysty oni maja znieczulenia dla ciezarnych mi dawali i nie bylo zadnego problemu najgorzej w pierwszym trymestrze bo dzieciatko sie rozwija znaczy organy wtedy nie powinno sie miec znieczulenia ale teraz .......kochana nie cierp tylko idz i przynajmniej sie zapytaj dentysta tez lekarz i chyba wie czy mozna czy nie i czy wam zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Andzia w tym sensie wlasnie;) ja chyba mam 29 i 2 dni:P ale sie najadłam-nie przyznam sie ile zjadłam. pychotka! Jedna była z boczusiem, cebulka i pieczarkami a druga z mielonym, papryka i czosnkiem. Z mielonym dla mnie lepsza. hihi:D teraz sie skapłam,ze dzisiaj piątek a ja dzisiaj jadłam same mięso... Sonka mi połozna napisała,ze 8 miesiac jest od 32 tyg. Ja denyscie powiedziałam,ze moze robic z zebami co chce ale zeby nie bolało:P uśmiał sie ale faktycznie staral sie robic delikatnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to licze od końca tak : 40,39,38,37 - 9 M 36,35,34,33 - 8M 32,31,30,29 -7M tzn. tak jest w mojej książce. Czyli wg niej 8 M od 33 tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy miesiąc to: 1- 4 tygodnia Drugi miesiąc to; 5- 8 tygodnia Trzeci miesiąc to: 9 - 13 tygodnia Czwarty miesiąc to: 14 do 17 tygodnia Piąty miesiąc to: 18 - 22 tygodnia Szósty miesiąc to: 23 do 27 tygodnia Siódmy miesiąc to: 28 do 31 tygodnia Ósmy miesiąc to: 32 do 35 tygodnia Dziewiąty miesiąc to: 36 do 40 tygodnia Tak mi położna na meila napisała:) Zapomniałam napisać,ze dostałam cole 1l gratis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według książki W OCZEKIWANIU NA DZIECKO 8 miesiąc zaczyna się w 32 tygodniu i trwa do 35 (pełnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×