Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

co do krwawienia z nosa to ja też je mam-jak wydmuchuję nos to krew się pojawia-czasem więcej czasem mniej, dziąsła też i krwawią.... tuethe -Ty to naprawdę szczuplutka jesteś i masz brzuszek o jakim zawsze marzyłam...no ale cóż :P torcik przecudny, aż język do kolan mi uciekł.... dołączyłam do forum na 53 stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE 3? taka prawidzwa krzycząca trójeczka? normalnie klękam przed Tobą za same chęci :) Moja siostra miała podobny TAKO (błękitno-granatowy) i była bardzo zadowolona póki jakiś kretyn nie ukradł go z klatki schodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to ja tęskniłyście za mną ......... :) Tuethe ślicznie wyglądasz a torcik mniam aż ślinka leci. Ciesze się że u lekarza wszystko dobrze :) Ja byłam w środę u ginekologa z maleństwem wszystko dobrze lecz lekarz nie potwierdził mi czy to chłopiec czy dziewczynka bo się dobrze chowało ale dostałam zdjęcie rączek :) M się śmiał że tak się chowa i powiedział że to dlatego bo ma układ z tym maluszkiem :)Wody płodowe w normie dostałam skierowanie na badanie cukru, mocz i morfol. i za dwa tyg.kolejna wizyta.A moja waga u niego to 59kg. Byłam też na zakupach w Tesco bo było troszkę przecen i M zostawił mnie na 2godz żebym sobie spokojnie coś wybrała.Ale słuchajcie co za numer odeszłam na chwilę do czytnika i jedna pani zaczęła grzebać mi w koszyku co tam mam i mówię do niej że to moje rzeczy ,a ona na to że myślała że dokładam towar bo tyle tego mam w koszyku hi hi.M przyjechał i musieliśmy razem wybrać co bierzemy więc kupiłam 2 komplety z kubusiem ,wyprawkę do szpitala 6elem+ kurteczka ,komp z myszką ,ręczniczek do kąpieli z kapturkiem ale mniejszy:) Ale było tyle fajnych rzeczy że gdyby nie ta kasa to kupiłabym więcej .Ale byłam też w hurtowni i kupiłam stelaż do baldachimu ,czapeczkę taką cieplejszą do kombinezonu ,prześcieradło i myjkę dla maluszka więc teraz wiecie jaki portfel zrobił się chudy :) A tu jeszcze święta wrrrr .. Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen M na siostre i brata, ja mam 3 braci. Wiadomo,ze na poczatku takie małe biegajace i krzyczące to masakra, sama sie sobie dziwie ale chce miec większą rodzinke,żeby na stare lata miał mnie kto odwiedzic:P Mam nadzieje,ze bedziemy mogli sobie pozwolić na 3 dzieciaczków;) Czas pokaże;) Ja dołaczyłam bodajże na 70 stronie;) Ja bym normalnie zabiła gnojka co mi wózek ukradł..,grrr! Gula a myślałam o Tobie:D Wspaniałe zakupy! dla takiego szkrabka chciałoby się wszystko kupic gdyby nie te ceny... :) Gula ważysz mniej odemnie:) Puszek ciasto jest naprawde dobre, u mnie jak nie wezmiesz sobie i nie schowiesz to się ani na kawałek nie załapiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie,że już za tydzien robimy zdjęcia przy choinkach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez zla jestem bo od kumpeli ten wozek biore za 350 a na allegro znalazlam taki sam za 150:/ jak sie nie wkurzyca kolor z allegro bardziej mi sie podoba :/:/:/ wolalabym ten z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to może porozmawiaj z koleżanką. Teraz Wam się pieniądze przydadzą... a co do tej kradzieży jeszcze.. ja jak będę szła do Teściów to jak będę pod klatką to będę dzwonić do Teściowej zeby zeszła. Ona będzie brać Juleczke a ja będę wnosić wózek do mieszkania na 3 piętro bo nie dam jakiemuś palantowi ukraść wózka za 1300 zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA Ja bym odmówiła na Twoim miejscu, przeprosiła, ale bym powiedziała, że każdy grosz jest dla ciebie ważny, a za 200zł możesz np. łóżeczko maluszkowi kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam, ze to tylko siostrze sie zdarzyło, ale podobno zdarzają się dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ważę mniej tylko dlatego że ostatnio miałam ten wirus co przez dwa dni wymiotowałam, a za to brzuch mam większy hi hi:) Pan w sklepie pokazał mi mail od producenta ,że wszystko wzrasta od nowego roku min.wózki ,foteliki ubranka więc trzeba to co można kupić już w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78 mi bardziej podoba się ten zielony i możesz go na żywo zobaczyć ,a ten z allegro nie. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki nie wygladaja zle moze byc zakurzony skoro stoi w piwnicy,i by pasowal do fotelika co dostalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka stawiam na granatowy tuethe zapomnialam napisac ze slicznie wygladasz, taka laseczka z ciebie ;-) ze slicznym brzusiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tego zielonego tez nie widzialam jeszcze,a ten z allegro by mozna jechac zobaczyc radzionkow jest od nas 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja słyszałam,ze jak nie potrafią ukrasc wózka z całą ramą to kradną samą gondole, normalnie masakra:/ Sonka ten granatowy wyglada fajnie i faktycznie ze do radzionkowa nie masz daleko. Moze uda Wam sie umowic,zeby go zobaczyc;) a radzionków to chwila i jestes u mnie:P Jesli wózek bedzie dobry to bym wzieła ten z radzionkowa a za te 200 zł upila cos innego dla dziecka... Puszek Ty i te Twoje smaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka 78 jeśli chodzi o wózek to wolałabym zobaczyć go na żywo a jaką masz pewność że skoro stoi w piwnicy "nie pachnie" np.wilgocią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja mam ochotę na ten twój tort aż mnie skręca wrrrrrrrrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula jeszcze jest w lodówce;) tzn tak mi sie wydaje bo szczerze mówiac dzisiaj ani ranu nie zajrzałam do lodówki, hehe. :) Ide z psem na spacer bo sie na mnie patrzy tymi swoimi oczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z mezusiem i powiedzial ze mozna jechac zobaczyc,a kumpele sklamac ze dostalismy od kogos.w sumie za 200 zl to kupie wyprawke do malego z kosmetykami. mama mi mowila ze ta biegunka to na bank z kapusty i ze kiszonki tak dzialaja.dobrze wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos jest nie tak ze mna, zjadlam sledzie, jem babke, przynioslam sobie garsc cukierkow truglowych i snickersa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to pojedzcie i dam znac czy sie na ten wozek zdecydowaliscie;) Puszek dzieciaczki się domagają;) Kurna się jeszcze wkurzyłam. Mówiłam wczoraj bracikowi "Blazikowi rozwala sie smycz, trzeba kupic nowa" i co? nie kupił a dzisiaj jest juz rozwalona totalnie. Zamiast mi zadzwonic jak byłam na miescie to bym kupiła:/ M musiał mi zrobić pętle na jednym końcu,żebym mogła z nim isc. Jutro będę musiała iść na miasto kupić nową bo nikt tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×