Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gula dobranoc;) Suelen Ty dalej prasujesz? coś mi się klawiatura wiesza na laptopie:/ patrze na teledyski i praktycznie teraz w każdym są prawie gołe laski. To jest nienormalne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedziemy spoko,i wpadniemy do ciebie na kawe:P ale jeszcze nie wiem kiedy bo jutro moj m ma robic u brata cos z woda i jechac po jakies meblea po 15 mamy gosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam na youtube filmiki z wczesniakami, nawet takimi ktore nie przezyly i rodziny sie z nimi zegnaja, nosza na rekach caluja, przytulaja, dziewczyny ale sie poryczalam.....nie moge sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to ile Ty tego mialas? Puszek ja wole takich filmików nie oglądać bo juz w ogole będę miała schizy... ale mnie plecy znowu bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna dziewczynka;) Suelen tak sobie mysle... Ty się wziełaś za prasowanie dzisiaj a ja bym musiała wkońcu ciuchy poukładać a tak tego nie lubie... a samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tuethe chyba nie chcesz tego robic teraz dziewczyny puszczacie maluchom jakas muzyke? albo czytacie ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie... moze jutro wieczorem tzn dzisiaj:P Ja cały czas czegos słucham a to eska tv a to viva. Po chwile zmieniam program bo niektórych piosenek nie umie słuchac... a czytac mi się nie chce. Lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale podoba mi sie nowa piosenka od Andrzeja Piasecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do wyrka;) Suelen mam nadzieje,ze juz skończyłas z tym prasowaniem. Dobranoc Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam, wyprasowałam jesze firanki na jutro do powieszenia :) słodkich snów, ja pewnie nie pójdę spać póki K. nie wróci, zawsze się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wstawac spioszki ja juz godzinke na nogach.ide cos robic milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Sonka....reszta śpi.... co za obleśny post tego "modrego andrzeja" co za ludzie....chyba za dużo fastfoodów, albo dopalaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! kurcze, pierwsze co robię z rana - oprócz siku - to odpalam kompa i nadrabiam zaległości :) sonka , 200 zł piechota nie chodzi :) dziewczyny maja rację , jak możesz pojechać zobaczyć ten wózek ( czy nie śmierdzi itp) to jedź i kup , a kumpeli powiedz że dostałaś od córki znajomej od cioci :) i głupio było odmówić ... no bo to znajoma cioci :) (moze trochę naciągane :) ale 200 zł to dużo puszek , nie odlądaj takich rzeczy , mi wszyscy mówią że w ciąży tylko ładne rzeczy można oglądać, z tego powodu nie poszłam do kina na harry pottera ( mimo że zawsze z mężem chodzimy , nie jesteśmy fanami tylko lubimy efekty w kinie :) co do puszczania muzyki , to nie muszę :) moja starsza córka uczy sie na skrzypcach :P a ja jej pilnuję , poza tym mój mąż jest muzykiem i w naszym domu non stop ktoś gra :) bajki czytam prawie co wieczór starszej córce więc mała tez sie załapuje tuethe, masz rację , w każdym teledysku jest jakaś laska lub laski i zawsze skąpo ubrane , swoją drogą to smutne że widocznie tylko tak można przyciągnąć widza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty witaski widac ze nadaje sie do przedszkola bopojecie ma o wszystkim super.ale nie ma co nawet o tym gadac bo wlasnie o to mu chodzi zebysmy sie kurzaly ale my za "mondre"na to jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie czuje dobrze ale boli mnie gardlo zreszta jak co rano bo rano w domu zimno i zanim sie nagrzeje troszke sie marznie.musze zabrac sie za sprzatanie bo mamy gosci dzisiaj a zamiast robic przysnelo mi sie przy mezusiu.no i na szybko wloski umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek...ja też tak mam....siku, sniadanko, herbatka i do kompa zobaczyć co się tutaj dzieje:) co do teledysków to one faktycznie specjalnie pokazuja półnagie,dziewczyny...żeby przyciągnąć wzrok...zwłaszcza płci męśkiej....bo wiadomo....hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam labę...będę "leżeć i pachnieć" jak to któraś z nas pisała, nie wiem która....na obiad zupa -kapuśniak od wczoraj i pierogi :)sprzątaliśmy wczoraj..... dziś mąż wraca z pracy, wciągamy obiad i jedziemy do znajomych :) a jako jedyne zadanie dziś mam wykąpać się, umyć głowę (włosy też-jak mówi mój mąż), wymalować się,wypachnić i ładnie ubrać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś po południu jadę do sklepu ( kurcze jak ja lubię zakupy) bo dostałam 200zł :) i już mnie swędzi :) ale wcześniej spróbuję sie zmobilizować i wystawić trochę ciuchów na allegro (czesem robię czystkę w szafie), wczoraj wystawiłam stanik , bo nie sądzę żeby mi piersi wróciły do dawnego rozmiaru (a stanik kupiłam jak zaszłam w ciążę - tylko jeszcze o tym nie wiedziałam ...no i nie nachodziłam sie w nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Suelen jeszcze firanki wyprasowalas? Jestes niemożliwa:) Doczekałaś sie Męża? ja też zawsze czekam az mój wróci.. S onka z Ciebie to jest ranny ptaszek. Pewnie juz cały dom wypucowałąs... Basilek no to masz fajnie, muzykalną rodzinkę;) Betty ładne masz zadanie na dzis;) Basilek mi ostatnio M dał całe swoje bony 450 zł zebym sobie cos kupiła ale odłozyłam tylko,ze juz 100 zł na dentyste z tego poszło, musiałam kupic jedzenie, wczoraj pizza i zostało 220. Jednak sobie nic nie kupiłam bo mi szkoda kasy:) Posprzątalismy juz u siebie, zjedlismy sniadanie. Po 15 Szwagierka ma przyjechac na kawe. Jestem ledwo przytomna bo pół nocy nie spałam... Męża tak głowa bolała,ze co chwile sie budził i robiłam mu okłady na czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho?:) Bylismy w tesco... jak zobaczyłam kombinezonik to musiałag go miec... taki mieciutki, cielutki! Cieplejszy od tego czerwonego co predzej kupilam... M powiedział,ze chciał mi zrobic niespodzianke i pod choinke kupic taki z uszkami co nam sie podobał ale ten co kupilismy byl za 43 zł a ten z uszkami prawie za 80. http://img339.imageshack.us/i/dsc0003my.jpg/ prawda,ze słodki?:) Teraz juz naprawde nie będę z ciuszkow nic kupowac:) Chciałam kupic podklady itp ale nie było nic takiego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe przecudny kombinezonik :) ach...już widzę w nim taką mała księżniczkę.... faktycznie cicho tu dziś....dziewczyny pewnie robią świąteczne porządki, zakupy...albo w końcu odpoczywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny kombinezonik - dla dziewczynek są takie słodkie rzeczy :) ja mam już jeden, który dostałam od koleżanki, mam tez stary po mojej starszej córce, a jeszcze niechcący zalicytowałam jeden na allegro i wygrałam ;) więc już mam trzy :) a najlepsze jest to że nadal chcę kupować - te małe ubranka są takie cudowne :) faktycznie cisza jakaś dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... kombinezonik śliczny :) ja też mam różowy, ale z prosiaczkiem ;) zjadłam pomarańczę i pół czekolady gorzkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×