Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja to stawiam, że Tuethe ma jakieś 5 no max 7kg na plusie, ale i tak mam wrażenie, że porządnie ją zawyżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś (jakieś 3 tygodnie temu) kupiłam getry ciążowe i wam odradzałam, ale teraz odradzam jeszcze bardziej, bo poszły do kosza. Malo, że były za luźne to jeszcze na szwach popękały, poszły oczka, rozeszly się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startowałam z 53 kg, schudłam do 50 a teraz waże 60 :P Suelen patrzac na schudniecie i tycie od nowa to juz 10 kg:P Obrałam owocki M;) boroczek dzisiaj był ledwo zywy przez wczorajszą flaszeczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mi M keidys kupił w realu leginsy czarne, nie ciazowe takie zwykle ale fajnie się na brzuchu rozciagają i nie uciskają... ostatnio robil mi zdjecia m.inn w nich i obcasikach i z lenistwa leginsy sciagałam zanim obcasy i i na dupie zachaczyłam i mi leci oczko...a takie fajne grube, cieplutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale twoje chociaż porządne, a to to jakaś szmatka była, wyprałam je raptem 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Ja uważam, że na pewno masz popsutą wagę, albo nie mam pojęcia gdzie poszły ci te kilogramy. Jakoś nie wierzę w te 10kg, może chciałaś napisać 1kg ;) a tort wygląda pychaaaa.... ależ bym w nim ząbki zatopiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe a ja licze od wagi z przed ciąży czyli 54, a teraz 59 w międzyczasie schudłam do 50,5 tzn na początku. Więc mam albo 5 + albo 8,5 + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe masz racje, duzo daje takie zantresowanie ze strony meza, co do szczepienia to ja tez zamierzam szczepic mojego maluszka bez wzgledu na to ile to bedzie kosztowalo. Tuethe ciesze sie ze wszystko ok, nie przejmuj sie tym zakazem co do seksu, dzidzus jest najwazniejszy, dziwie sie wogole, ze masz ochote bo ja czasem w dzien mam ale wieczorem jak pojde do lozka tojuz liczy sie tylko poduzka... wiec poobnie jak basilek tesknie za szalonym seksem, a teraz musze myslec o brzuszku i nie moge sie skupic na sobie i mezu Suelen fajne lozeczko, ja tez kupilam z szuflada ale nasze kosztowalo tylko 280zl. Takie mamy http://centrumwozkow.pl/product/image/686/AGATA_TEAK.jpg, a za materac dalismy 60zl kokos pianka kokos opowiem Wam co mi sie dzis przydazylo, a wiec o 11 mialam jechac do miasta oddalonego o 15km od nazej miejcowosci z mama i bratem, wiec maz wystawil mi o 6 samochod z garazu i ja wsiadam o 10:50 i nie odpalil wiec podlaczylam prostownik i czekam pol godziny i dalej nic, wiec dzwonie po brata zeby przyjechal po mnie i pojedziemy jego autem, brat przyjechal ale po drodze zakopal sie w zaspie, jak wyjezdzalismy ode mnie to znowu sie zakopalismy i zajezdzamy po mame, brat odpala samochod i mowi swiatla mi nie dzialaja, troche kombinowal i niestety cos musialo sie stac przez mroz i nie mial swiatel mijania wiec dzwonie do meza czy moge przyjechac do niego do pracy i wziac jego auto, pojechalismy i chcemy juz wsiadac a sie okazuje ze tylne drzwi zamarzly a nas bylo troje wiec jedna osoba musiala usiasc z tylu i w koncu zrezygnowalismy z podrozy do miasta, malo tego przyjechalismy z powrotem do mojej mamy brata samochodem i mama rozbiera buty i mowi - zobaczcie co sie stalo - but jej pekl w podeszwie na pol, ach ten mroz... a jutro jade do szkoly na 8:-) i odebralam dzis wyniki, glukoza ok tylko hemoglobina 10,2 - caly czas spada, ostatnio bylo 10,5, a przy jakim wyniku gin zapisuje zelazo? ponizej 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe piękna gruszeczka;p torcik az mi ślinka leci;p staram sie juz niemyslec o tym wyprawilam meza i polecial;p ihih jak sie upre to wyjde na klatke i bede widziala jak sie bawi ;p pizzerio - bar na przeciwko;p Suelen fajne zakupki;p ja moze w niedziele pojde chcociaz poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam nie powiem ile ważę :P nawet moj mąż nie wie ;) Tuethe wyglądasz PIĘKNIE, śliczna buzia, zgrabne ciałko i cudny malutki brzucholek. Chciałabym mieć tak maleńki brzuszek, dalej podtrzymuje opcję, że lekarz ma popsutą wagę, albo wcześniej byłaś anorektycznie chuda. Ja wyglądam jak hipcio, a w główce żelka haribo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe no wyglądasz bosko!!! naprawdę :) taki mały brzuszek, śliczny, termin mamy ten sam ale mój brzuszek jest dużo większy, Ty to pewnie będziesz miała taki w 9 miesiącu :P A ile masz cm??? w pasie??? tak z ciekawości dla porównania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora to z was pisala ze wygladac bedzie jak pomarancza ?? przeczytalam to mezowi bo mnie rozbawilo a on na to "szkoda ze nie jak arbuz". a co do samochodow nam jakis czas temu tez nie chcial odpalic i sie okazalo ze szlak trafil uszczelke pod glowica.uszczelka wymieniona auto pali na dotyk.sasiadowi tez nie odpalilo sie okazalo ze mu zamarzlo paliwo.rozne moga byc przyczyny:/ a co do tatusia kupil wegiel przywiezli i wchodzi do mnie i mowi jestes mi winna 300 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to ja mam 7 kg albo 10:) jak kto woli;) Karolina ja wiem,ze dzidzia najważniejsza ale sexu od czasu do czasu mi się zachce ale teraz to musi poczekac;) Fajne łóżeczko;) Mieliscie przygody z tymi samochodami... Mojemu M dzisiaj coś wentylatory zaczeły szwankowac, wszystko przez ten mróz... Ty i tak masz dużo hemoglobiny... ja mam 7.3 ale dalej sie mieszcze w tej normie a i tak mam wiecej niz na poczatku. Ja probuje M wyciagnac do knajpy ale nie chce isc bez szwagra a bracika boli zab bo ma zakazenie i wczoraj dentysta mu cos porobil i dał antybiotyki i we wtorek dalej cos beda robic. Suelen mój zawsze patrzy jak sie waże i się smieje... Chuda zawsze byłam ale nie az,ze anorektycznie. Dziękuje:) jestem śliczną gruszeczką, hihi;) a mój przyniosl dzisiaj wielka paczke haribo, Suelen chcesz?:P Andzia wszyscy mi mowia,ze mam mały brzuch, w pasie mam 94. Sonka to ja napisalam, zebym wygladała jak arbuz to nie wiem co bym musiała robic:P Sonka normalnie brak słów mi na Twojego Tate... dobrze,ze kupil ale nie musial odrazu wchodzic i Ci mowic,ze wisisz mu kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie przejmuj się Ojcem. Ja mam 24 lata, od 18 roku życia utrzymuję się sama... czasami bywało naprawdę ciężko, normalnie byłam głodna i nie miałam kasy na jedzenie, a On chował. Do wszystkiego musiałam się dokłądać, do prądu, gazu, węgla!!!, wody, a jak Ł się wprowadził to też musiałam płacić za niego. Jak wyprowadzałam się z domu to przyszło wyrównanie i okazało się, że muszę mu dopłacić z 300 zł i powiedziałam, że dopłącę tylko nie wiem kiedy. Jest strasznym egoistą, ale co zrobię??? Taki już jest i nic nie poradzę!!! Jestem też trochę zła bo wie ze spodziewamy sie dziecka i mógłby nam darować, ale On nieee. Nie liczę też żeby mi dał jakąś kasę jak Kubuś się urodzi, ale jak da to bede miło zaskoczona. Czaami ma takie odchyły... :) Np. jak kupiłam pierwsze auto to zalał mi do pęłna paliwo i gaz!!! A jak zrobiłąm imprezę ur. to tak mu sie spodobała ze po niej dał mi 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jak to możliwe, że masz 94 skoro ja mam 93!!!! i mam wielki brzuch!!! Czy mierzy sie na wys. pepka??? bo ja tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe najpierw cię zamorduję za ten tort ;-))))) wspaniały i wyglada na taki soczysty poza tym slicznie wyglądasz i teraz moje drogie żadna mnie nie przebije, od początku ciąży +17 kg. hym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wazne,że sobie radzicie. Wiadomo,ze nie zawsze jest łatwo a inni jeszcze starają się życie utrudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie zabijaj mnie:( prosze... Któraś chciała,żebym wkleiła i to dlatego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jednak nie wrzuce... musiałabym się przebrać, i wymalować... bo dziś kiepsko wyglądam i jakies dziwactwa na twarzy... może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wygladasz super widac ze nie masz w ogole sklonnosci do tycia ja niestety mam i oprocz w brzuszek poszlo jeszcze w inne miejsca ;/ aj szkoda gadac ale co tam za 3 miesiace bede sie martwic nad odchudzaniem :P a co do hemoglobiny to ja mam 12 a wczesniej mialam 11 ale na moim wyniku bylo ze norma jest od 10 do ilus tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja tak na zdjeciu ładnie jestem ubrana bo M chciał a tak to zawsze w dresie:P Nie wiem czemu mi pokazuje 94 jak mam niby mały brzuch:P miarka sie nie myli:P Fonia chyba nie chca się przyznawać do wagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe... w co Ci poszło??? pfff... a tak poza tym to mam taką samą bluzkę jak Ty tylko różową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×