Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

on twierdzi ze nie jest i ze mu sie za niedlugo znudzi, fonia jestes uzalezniona od czego? od gier? a co na to Twoj M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia a mi to do głowy nawet nie przyszło... no coz ciasto bedzie wesoły chuj :P a co tam:) Puszku nie denerwuj sie. to tylko facet. Ja tez dlugo siedze przed komputerem bo pisze z Wami ale robie tez inne rzeczy, chocby te pieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od gier, od komputera, jestem chora jak nie zajrzę, i wiem że za długo siedzę,a jeszcze parę miesięcy temu musiałam raz dziennie zagrać w pacmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a co ty tak wogóle chciałaś napisać ? wesoły ch.... czy sie pomyliłaś ? sonka, ja pamietam że twój ma 23,12, prezent przygotowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych miało byc ale ch mi sie nie zmiesciło bo za duze litery zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda, napisali do mnie na gg i przedstawili sie jako para że szukają przyjaźni i czegoś miłego w realu, ja im pisze że chyba nie mnie szukają bo w ciąży jestem, oni nie ma sprawy poczekają, ale kuźwa jaja ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ja wiem to te haribo, hehe:) ja jak dostaje takie cos na gg to nawet nie odpisuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło zaczęli, po chwili dopiero padła propozycja, zboczeńcy jedne, a jakby syn siedział na tym gg, no masakra,fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij dobrze:) Wszystkie uciekłyscie? jak tak to tez bede się zwijac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usnęłam :( przeziębiłam się, a właściwie wiem kto mnie zaraził wrr... teraz mam straszny katar, kaszel i boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej wigilii ktoś Cię zaraził? bydlak! Wypij herbate z cytryna i miodem.Choc troche powinno pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie na wigili :) Byliśmy w niedzielę u K mamy na obiedzie bo tak chciała, aby synuś przyszedł, niestety była też babcia kaszląca. byłam zła, że powiedzieli, żebym przyszła jak babka jest chora to usłyszałam od K babci, że nic mi nie będzie, bo ona to jest chora. Naprawdę Ja im kiedyś ku ku zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie babska... teraz musisz szybko sie wyleczyc. M ma radoche bo wcina żelki i mnie rozsmiesza az mnie juz plecy i brzuch ze smiechu boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie haribo. Haribo jest jeszcze zamknięta. Takie tescowe ale dobre. Ja jednego zjadłam w kształcie serduszka:) Nigdy kosci nie widziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie. Ja dziś pierwsza... pierwszy raz :D Nie mogę spać, wyprawiłam Ł do pracy i już nie mogę zasnąć...ehhh :/ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Czyzbyscie juz wszystkie w kuchni byly,ze z rana tak cicho?:) Suelen jak sie czujesz? Andzia o 5 rano nie umiałas zasnac? o matko! ja zaraz mykam na miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam lezec do 12!! gardlo mnie boli i wogole jakos dziwnie sie czuje....jakby na granicy rozpetania jakiegos chorubska.... Zrobilam sobie herbaty, wsunelam sniadanie i leze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×