Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe napewno Ci wybaczy..:P....przeciez swieta ida:P....wszystko trzeba wybaczac;)...... Moj Misiek wlasnie urzadzil sobie ring:D:D serio:D:D boksowal az mi sie brzuch caly trzasl:D az wybuchnelam smiechem sama do siebie:D Wczoraj rozmawialismy cos o wychowaniu czy rozpieszczaniu Miska...ale juz nie pamietam o co chodzilo jednak moj M sie zaytal: " .....to co, maminsynka z niego zrobisz??!" a ja : " a ty NIE KOCHASZ SWOJEJ MAMUSI??" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do Niego prawie płaczac,ze mu figurke połamałam to zaczął sie ze mnie śmiac bo ich nie kleił tylko składał i powiedział,ze nie jest zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem hehe swietnie odpowiedzialas Mężowi! Ja wiem,ze M bedzie rozpieszczac Julcie:) zreszta ja tez:) Sonka co sie stało? jezu co tych tesciow napadło teraz,zeby ans wkurwi**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wczoraj poprosilam moja tesciowa zeby zapytala poloznych w szpitalu(pracuje tam gdzie bede rodzic i tam tez pracuje moj gin prowadzacy) co trzeba miec ze soba do szpitala bo np.kolezanka nie brala zadnych ubranek bo nie musiala.wiec mowie jej zapytaj co trzeba miec ale poloznych bo gin wiedziec nie musi on jest od czego innego, wiec ta zapytala mojego gina nie wiem w jaki sposob ale moj gin stwierdzil ze jak bym mogla bym poszla do tego szpitala juz.a gowno prawda bo gdybym mogla wcale bym tam nie pojechala.czlowiek chce byc kurwa na wszelki wypadek przygotowany a ta ............. przekrecila wszystko i moj gin tez chyba inaczej mysli teraz o mnie.wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka... nie masz się czym denerwować. no rzeczywiście gin takich rzeczy chyba nie musi wiedzieć, a teściowa mogła się którejś położnej spytać, po co lekarza się o to pytać, jak to położna wie i zna zwyczaje, np. w moim szpitalu miło jest na koniec zostawić pieluszki tetrowe, bo w czasie pobytu oni dają, ciuszki zresztą też. sama zadzwoń do szpitala, do położnej, albo się przejdź i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka i oto nestety przykład,ze najlepiej samemu o wszystko pytac bo jak kogos poprosi to nie dosc ze wszystko przekreci to jeszcze pojdzie nie do tych co trzeba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72 dni mi zostalo..........boje sie....;) kurcze tak to brzmi strasznie......72DNI!! inaczej juz brzmi 2 miesiace i troszke albo 10 tygodni ALE 72 dni?.....masakra! przerazona jestem troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dowiem ze ty na porodowce siedzisz to ja chyba z wrazenia sama zaczne rodzic, torbe na plecy i do szpitala pobiegne:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mi tak samo:) choc wg innej stronki 68 dni i az mi sie ręce na samą myśl zaczely trząść. To juz tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy,ktora z Nas prędzej wezmie:) jerunie... naprawde zaczynam sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede mna w lutym 2 powazne egzaminy z prawa (w tym ustny) i boje sie ze zamiast na egz to szpital odwiedze..... W tamtym roku gdy szlam na egz ustny to nie pamietalam zwyklych, podstawowych pojec ze stresu NIC! KOMPLETNIE NIC! ....siostra sie smiala ze mnie ale mi do smiechu nie bylo....:D Musicie trzymac kciuki za mnie.....bo ja straszny nerwus jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe mysle ze ty pierwsza pojdziesz na odstrzal:)....bo ponoc dziewczynki wczesniej wyskakuja;) Szkoda ze wszystkie nie mamy na jeden termin i do jednego szpitala nie trafimy....:)....przynajmniej nie czekalabysmy jak na szpilkach na relacje i sie denerwowaly jedna za druga;) ojjjj szkoodaaa......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza i okazalo sie ze mam cukier w moczu!!!!!! i co teraz? jak wracalam to kupilam Kasi 2 kurteczki ;-) spodenki, sweterek, bluze i laleczke taka fajna lalko grzechotke, sobie spodnie polarkowe i majtochy, aha i farbe do wlosow plus podklady poporodowe 10 szt i tak sie zastanawiam czy wystarczy 10 szt na poczatek? Adasiowi nic nie kupilam bo on juz ma sporo ubranek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek jest:P...czyli nie jestem sama:D ja kupilam tych podkladow 20 ale wezme do szpitala i takie i zwykle always :P bo jakos mi nie smerfuja takie podklady.....a jak juz bede wychodzic to zostawie ktorejs dziewczynie na sali jak bedzie chciec a jak nie to do kosza pojda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Manika ja tez chyba nie poszlabym do takiego tescia ;-( Ja tez mam na imie Anna a na drugie Maria ;-) Jestem jak tam farbowanie wloskow? Suelen jesli nie masz ochoty to nie idz na ta Wigilijke w pracy .....jestes w ciazy a nam wszystko wolno ;-) Tuethe i jak ciasto - pyszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale wiesz ten szpital jest 20 km odemnie ona w nim pracuje wiec jej prosciej.a poza tym zawsze bylam uczona ze lepiej miec zawsze wczesniej cos i na zapas niz pozniej latac jak to sie mowi "za piec dwunasta" z goracym i szukac. tak mam ze wszystkim nie lubie jak mi czegos brakuje tak jest z jedzeniem z chemia zawsze jak jest koncowka to juz lece kupowac zeby nie braklo.tak samo mi tesciowa powiedziala ze "ty to bys chciala miec wszystko na juz"jak jej mowilam o kuchni.i nie umiala tego zrozumiec ze przy noworodku nie chce malowac kurzyc , wiercic i robic innych rzecy bo bede musiala sie nauczyc najpierw obslugi maluszka czyli uspokoic nakarmic itp.powidzialam jej to to mi powiedziala"noworodka musisz nauczyc do wszystkiego do halasu i smrodu tez .no i wez sie nie wkurzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek ja dopiero dzis wieczorkiem zafarbuje badz jutro. Bo nie wiem czy mojemu M sie bedzie chcialo;) Ale mysle ze dzis go wykorzystam bo jutro po pracy "zaczynamy" gotowanie:D i moze mi domowic :P;)...pomocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu glowa do gory, maz napewno pamieta i chce zrobic Ci niespodzianke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem a mi sie wydaje,ze Ty predzej bedziesz na porodówce ze wzgledu wlasnie na stres zwiazany z egzaminami:P Bedziemy trzymac kciuki:) Ja jak pomysle jaka ja bylam przed matura... tzn na polski ustny to tak sie stresowałam,ze szok. Ale na szczescie wydukałam co mialam do wydukania a jak wyszlam z sali to z tych nerwow sie popłakałam:D a jakbyscie widzialy mnie jak odbierałam wyniki... Michas wziol specjalnie wolne bo mu kazałam i siedział ze mna na korytarzu... jak sie wkoncu dopchalam i weszłam do sali i mi pogratulowali zdania i Pani,ktora bardzo lubie powiedziała,ze ona wiedziała,ze zdam to normalnie wybiegłam z tej sali jak jakis oszołom i zaczełam skakac, przytulac i całowac Michała a wszyscy sie na mnie patrzeli jak na debila:D Faktycznie fajnie by było jakbysmy wszystkie w jednym terminie i jednym szpitalu. Ale bysmy sobie dzienne i nocne pogaduchy urzadzały przy ciastach, lodach itp:P Puszek cukier w moczu? nie znam sie na tym, jakis lekarz by musial wyniki zobaczyc. Ja mam tez 10 sztuk podkladow i mysle,ze wystarczy:) Jejciu napewno slodkie ubranka dla Kasi kupilas:) Jestem jestem ja tez jestem -hehe ale to brzmi:P- bylam wymieszac lazanki- 2 brytfanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze tez mojego wykorzystam....my dzisiaj robimy ostatnie zakupy i nie wylazimy z chaty az do konca swiat tzn. po zakupy bo na spacer to sie skusimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzis na latwizne ide z obiadem:P kielbasa z cebulka na goraca, ziemniaki i cos do tego a dla mnie ziemniaki i kefir:P.......nie chce mi sie siedziec dzis w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ciasto mniam, mniam:D na swieta takie upieke bo pewnie do jutra nic z niego nie zostanie:P Sonka tacy sa ludzie co maja jakies dziwne myslenie... ja tez wole miec rzeczy na zapas i szybciej kupione. Jakbym sluchala gadania ludzi,ze nie mam nic kupowac bo to za szybko to bym nic dla Julki nie miala a potem bym srała w gacie bo bym nie miałą za co kupic tych wszystkich rzeczy... a ja w swieta bede miala 3 kolorowe wlosy bo nie cche farbowac.. a co mi tam, Tesciowa i tak uwaza ze jestem gruba to moze na wlosy nie popatrzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×