Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

gula jakbym czytała o sobie, to samo, ja nic nie kupiłam mężowi, wszystko ma, koszulę też dostanie i peffumy, i tak samo buty sobie kupił wypasione i to powiedziałam mu ze na urodziny i imieniny będzie bo tanie nie były,a pod choinkę wczoraj ustalliśmy że nic sobie nie kupujemy, bo ja oprócz rzeczy dla dzidziusia nic nie potrzebuję, a dla niego nie mam pomysłu tuethe to niezły sajgon po powrocie miała :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula do karmienia czy nie.. wazne,ze bielizna:P facet jak zobaczy troche gołego ciałka to odrazu głupieje:P Fonia jak to jest jak zostawia się 2 dzieciaków:P przynamniej miała co potem robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sernik upieczony a teraz idę pod prysznic. Do jutra dziewczyny pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula dokładnie, a co będziemy na siłę wymyślać ;-)) tuethe, moja ciotka kiedyś zostawiła dwóch synów samych, i bawili się we fryzjera, starszy obciął rzęsy młodszemu, masakra a jakby mu w oko wcelował,ja starałam się małych nie zostawiać bo to aniołki też nie były szczególnie razem, bo osobno to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme laptopa do szpitala :D A ja wreszcie zrobiłam sernik i serniko-makowiec, teraz obydwa się pieką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen też szalejesz z ciastami a teraz syn zapytał czy ciasto to napewno na jutro ? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to te ciasto nic przy "fryzjerze".Pięknie musieli wyglądac:P Suelen jesli masz internet bezprzeodowy no to super;) bedziemy wiedziec co sie z Tobą dzieje;) ze chciało Ci się o tej godzinie jeszcze robic... czytałam dzisiaj,ze w Zgierzu jakaś 19 latka urodziła dziecko w szpitalu jak poszła sie załatwic i nie wiedziała,ze jest w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę ale dla mnie to jest nieprawdopodobne że nie wiedziała, naprawdę nie można tego pomylić, myslę że zrobiła to specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia czyzby miał ochote na ciasto?:) mi też się wydaje to niemożliwe... prędzej czy póżniej każda się dowiaduje,ze jest w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzą mi ciągle i po kuchni zaglądają a o lodówce nie wspomnę, co do ciąży to masz rację, chyba że była mega gruba i myślała że to jelita jej skaczą ;-))) nie mogę znaleźć, chciałam jakiś poród obejrzeć na youtube, parę dni temu któraś coś wkleja i tam było, macie moze coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni juz powinni spac a nie spacerowac po kuchni:P ja tego filmiku nie ogladalam... wole nie:P Jak ta dziewczyna wyglada to juz nie napisali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne mają od szkoły, to się wyspali i teraz buszują ;-)) znalazłam, chciałam sobie przypomnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktoregos stycznia aja tera wolne prawda? juz nie pamietam jak to było a szkołe skończyłam półtorej roku temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie do trzeciego, to młodziutka jesteś, prawie świeża absolwentka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dopiero skonczyłam prasowanie :( M moj ma dzis urodzinki i sie biedny prezentu niedoczekał ihhihi figle musza poczekac bo chrapie smacznie.... ;p niewiem czy jutro zajrze wiec... ZDROWYCH ,POGODNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SPEŁNIENIA MARZEN :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagoniłam ferajnę spać, i chyba też pójdę bo jutro przecież nie mogę spać do południa,tyle roboty pa tuethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ilosia, dziękujemy i tobie też zdrowych i spokojnych życzę ;-)) dziś, czyli 24.12 ma urodzinki ? to tak jak mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia i Fonia wszystkiego dobrego dla Meżusiów:) tez musze isc spac bo jutro pełno roboty:) ale i tak tu zajrze choc pewnie beda pustki tak jak dzisiaj:P Spijcie dobrze;* Suelen mam nadzieje,ze juz ciasta upieczone i juz zasypiasz... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...wiem, że dziś wigilia i święta i nie powinnam smęcić ale musze się komuś wygadać bo zwariuję sama... byłam wczoraj na 10:30 u mojej pani ginekolog. Wchodze i mówie jej o tych bólach w dole brzucha a ona jeszcze przed badaniem mówi do mnie:" no to mam dla pani złe wieści ale święta spędzi pani w szpitalu". więc ja oczy jak 5zl dostaam i pytam dlaczego a ona, że mnie zbada no i zbadała i mówi że ona to w sumie tu nic nie widzi , ona nie wie od czego te bóle ale mam się spakować i jechać do szpitala. Więc proszę ją żeby w takim razie zrobiła mi usg i zobaczyła czy z małą wszystko ok. oczywiście mi nie zrobiła(pomimo, że chodzę prywatnie i jak robi usg to kasuje 40 zł więcej) póxniej jej sie pytam czy to możliwe, że przegięłam z chodzeniem, sprzataniem itp. to usłyszałam że są kobiety które maja 5 dzieci w domu, pracują a ja jestem na L4 i jeszcze coś mi nie pasuje... a jak zapytałam czy to normalne że mała się dziś słabiej rusza to oona do mnie no wie pani zdarza się że ciąża obumiera w tym tygodniu... słuchajcie już o nic nie pytałam tylko zapłaciłam jej wyszłam z gabinetu i się rozryczałam tak że nawet A nie mógł mnie uspokoić. Zadzwoniłam od razu do mojej mamy i ona umówiła mnie tego samego dnia na 15:30 do jej ginekologa. Poszłam i on mnie zbadał itp i okazało się że szyjka jest bardzo długa (ponad 4cm) twarda i zamknieta i absolutnie nie ma podstaw żeby kierować mnie na święta do szpitala. A bóle które mam to od infekcji i przeciążenia bo mam aż opuchnięte wszystko. A ta franca nawet mi nic na tą infekcję nie dała. I on zrobil mi usg szyjki i później małej. Mała waży już ponad 1 kg i rozwija się na 27 tydz pomimo, że dzisiaj kończy dopiero 26tc. Zrobił mi piękne zdjęcia, wszystko na spokojnie wyjaśnił i odpowiedział na pytania i dał mi nr kom gdyby jeszcze coś mnie niepokoiło. I stwierdziłam, że na nastepną wizyte umówię się do niego bo do tej jędzy już więcej nie pójdę! pominę że zostawiłam wczoraj ponad 250zł u lekarzy... i kolejne 50 w aptece... ale zdrowie i życie małej jest najważniejsze. mała mnie dzisiaj straszy od rane bo nie chce się ruszać :( ale mam nadzieję że wszystko ok i że tylko sobie śpi, bo wczoraj nawet jak mi usg robił to się panienka nie obudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSA tą Twoją Pania ginekolog to wziąć i rozstrzelać publicznie. Ogromne ukłony dla Twojej mądrej mamy, że umówiła cię i uspokoiła, dobrze, że z maleńką jest wszystko ok. A małą sie nie martw, mój także ostatnio mnie nastraszył, ale o 14 poruszył się, być może to przez twoje nerwy i przemęczenie dziecko sie zmęczyło i teraz odsypia. A Ja dzisiaj czuję się gorzej tak jak przypuszczałam :( do mojego zestawu doszedł okropny kaszel, jak kaszle to, az mnie w płucach kuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale dopiero wstałam a Wy pewnie od rana w kuchni.. Strasznie słaba się czuje bo wczorajszym pichceniu. Abyssa zabiłabym ja! matko swieta jak ona takie cos mogla zrobic i powiedziec?! Dobrze,ze poszłas do ginekologa mamy i ze jest wszystko dobrze. Nie idz juz do tej baby... az nie normalnie ciarki przeszły... Suelen smutno mi jak czytam,ze jeszcze gorzej sie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pójdę do niej więcej, ale jestem chyba jeszcze dzisiaj zmęczona psychicznie strasznie tą wczorajszą sytuacją. tyle lat do niej chodziłam... a mała jak się nie ruszała tak się nie rusza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa, o matko co Ty przeszłaś ! co za głupi babsztyl ! pewnie ma problemy u siebie i wyładowuje się na pacjentach i to kurde za ich pieniądze ! wredna kobieta ! dobrze że masz mądrą mamę i Ci pomogła co do ruchów , to ja mam wrażenie że jak dużo chodze i robię to mniej sie rusza , więc jak chcę poczuć ruchy to biorę coś słodkiego do żarcia i sok pomarańczowy i siadam i siedzę tak długo aż poczuję coś i zazwyczaj sie sprawdza - zaczyna sie wtedy ruszać :) wczoraj miałam kostki u nóg jak balony , trochę mi w nocy zeszło ale teraz od rana jak mogę to siadam gdzie popadnie i nogi do góry :) nawet ciasto miksowałam na siedząco :) spadam jeszcze robić :) jakbym nie zajrzała tu dziś (choć myśle że zajrzę - uzależnienie :) ) to chciałabym Wam dziewczyny i Waszym rodzinom życzyć zdrowiutkich świąt bez stresów, miłej atmosfery, żeby wszystko się Wam udało :) żeby dzieciaczki skakały w brzuchach a faceci żeby byli kochani i czuli jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa co za konował z tej baby , dobrze że zmieniłaś lekarza, nie denerwuj się, mała napewno da ci jeszcze popalić ;-))) i korzystając z okazji chciałam złozyć zyczenia: Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.I dziewczynki najważniejszego, zdrówka naszego i naszych maleństw, spokoju, zgody z teściowymi, nie narzekania na mężów, i nie przejedzenia się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzisiaj raczej tu nie zajrzę bo mam jeszcze sporo rzeczy do ogarniecia a już na 16 jedziemy na kolację wigilijną. Chcę Wam moje kochane życzyć zdrowych świat, mnóstwo szczęścia i radości i aby te nasze dzieciatka się jak najwięcej ruszały i szczęśliwie przyszły na świat. i jeszcze łatwych porodów a później przespanych nocy :) Wszystkiego najlepszego :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSSA no co za pizda z tej baby, jak by mi coś takiego powiedziała to chyba bym ją tak spieprzyła, że by jej w pięty poszło... Nie przejmuj się, najważniejsze, że jest wszystko w porządku :D Ja wstałam, żeby wyjść z małą na spacerek i byłam dosłownie 8 min. bo mnie brzuch zaczął boleć. Mam nadzieję, że nie urodze... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc. wczoraj posprzatałam z Mama kuchnie a dzisiaj co? dupła półka, pełno rzeczy się potrzaskło, powylewało i znowu trzeba było sprzątac:/ Z M byłam totka puscic bo On nie wie gdzie a od roku tu mieszka. Od 2 h ma firanke powiesic a zamiast tego to gra albo gada z moim bracikiem i się zaraz wkurze:/ ja cały czas cos robie a temu się nie chce... grr Pamiętajcie dziewczyny o zdjeciu przy choince;) Ja tu zajrze wieczorem pewnie jak wrocimy od Tesciow... Jednak życze Wam abyście każdego dnia chodziły z uśmiechem na twarzy mimo niedobrych Tesciów, czasem wkurzajacych Mężów:P Zdrowia bo ono jest terz ważne i aby Nasze Maleństa w brzuszkach fikały tak aby Mamcie płakały::) Buziaki dla Was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×