Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Fonia bardzo sie ciesze,ze z tą dziewczyną i jej dzieckiem wszystko dobrze! w którym tygodniu urodziła? ja juz większość rzeczy do szpitala mam ale nie mam do czego tego spakowac:P Blazi się położył obok mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własie wróciłam od rodzinki - nienawidze jedzenia ......a ciągle coś jem :( suelen, będziemy czekać na Ciebie , wszystko będzie dobrze :) fonia, ja tez jestem jakaś taka zniesmaczona tekstami ludzi na temat płci mojego drugiego dziecka . Mam 7-letnią córkę i teraz tez będzie córka, ja się cieszę bo będzie mi łatwiej i w obsłudze :) i w rzeczach (ubrania, zabawki ) a większość mówi " to co, do trzech razy sztuka ? " albo " to jeszcze trzecie musi być " a nie biorą pod uwagę mnie , że miałam cesarkę, że będzie druga cesarka i co ? mam się dać potem trzeci raz kroić ? co ja jestem ? worek jakiś że można mnie co chwilę ciąć i zszywać ? wkurza mnie to :( boję się okropnie operacji, mimo że od pierwszej minęło już 7 lat to cały czas mam ją w pamięci (jak widać do drugiego dziecka dojrzewałam dość długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) już zapisałam, obiecuję, ze jak sama się czegoś dowiem to napiszę do Ciebie. Ale powiem wam, że bardzo nie chce iść, mam taką wewnętrzną niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek nie przejmuj sie takim gadaniem... bedzie dobrze;) Suelen to czekam na informacje i trzymam za Ciebie kciuki! Napewno to będzie Twój ostatni wyjazd do szpitala az do porodu. Ja jutro jade z Mężem do szpitala na kontrole do chirurga... mam nadzieje,ze powie,ze wszystko juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie...bratowa tzn zona mojego brata:P a siorka mojego meza to sie nie wtraca i to lepiej dla niej i niech tak zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze będzie :) Zajrzałam do twojej linijki i widzę, że tylko 68 dni zostało Juleczce w wersji 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... zajarzyłam:) ale ze mnie ciołek:) no coraz bliżej i bliżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętasz... efekt haribo :) Ja widzę, że nie tylko w moim przypadku to się nasila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wieści konkretne bo odklejało się łożysko i miała cesarkę to był 32 tydz. z usg miała na 26.02 a jak urodziła to powiedzieli że ciąża jednak starsza o 2 tyg. Basilek dokładnie nie liczą się z naszymi uczuciami, co my sobie ustaliliśmy z mężem,a to przecież nasza sprawa.A najbardziej głosują ci co nie mają dzieci albo mają jedno,albo jacyś niespełnieni.A łatwo zrobić gorzej wychować. I basilek brawo za odwagę.Moja mam też miała dwie cesarki i czekała też 7 lat ;-) Tysia ale namąciłam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mam nadzieje,ze szybko te haribo zniknie bo jest coraz gorzej:P Dziewczyny musimy na siebie uwazac! Napewno zadna z Nas nie chce w 32 tyg urodzic... teraz poleża długo w szpitalu... lepiej na sercu,ze wszysto z nimi dobrze mimo,ze jej nie znam. zapaliłam sobie świeczke, choinke i zgasiłam światło.. ale mi sie podoba:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Sylwa wychodzą, także dobrze jest ;-) ale racja teraz jeszcze bardziej musimy dbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację trzeba uważać na siebie na siebie i maluszki. Dziewczyny Ja nie rozumiem jak ktoś może jakieś chore teksty głosić do osoby spodziewającej się drugiego (lub kolejnego) dziecka, nie ważne co, ważne, że całe, zdrowe i bardzo kochane przez swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasmi tak mowie do M ze chcialabym zeby mala sie juz urodzil bo tak bym ja chciala przytulic i w ogole a M mowi lepuej niech sie urodzi w swoim czasie zeby sie niuni wszystko prawidlowo rozwinelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za niedlugo wchodze w taki etap ciaży,ze będę się bać codziennie,e zaczne rodzic... Mam jednak nadzieje,ze ja nie urodze prędzej tak jak moja mama i doniose do konca lutego chociaż:) Suelen masz racje... najwazniejsze,ze zdrowe i kochane przez rodziców. Julcia to nasz największy skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą powiedziałam mężowi że musimy wyzbyć się słodyczy (nazbierało się tego przez święta) i pooddajemy innym :) najpierw się zgodził :) a potem: tofifee ??? nie, nie dawaj , szkoda to dobre jest ... mon cheri ??? no co ty, to za fajne ... czekolada z okienkiem ??? chyba żartujesz , przeciez to moja ulubiona ... i tak dalej :) stanęło na tym że tylko galaretek w czekoladzie się pozbywamy :) :) :) cała kupa słodyczy zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia superowy sweterek!!:) A brzuszek... jejciu dziewczyny juz takie piękne brzuszki mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz racje ale ludzie sa tacy ze kazdy chce komus szpilke wbic choc nawet czasem moze nie jest to specjalnie ale kazdy przeciez inaczej to odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja tez mm pełno słodyczy ale jem ich mało wiec niech sobie leża. Zresztą mój M nikomu by swoich słodyczy nie dał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, tylko Twój jest szczupły, a mój ma nadwagę i cholesterol wysoki :) a ja nie mam tak silnej woli .........teraz wcinam rafaello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ślicznie :) i jaki świąteczny sweterek :D A Ja nie mogę nic słodkiego, nawet mandarynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak szczupły i nawet słodycze go nie tuczą... ale nie powinien słodyczy jesc przez wrzody jednak ma juz dosc tej diety i je juz powoli wszystko. Ja tez czasem z M mówie,ze chcielibysmy,zeby Julka juz z Nami była ale tak naprawde to chcemy,zeby siedziała w brzuszku tyle ile powinna. Jeszcze na nią poczekamy tyle ile trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski, ale mi sie przysnelo ;-) masakra, pare godzin spalam, R wylaczyl laptopa, juz lepiej sie czuje ;-) tuethe protestuje! nie udalo sie ;-( dziewczynki co ja mam zrobic, slodkiego mi sie chce!!!!!!! suelen czy Ty przesterzegalas diety przez swieta? prosze powiedz mi ze nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie widze... jak to kurna zablokowaną:( juz wszystko odblokowałam. Zaraz sie wkurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×