Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej laseczki:) naczytałam sie Waszych zachwytów nad profilami w nk, ja tez Was chcę zobaczyć, ale leniwa jestem jeśli chodzi o poszukiwania, wiec podam Wam mój profil i czekam na zaproszenia:P http://nk.pl/#profile/2772605 Święta upłynęły mi nad podziw spokojnie i w miłej atmosferze, jedynie obżerałam sie i cięzko mi z tym było:P U teścia byliśmy w pierwszy dzień świąt króciutko, złożyć życzenia i podzielić się opłatkiem. Było ok, małe spięcie tylko w momencie, kiedy oznajmiłam że będziemy mieli córeczkę, a teściu i tak życzył mi syna i jeszcze walnął tekst że "nie do tej kieszonki wpadło"???????? cokolwiek miało to znaczyć, nawet nie próbuję sobie myśli zatruwać, olał to. Dziś mój M. poszedł do pracy, a ja czekam na siostrę, ma do mnie wpaść lada moment z córeczką, wczoraj przyjechała do rodziców, potem już wraca do domu. Sylwestra spędzimy chyba w domu, bo tak jak pisałyście, znajomi juz dawno sie wypieli na nas. Poleżymy sobie przed telewizorem, pooglądamy fajerwerki z balkonu i pójdziemy spac:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wszystkiego najlepszego po Świętach.... Widzę,że mnie dużo ominęło...fotki przy choince i zabawy w detektywów (szukanie się na wzajem na nk)... mam nadzieję,że uda mi się nadrobić.... fotkę zaraz wkleję.... Dziewczyny wszystkie macie piękne brzuszki....:) Suelen...czekamy na Cibie...wszystko będzie ok :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e943b985b4c25330.html to ja i Emilka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę albo jestem ciemna albo nie wiem co.... mi ten link do nk nie działa.....buuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dzięki:) Manika ale poszłas na skroty:) ok zmykam bo musze sie zbierac bo zaraz jedziemy a ja latam w majtkach i mokrych włosach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, musisz być zalogowana na nk i link przekopiować i usunąć spację, po "profile" to link zadziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem a moja galeria była odblokowana? bo wczoraj był z tym problem i jestem ciekawa:P włosy wysuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam napisac... Jestem jestem masz genialne włosy! Takie długie i puszyste, ahh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOCZYTALAM!!::D:D:D o twoja galerie ci chodzilo:D:D tak, twoja galeria byla zablokowana dzisiaj.....ja dzis dopiero was nadrabialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tuethe dzieki:) Maja to ewenement w rodzinie , bo nikt nie ma tak czarnych oczu, wiec nie wiadomo po kim je ma;) Kurcze dziewczyny ciężko będzie mi sie połapac , która jest która:P na nk, dopasować nazwisko z nikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika...ja też mam mały problem z tym....Andzie, Ilosię... rozpoznałam od razu...reszta to łamigłówka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam,ze moze sie wkoncu odblokowała. Bezsens. no cóz.. Manika ja staram sie zapamietac,ktora jest która. Mam nadzieje,ze haribo mi się nie włączy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moze zobacze Miska:)....mam wizyte po poludniu i moze zrobi mi usg. Jedno jest pewne....bedzie zadowolony ze zelazo poszlo mi w gore;) z 10 cos na 11.7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzucholki.Mam nadzieję że święta miałyscie miłe i spokojne. Posprzątaliśmy po remonciku,chłopcy ubrali choinkę a ja upiekłam ciasta,przy 5 blaszce miałam dosc i poszłam spać.O 3 nad ranem wyłam z bólu.Raniutko w wigilie M zapakował mnie do auta i ledwo dowiózł przez zaspy na dyżur do przychodni.Dostałam leki i nakaz leżenia.Mój kręgosłup nie wyrabia.Świeta spędziłam na kanapie,tylko na samą kolację chłopaki przetransportowali mnie na kanape do Mamy(niby parę kroków,ale po lodzie prawie mnie nieśli).Cała rodzinka stwierdziła że beze mnie nie ma wigilii,a u mnie za mało miejsca.30 grudia mam wizytę u gina zobaczymy co powie,oby tylko pozwolił mi lezec w domu,jak sie uda,bo szpital to juz ostateczność. Zaleglości mam nie do nadrobienia.Laptopa nie moge zabrac do łóżka bo się holernik grzeje. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja niedawno wstalam....ale mi sie dzis pospalo:P i kurde boli mnie brzuch na dole i czasem mam chyba tak jakgdyby skurcze bo czuje takie cos jakby mi ktos szpilki wbijal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) M juz zdrowy ale ma uważać,zeby znów nie trafic na stół. Może jesc juz normalnie ale z umiarem. Hehe pojechalismy do conieco bo mi sie zachciało frytek z nugetsami a M cheesburgerów:) M kupił mi tunike a do tego grube leginsy:) i jeszcze koszule do karmienia:) Jestem jestem daj znac ile Misiek waży:) Ja tez marcówka mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze! lez i odpoczywaj! Tysia ja tez dzisiaj tak mam. to pewnei te skurcze brauxona czy jak tam sie zwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA ;) Ja niestety nie wrzuce Wam foci przy choince bo nie mialam takowej,owszem byla kwestia jej rozlozenia i urbania ale nie mialam na to w ogole ochoty i nastroju... Boze Narodzenie minello tak szybko :( teraz Nowy ROK... potem Walentynki... potem moje imieninki :P aaaaa potem bobasek bedzie ze mna :D. Dzis sie puscilam w miasto ,z racji wielkich wyprzedazy.. glownie z mysla o dziecku,aby cos mu pokupic zanim te podwyzki beda.Trafilam tylko na jeden pajacyk ale z zyrafka :P slodki!! Nie wiem jak WY ale ja jak widze ubrnaka z napisem NEW BORN to mi sie wydaja taaaaakie male ,ze siegam po te od 0 do 3 miesiecy i takie kupuje :/,oczywiscie wolalabym zeby dziecko urodzilo sie mniejsze niz wieksze :P zawsze to mniej bolu przy rodzeniu ;).Nie wiem,moze wkoncu kupie choc ze 2 sztuki takich tycich ubranek.Pomalu szuflada z rzeczami sie zapelnia,i ja tez sie z tego ciesze bo do tej pory nic nie mialam i to mnie stresowalo.Dzis tez oczywiscie sama,udalam sie w sklep z wozkami, i odwaznie wybralam jakis :P,wybor padl na ten,moze nie wyglada pieknei na zdjeciu ,jest taki mdly i za jasny ale w rzeczywistosci ejst kremowy i naprawde zgrabny,i przedewszytskim bardoz lekki ale stabilny! Gondolka nie jest wielka ale wystarczy mi na czas kiedy zanim dziecko zacznie siadac ;),ogolnie Icandy jest firma solidna i tu gdzie mieszkam wiele mam z dziecmi uzywa wlasnie tej firmy :).Na szczescie cena tez trafila sie okazjonalna,bo akurat Pan mial ostatnia sztuke tego wozka wiec chcial uplynnic taniej :P.Bede musiala tylko dokupic fotelik osobno bo nie bylo w zestawie,ale nei wiem czy tak naprawde jest mi niezbedny :(.Nie posiadam auta,jedynie moj tato,wiec rzadko bedzie okazja zeby gdzies jechac i potrzebowac fotelika... nie wiem czy ze szpitala wypuszcza bez niego.. hmm.. musze to przemyslec :P.A tu link do tego wozka,cena jest wyzzsza niz ja zaplacilam i uwazam,ze to dobry zakup ;) http://cgi.ebay.co.uk/iCANDY-CHERRY-STROLLER-%26-CARRYCOT-FUDGE_W0QQitemZ170582629807QQcmdZViewItem?rvr_id=190299780521&query={query}&fitem=170582629807&linkin_id={linkin_id}&mt_id=775&kw={query} .No ,chcialabym w tym tyg.jeszcze zamowic lozeczko... drewniane takie odrazu z tym przewijakiem ktory sie kladzie na lozeczko... jak sie kupi odrazu materac to jest jeszcze taniej...wiec sie wacham... Nie mam za duzo miejsca w pokoju,i nie wiem czy nie lepiej kupic komode z przewijakiem zeby miec pod reka ciuszki,pieluszki i cala reszte w jednym meijscu...z drugiej strony nie chce wydawac niepotrzebnie pieniazka :(. Mimo,ze baaaaardzo mi sie podobaly te komplety poscieli ktore tu pokazywalyscie z baldachimem ja sobie tkaiego nie kupie,bo jednak pomimo,ze ladnie to wyglada dziewcyzny nie polecaja tego,kurz na tym siada,trzeba prac co 2 ty.i tez ogranicz adoplyw powietrza :(... ile w tym prawdy nie wiem... :( choc nie ukrywam,bardzo bym chciala dla dziecka takie slodkie lozeczko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×