Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a już chciałam pogratulować dzisiejszego dnia bez jedzenia ;-)))) ale nie,tuethe nie wytrzymałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja miętka jestem:P no cóż.. dzisiaj był taki dzień szaleństwa:) Ja też marcówka daj coś na zbicie gorączki Mężowi i uciekaj zebyś się nie zaraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na słodkie patrzec nie moge... przesadziłąm dzisiaj:) Julka pokazuje mi co potrafi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam. Laptop mi zaraz siadzie a nie chce mi sie wstawac po ładowarke... Kolorowych snów i kopniaczków od dzieciaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyki zaraz jade do laboratorium nie spalam cala noc chyba z nerwow.milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero doczytalam zalegle stronki.mnie ten bol co mialam przeszedl po 2 dniach i pozniej bylo ok.wiec ta ktora spadla z roweru-prosze idz do lekarza a przynajmniej zadzwon zeby sie cos nie stalo.aha mialam wam napisac ze po wizycie dzwonila do mnie tesciowa i jak jej powiedzialam co i jak to sie rozesmiala no rozbawilo ja to.mowie jej to ze ni wydaje mi sie zeby to smieszne bylo a ona "mowilam ci ze sie pcha na swiat"brat meza jest 7 miesieczny.i pozniej gada"czym sie martwisz corka sasiadki urodzila tez wczesniej i mala wazyla 980 gram i zyje"no jak jej nie trzasnac wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka.. to Cię teściowa pocieszyła.. eh.. zamiast wesprzeć to, aaa.. szkoda gadać, nie słuchaj jej !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ogóle starsi ludzie maja takie myślenie. Dziwia sie ze mamy tyle badań że po co to? ze pewnie lekarka chce kasy tylko nabić bo one kiedyś nic nie miały i było ok. Ze pracować powinno sie do końca ze kiedyś baby to w polu na kolanach z brzuchami robiły i było ok. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sonka biedactwo.....ale nic sie nie martw!. Moze ona to nieswiadomie mowila?...moze chciala cie pocieszyc?:) tuethe oczywiscie ze kromala do czosnku sobie wzielam:P ale byl jakis strasznie ostry bo do dzis go czuje:P Dzis postanowilam ze nie ruszam sie z lozka nawet na minute. Musze wylezec to dzaidostwo co sie do mnie przyplatalo.... A ja kolejna wizyte mam 27 styczen-za miesiac a jestem po 30tc....nie wiem jak beda wygladac kolejne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z badan nadal mam tylko krew i mocz zrobic. Ogolnie to bardzo zadowolony byl ze wyniki mam bardzo dobre bo i zelazo w gore i w moczu nic nie ma i cisnienie bardzo dobre i ogolnie zadowolona jestem po wczorajszej wizycie. a znacie moze jakas stronke gdzie sa podane parametry maluszka? ile powinien wazyc w poszczegolnych tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam. Mięcho na pierogi się gotuje:) Sonka nie przejmuj sie głupim gadaniem Tesciowej:/ Zobaczysz,ze bedzie wszystko dobrze i malenstwo urodzi się w terminie! Zuzka dobrze napisala.. to jest jeszcze stare myslenie bo keidys tak nie było... Jestem jestem tych stronek jest dużo i na każdej pisze coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalałam takie coś, ale jestem zdania, że lekarz wie czy jest dobrze :) dziwne, że tutaj nie ma widełek od do, dlatego nie opieram się na wiadomościach z neta, a na wiadomościach od lekarza. I trymestr: 10tydz 5g 11tydz 8g 12tydz 10-14g 13tydz 13-20g 14tydz 25g 15tydz 50g 16tydz 80g 17tydz 100g 18tydz 150g 19tydz 200g II trymestr: 20tydz 260g 21tydz 300g 22tydz 350g 23tydz 450g 24tydz 550g 25tydz 700g 26tydz 900g 27tydz 1000g 28tydz 1100g 29tydz 1250g III trymestr: 30tydz 1300g 31tydz 1600g 32tydz 1800g 33tydz 2000g 34tydz 2300g 35tydz 2500g 36tydz 2800g 37tydz 3000g 38tydz 3100g 39tydz 3250g 40tydz 3500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się to określenie masa płodu..brrrr nie mogło być np. maluszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja masz racje.. waga malluszka brzmi o wiele lepiej:) z tego wynika,ze moja Mała ok 1800 g powinna ważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro badania juz nie moge sie doczekać. No ale troche mi smutno bo bede sama. Od poczatku ciaży na wszystkie badania chodziliśmy razem z moim D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyssa
ooo a moja niunia 26tc waży 1015 g :) Myśleliśmy z A nad imieniem w końcu i chyba będzie nasza mała Nina jeszcze wahamy się między Igą i Kają, ale Nina chyba najbardziej nam się podoba :) Bylismy wczoraj oglądać wózki i facet ze sklepu powiedział, że na nierówny wiejski teren lepsze bedę zwykłe koła wszystkie do przodu, bo te skretne to tylko bedą mi przeszkadzać. i już sama nie wiem. Słyszałyście o wózkach navington?? ja też marcówka - ja też mam taką poduchę i na początku to nawet mi przeszkadzała ale teraz powoli doceniam ją coraz bardziej tylko A się wkurza, bo ma o połowę miejsca mniej w łóżku ;) Uważaj, żebyś się od męża nie zaraziła! sonka - teściową to słuchaj jednym uchem a drugim wypuszczaj, nie ma sensu się przejmować. Ja jak byłam dzień przed wigilią to dostałam takie cudowne zdjęcia małej. No i u A w rodzinie jest taka pani radiolog (baardzo fajna zresztą) i jak zobaczyła te zdjęcia to dopiero mnie uświadomiła że to 4D a ten mój nowy lekarz zrobił mi to w cenie normalnego usg. Wszyscy u A twierdzą że mała to czysty A i oczywiście nic ze mnie nie ma... a ja to tylko tak z lekkim politowaniem krecę głową jak tego słucham i się śmieję i Tobie też kochana polecam olać takie głupie gadanie. Nie martw sie :) miałyście już badanie na krzywą glikemii czy jakoś tak? jak to wygląda? na czczo? słyszałam, że 2h trzeba spedzić w laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ze mną M był tylko 2 razy bo nie moze z pracy cały czas wychodzic... Abyssa zapewne chodzi Ci o glukoze.. wiekszosc z Nas juz to miała. W laboratorium spedzasz h albo dwie. zalezy ile tego masz czy 50 g czy 75. zjadlam kanapki z serkiem topionym i jest mi tak niedobrze,ze masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa... krzywa cukrowa, zależy jak lekarz Ci polecił... 50 mg. glukozy się kupuje w aptece, idzie się na czczo na badanie krwi, najpierw pobierają normalnie krew, potem dają do wypicia glukozę, mi to w laboratorium babka rozpuściła w wodzie mineralnej, potem siedziałam tam godzinę i ponowne pobranie krwi, ale nie trzeba siedzieć, tylko za godzinę można przyjść na ponowne pobranie krwi. a smak glukozy nie był zły, jak rozpuszczony cukier puder :) myślałam, że to gorsze w smaku, ale było nawet dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linki:) moj M tez byl ze mna 2 razy. Uwazam ze nie ma potrzeby wiecej. Raz na zwyklym USG a drugi raz na polowkowym:) Teraz juz zobaczy Miska na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mój M tak samo, raz na zwykłym a raz na połówkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz będę z Wami na bieżąco bo od wczoraj jestem na zwolnieniu:) Widziałam że się poodnajdywałyście na nk, linka Moniki nie udało mi się otworzyć nawet po usunięciu spacji, a wczesniej jak was czytałam to nk mi nie chodziło a teraz linkow nie mogę znaleść, więc może dam swoj link:P http://nk.pl/#profile/4495508 (pierwszy raz pokazuję tu swoje oblicze:P ) zdjęcia z choinki nie dawałam na nk, a mam takie by Wam wkleić tylko muszę je jeszcze obrobić bo jest za duże na fotosik Wasze brzuszki za to są takie fajniutkie:) Na pewno nie każdy to widzi ale ja uważam że taki ciążowy brzuch dodaje kobiecie wiele uroku:) Wczoraj wzięliśmy szafę od moich rodzicow na rzeczy dla Maluszka bo juz się nie mieścimy to co kupiłam lezy w torbach na podłodze. Noi troszę rzeczy Dzidzius juz dostał od Mikołaja:) tzn rożek , ręcznik z kapturkiem, kocyk i ciuszki:) Tak więc te zakupy mam z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wstałam i się zbieram na zakupy... idę dziś wydać duuuużo pieniędzy... :) Kupię sobie wyprawkę na szpital dla siebie i małego :D a potem jadę do ikei bo kuzynka mi da przewijak taki drewniany... z półeczkami i kieszonkami, taki fajny... :) tylko, że na samą tą nakładkę musimy dokupić te takie hmm prześcieradełka. Bo Ona mówi, że już są zniszczone i że mi dziadów dawać nie będzie :P A pozatym lubie ikee hehe dużo pierdółek można kupić :P A ja ich trochę potrzebuję. Mam tylko nadzieję, że nie braknie mi energii. Ale mnie dziś rano synek skopał, chyba chciał, żeby mamusia w końcu wstała :P Dziewczyny co do wizyt u Lekarza, to ja miałam 22.12 a teraz idę 12.01. właściwie to chodzę regularnie co 3 tyg. i regularnie mam usg, ale płacę 120 zł za każdą wizytę więc nie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus zdjecie głowne gdzie było robione?:) Andzia udanych zakupów;) ja sie przyznam,ze nigdy w ikei nie byłam, hihi;) Mnie Mała skopała jak sie położyłam wczoraj tzn chyba juz dzis:P M patrzac na brzuch miał taką radoche i powiedział,ze Mała zrobiła sobie dyskoteke:) jednak jak juz mnie wszystko bolało zaczął brzuch glaskac i powiedział,ze ma isc spac bo Mamusie juz boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była podroz poślubna w Tunezji, widzę ze jesteś wsrod oglądających moj profil, a zapomniałam napisać bo wklejałas wczesniej zdjęcie ze Twoj mąż to wcale nie taki chudzielec jak pisałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to na kżdym zdjęciu wyglądasz inaczej i tez masz galerię zablokowaną:P zaraz Ci prześlę zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×