Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Fonia my kiedys probowalismy poczatek zatanczyc ale ja sie tak wygiac nie umie:P i M stwierdził,ze za cieżka jestem i mu plecy strzela... to jest brak romantyzmu:P ale ja Go zmusze,zebysmy kiedys poszli do szkoły tańca:D Jestem jestem sam czosnek? mam nadzieje,ze jeszcze cos do tego sobie zaserwujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ochotę mam na wafelka jak diabli ale jutro te badania więc lepiej sobie odpuszczę wrrrr.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to ja dzis poszalałam... ale to z radosci,ze z M wszystko dobrze. Zreszta On tez zaszalał... Ja zjadłam frytki, pije od paru h cole, do tego prince polo, czekolada, krupniczek, bigos a potem dupa rośnie:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo przecież szliście do lekarza ciesze się że już wszystko dobrze:)A tobie tuethe to raczej nie grozi utycie nawet jakbyś zjadła podwójną porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conieco juz mi przybyło:) byłam z psem na spacerze... strasznie zimno tam, brrr. Gula dobranoc;) a reszta ju tez w lozeczkach dupke grzeje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,ale Wam fajnie,macie co jakis czas usg i wiecie na bierzaco ile dzieci waza..a ja juz do konca ciazy nic nie bede wiedziec.. :( no chyba z epojde i zabule slono z ausg,albo gdyby nie daj Boze cos sie dzialo :( ehhh... W sumie nie narzekam na opieke tutaj :P przynajmniej TAM mi nikt nie zgalada i nie sadzaja na fotelech :P.JA TO W OGOLE W ZYCIU NIE BYLAM U GINEKOLOGA :O bo sie wstydzlam a teraz dziecko w drodze i do porodu zostane postawiona przed faktem dokonanym i trzeba bedzie sie ,,osmielic,, :P masaaaakra jak o tym pomysle :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ja usg ze skierowania od gina mialam łooo dawno temu, chyba we wrzesniu. W pazdzierniko duzo zapłaciłam za usg. bylam na poczatku grudnia, dalam 50 zl i niczego sie nie dowiedzialam. teraz gin mi da sierowanie na usg bomi o tym mowil.. a co do wizyt to ja przed ciaża bylam u gina tylko raz i to niecały rok przed zajsciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ile terqz chodzicie na wizyte bo ja ostatnio bylam 23 grudnia i kazal mi przyjsc dopiero 25 stycznia..nie wiem czy juz po 30 tyg nie trzeba czasami czesciej chodzic...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to dzisiaj zrobilam sobie taki dlugi spacer po swietach zeby sie cos poruszac i w drodze powrotnej to juz kolki dostalam i zadychy masakra juz coraz ciezej mi sie chodzi..a pod gorke to sie tak zasapalam ze szok..i czuje sie juz fatalnie jak jakis wieloryb ;/ ale co tam najwazniejsze zdroko dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia od 8 miesiaca powinno sie chodzic co 2 tyg. Byłam 17 grudnia a teraz ide 5 stycznia ale to pewnie dlatego,ze mam te skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak bylam u lekarki takiej zwyklej,bo nie jestem zapisana do poloznej :P to mi zmierzyla cisnienie,pouciskala brzuch,posluchala przez tube bicia serca dziecka :P ale tez nie odrazu jej sie to udalo bo mam warstwe tluszczu na brzuchu wiec zapewno on zagluszal tetno :D :P i tyle bylo,kazala mi przyjsc pod koniec stycznia... :O tylko ze ja pojde w lutym zaraz na pocztaku jak zaczne macierzynskie... wtedy po 30 tyg.podobno ja powinnam co drugi tydzien chodzic na kontrole...ale co to za kontrola taka oooo :P cisnienie sama moglabym sobie mierzy w domu codziennie :P,A! i MOWILAM BABCE ,ZE dostalam w szpitalu od poloznej nakaz mierzenia brzucha a ta na mnie galy ze pierwsze o tym slyszy :P :D ale zmierzyla mi go i powiedziala ze mam taki jak trza na ten miesiac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak wziełam w sklepie cole 2 l i zrobiłąm pare kroków to dostałam kolki.. do domu szłam chyba z 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla ja bym się bała miec tylko takie wizyty... jednak ginekolog to ginekolog... a co mierzenia.. z ciekawosci wziełam miarke.. i ostatnio jak sie mierzyłam na wysokosci było 93 a teraz juz mam 96!! :D Moja Juleczka Kochana sobie rośnie:) a mamuska razem z nią:) powiem Wam,ze mimo wymiotów, bolow pleców, głowy, brzucha, skurczów i innych objawów ciaży to jednak okres bycia w ciaży to najwspanialszy moment dla kobiety:) a przynajmniej ja tak uwazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadam literki a wcale głodna nie jestem:P na wysokosci pępka miało byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ale z Ciebie uparciuch,,, poobijalas sie i dalej z psem wychodzisz ,klapasa powinnas dostac :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt inny z nim by nie poszedl... a musi swoje potrzeby załatwic:P musze jednak przyznac,ze kiedys strasznie ciągnął a teraz idzie mi spokojnie albo przy nodze albo na długosc smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jestem w 30 tygodniu a wymaz sie robi takim jakby wiekszym patyczkiem jak do uszu wilgotnym .moj gin takie cos wyciagnal wsadzilznaczy potarl szyjke i wyciagnal .mam to zaniesc do laboratorium jutro jak bakteri nie bedzie to w czwartek zakladam pessar (wkladka140zl)to taki krazek na podtrzymanie jak beda to pewnie antybiotyki bede brac lub szpital nie dopytalam sie bedac w szoku.z glupoty sie dowiedzialam bo pytal jak sie czuje powiedzialam ze ok oprocz tego ze pobolewa mnie w nocy podbrzusze.no i mowilam ze jakis czas temy brzuch bolal i przy siadaniu mialam wrazenie ze mi glowka malego wychodzi tak mi cisnelo na pochwe i to go zainteresowalo .no i to wlasnie bylo to wtedy sie zaczelo . mialam zadzwonic ze tak sie dzieje ale gdzie by mi do glowy przyszlo ze to moze byc wazne co chwila mnie gdzies gniecie.wiec dziewczynki jak cos dziwnego sie dzieje dzwoncie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem boli nad pępkiem ale to pewnie przez to,ze Mała coraz wieksza i mi wszystko w srodku przesuwa.. jednak w przyszłym tyg ide do gina i mu o tym powiem... Sonka abys tylko w szpitalu nie wyladowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj kalendarz haczewskiego pokazał 65dni............o kurczę. Idziemy z TUETHE łeb w łeb.Termin z usg taki sam.W czwartek mam wizytę,ciekawa jestem ile Maluch waży i jaki teraz podadzą termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam początek lipca jak sie dowiedziałam,ze jestem w ciąży a tu zaraz styczen. Jak to szybko leci... co jutro robicie na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od Mikołaja poduchę-rogala.faktycznie odciąża trochę kregosłup,tylko dużo miejsca zajmuje.Mój Mężuś właśnie się nią owinął i zasnął na kanapie.Muszę go budzić bo juz nie mogę siedzieć.M dostał body z napisem KOCHAM TATUSIA jego mina była bezcenna.A swoją drogą to tylo napis fajny bo materiał to 3 kategorii chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka poduszke chciałam ale u mnie w miescie w sklepie nie było a na allegro nie zamówiłam... Ja obiecałam M pierogi z mięsem bo takie uwielbia... ale czy mi sie chce je robic to nie wiem:P ja juz sama nie wiem jak mam leżeć.. wszystko mnie boli. Będę musiała wkońcu więcej poduszek poprzynosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×