Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Przyczyny pęknięcia pęcherza są różne, także nieznane - jak w moim przypadku. Inne mi nie pasowały tj. prowadzenie niehigienicznego trybu życia -picie, palenie, nadmierny wysiłek fizyczny, same jakies patologie... Lekarz to fachowiec i nie wydaje mi się aby mógł go przebić nieumyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka moja siostra miała pessar od 16tc i nadal musiała się oszczędzać ale ona tak po 30tc zluzowała i więcej chodziła. Urodziła w 39tc, miała szyjkę miękką i rozwarcie.... Ech ale nie ma się co sugerować to sprawa indywidualna. W 37tc zdjęto jej pessar i jeszcze chodziła te 2 tygodnie zanim urodziła. Trzymam kciuki za posiew jałowy, bo tylko wtedy można zakładać krążek. A czujesz skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie jakie sa objawy tego peknietego pecherza w razie gdyby mi sie przytrafilo zebym nie przegapila... kurcze nie boje sie samego porodu tylko takich roznych rzeczy ktore moga go przyspieszyc a tego nie chce... jak kazda z nas chce urodzic w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem czy czuje skurcze podbrzusze mnie boli prawie non stop z przerwami.biore fenoterol , isoptin, mgb6 mimo tego co jakis czas brzuch twardnieje i zaraz puszcza.no i dzis co chwila od rana boli mnie gora brzucha na wysokosci zoladka, ciezko mi sie oddycha no i mnie chwycil bol kregoslupa ale to kilka minut i juz nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu miałam uczucie, że się zsikałam ale nie był to mocz. Poszłam do łazienki sprawdzać :-) Chlusnęło ze mnie wodą ale też nie było jej tyle, że od razu miałam pewność, że to wody odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 26tc zauważyłam, że brzuch zaczął mi twardnieć. Ważne aby nie było to z określoną częstotliwością, nie częściej jak co pół godziny i nie wiecej jak 15 razy w ciągu doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja najbardziej nie lubie jak moj oglada jakies programy gdze np. malym zwierzatkom mamy umieraja albo jakies dzikie zwierzeta je zjedza albo jak male zwierzatka umra albo nie przezyja... Bo to jes straa dziecka albo matki i jestem teraz wrazliwa na takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to moj takich rzeczy nie oglada... bardziej jakeis historyczne programy albo o kosmosie albo jak to jest zrobione itp. Ja jak za duzo zrobie albo jak duzo chodze to mi sie robi brzuch na chwile twardy ale ostatnio bylo z szyjka i macica wszystko ok wiec mysle,ze dalej jest. W srode mam kontrole. Naczynia pozmywane. odrazu lepiej jak w kuchni jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie jak w kuchni stoja naczynia szczegolnie, ze do kuchni nie mamy drzwi tylko takie drzwi z łukiem na górze i jk ktos przychodzi to z przedpokoju widac, ze w kuchni jest niepozmywane... Co innego jak w sypialni jest balagan to zawsze mozna drzwi zamknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos zjesc bo maz juz w kuchni gospodarzy... bede pozniej,,, a gdybm czasem nie byla to szczesliwego nowegoroku... ale zapewne bede... bo musze zrobic fotke saonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi ze szpinakiem mmmmmmmmmmmmmmmm :) az mam ochote! kanapki zrobiłam, serek cammembert pokroiłam i na talerzyk położyłam. Mam jeszcze tatar do zrobienia ale nie chce mi sie teraz tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego:) jerunie mam dosc... bracikowi zrypał sie telefon i odrazu do mnie zrob cos z tym. My mamy z innej sieci z M wiec nasze stare telefony nie beda dzialac z jego karta. Ich stare telefony spierdzielil drugi bracik albo potracił ładowarki i dupa. W pokoju wszystko musiałam poustawiac bo M gra. Miałam ciuszki dzisiaj poprać i nie miałam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Wam życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, zdrowych Dzieciaczków. Za rok, jak nie zasną, bedą widziec juz fajerwerki:P A ja szykuję się juz na imprezę do kolegi,niestety szykuje się jakas duza. Nętniej posiedziałabym w kameralnym gronie. Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się odechciało wszystkiego. Najchetniej poszłabym spac i niech mi wszyscy dadza spokoj. Ale Wy dziewuszki bawcie się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naprodukowałyscie;p szokkkk witam dziewczyny :) ja z M tez sama w domciu dzis;p w zasadzie sama bo pojechal rodzicow na sylwka zawiesc;p ale bedziemy balowac przy picolo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia a powiem Ci,ze zastanawiałam sie czy kupic sobie picolo:P ale wkoncu stwierdziłam,ze by się ze mnie nabijali i nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakupiłam;p truskawkowe;p hihihi no i musze sie pochwali bo dzis kupilismy meble wiec juz wsumie zostaly mi kosmetyki wanienka i zeczy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym nie byłą zmeczona to bym poleciała jeszcze do sklepu kupic sobie picolo:P:P A jakie łóżeczko kupiliście? kurna u mnie już strzelają petardami i pies zaczyna głupieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie od szwagierkiod kumpeli z pracy za 100 kupilam :)zwykle drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne. Niezle musiały kosztowac. Wasza córeczka będzie mieć piękny pokoik:) Sonka my jakbysmy nie zobaczyli tego lozeczka co kupilismy ( z mozliwoscia zrobienia tapczanu) to tez kupilibysmy normalne drewniane chyba,ze bym coś sobie ubzdurała:P M stwierdzil,ze nie dałby mi wypic picolo. Bebok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za cały zestaw zapłacilismy 4000tysiace tzn wzielismy na raty 0% bo rabaty niechcieli dac rate mam po 200zł wiec ok niedalam dziadom całosci jak rabtu niedali mimo ze kase mialam przy sobie kit im w ucho. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli raty 0 % to tez bysmy pewnie tak zrobili. My poltorej roku temu wzielismy na raty tv i splacilam go w 2 miesiace a nie 10 i bydlaki dlugo po tym czasie 10 miesiecy kazali mi zaplacic odsetki,ktorych nie bylo bo splacilam w ciagu 2 miesiecy. Myslalam,ze kurwicy dostane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rabat powinni przy takiej kwocie dac.. my dostalismy rabat 5 % kupujac lozeczko i materac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×