Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe powiedz mu wzamian ze powinien Cię nosić na rękach a nie się wydzierać:P Ech co za faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się z mojego chce smiac, siedzi caly czas gra na kompie, zajrze mu w monitor a tam jakies potwory:D no kurna jakby miał 5 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na okladce gry jakies stwory z bronią a na dole napis "wygraj walkę z kosmosem, zostan panem przeznaczenia":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus a jak sie ta gra nazwa? moj to lubi kosmos:P spytał czy juz 5 stron napisałam jaka z niego świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:) gra "starcraft" na komputer i co gorsza sama mu ją kupiłam na mikołaja, oczywiscie na jego prosbę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwiłabym się jakby M juz ją miał. Tych gier ma tyle,ze juz sama się w tym trace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie konsolę?, moj by kupil, ale mu nie pozwalam wydac tysiaka na gry. Powiedziałam muze jak kupi konsolę za tysiac to ja wtedy za drugi tysiac robię sobie rzęsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciał xboxa ale ostatnio stwierdził,ze szkoda kasy. Jakbym normalnie pracowała to bym mu pewnie dawno kupiła. Musi zadowolić się grami na komputer. Hehe toś mu powiedziała. Zwątpił zapewne odrazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi i on w to uwierzył:D dla mnie to jest wyrzucenie pieniędzy w błoto, tym bardziej ze mamy 2 kompy i moze sobie grac ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym nasz kolega ma wiec moze sobie raz na jakis czas isc do niego i grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu dałam talerz barszczu z uszkami. Jak cos bedzie chciał jeszcze to niech se idzie do kuchni:P Ja się położe i zdrzemne a co tam. I tak nie mam co robic. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my idziemy schabowe robic, sniadanie jedlismy o 12 to jesc się juz chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Tuethe, naprawdę nie wiem:) Ale bez mojej zgody on by nie zrobil duzego zakupu, zresztą umowilismy się ze decyzje podejmujemy wspolnie i nie kupujemy nic drogiego bez uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my tak samo. Ja nawet o każdą pierdołe co chce kupic pytam sie czy moge. No fakt no to najwyzszy czas juz cos zjesc:) Zmykaj do kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on tez mnie zaszantazowal tyle ze nie w finansach. Powiedział że jesli pofarbuję wlosy na blond to on się ogoli na łyso i zapusci brode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam obrałam ziemniaki i pokroiłam pierś, dalej niech M smaży, My też późno śniadanie zjedliśmy więc obiad będzie koło 17. słuchajcie a czy któraś kupiła może taki album od urodzenia ? co się wpisuje wszystko na pamiątkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! A co mu się w blondynkach nie podoba?:P Mój zawsze chce sie zgolić na łyso ale mi się taki nie podoba:P wiec o to się bac nie musze:) Ty nie dojdziesz do tej kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ja o tym myślałam ale M sie na mnie dziwnie popatrzał.. ale i tak sobie kupie. Ja bym chciała mieć taką pamiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie on nic nie ma do blondynek, tylko jak się poznalismy milam ciemne wlosy i chce by tak zostalo. Fonia ja kupiłam taki album, tylko ja nic tam nie piszę tylko wklejam zdjecia z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej od urodzenia, zrozumialam ze w czasie ciąży:P no kupię taki, chociaz M bedzie gadal by nie kupowac bo moze dostaniemy, ale ja nie bede przeciez czekac az ktos przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam ciemne włosy jak sie poznalismy a woli mnie w blond. Ja tak samo nie czekam az mi ktoś coś kupi i przyniesie bo się moge nie doczekac:P wole sobie sama wszystko pokupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja tez bede lada dzien prac to co juz mam:) A i opowiadalm kolezance, ze moj maz sie angazuje we wszystko i ze bardzo chce dziecka i mowi,ze bedzie kapal, na spacery chodzil a ona do mnie powiedziala "tylko zeby to nie bylo tylko na piec minut, taki slomiany zapal", no sory ale ja znam meza i wiem, ze jest odpowiedzialny a dziecka nie traktuje jak zabawki w przeciwienstwie do jej faceta ktory zrobil jej dziecko, pozniej ja zostawil, poniej znowu wrocil i nie wiem ile juz razy tak w kolko, pracy nie ma i nie moze zekomo znalezc ai ma juz jedno dziecko kilkuletnie... A tesciowa no tro objadlam... Ale tylko w granicac mozliwosci moich... A dzis miala pyszny obiad - karkowka nadziewana sliwka z pieczarkami i marchewka oraz kotlety z kurczaka... mmmmmm... pyszne bylo... Cos mi sie zle siedzi przy stole, jaos brzuch mnie boli jak sie nachyle do jedzenia.. jus wspolczuje takich komentarzy... mnie tez one wkurzaja... a przeciez Ty sobie nie wybierasz brzucha czy chesz miec duzy czy maly... Jezeli z dzdzia ok to brzuch tez jest odpowiedniej wielkosci, powinny powiedziec, ze slizny brzuszek a nie udawac ekspertki.. jus odnosnie kombinezonu czy spiworka to indywidualne zdanie ale wlasnie zastanawiam sie tak jak puszek - jak to dziecko wpiac do fotelika saochodowego. Mi tesciowa radzila zeby wlasnie taki spiworek kupic do spania dla dziecka taki na ramiaczkach jakby tylko bez nog http://allegro.pl/mamo-tato-sliczne-spiworki-kolekcja-serca-i1391092679.html ale nie kupuje bo u nas w domu jest dosc cieplo i maluch na pewno nie zmarznie nwet gdyby sie rozkopal a poza tym mam rozek w razie czego. fonia nie myslalam jeszcze o takim albumie ale mysle, ze moze ktos na chrzest nam kupi? A jak nie to zawsze mozna kupic, ja chce kupic jeden album specjalnie dla dziecka i tam jgo zdjecia wkladac, teraz w biedronce beda za 10zl na 200 zdjec ale nie wiem jaki gatunek albumu czy sie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus, ale jest miejsce tylko na wklejanie ? ja robiłam sama przy synach, taki duży zeszyt i tam opisywałam pierwsze wyrazy, pierwszy ząbek, odrys stópki, rączki itd. ale teraz chciałam taki ładniejszy tuethe to jest wspaniała pamiątka, wiecie jak się rozczuliłam ostatnio bo moja mama pokazała mi mojego pierwszego ściętego kucyka. I pokazywała mi pierwszy loczek mojego brata, no po 30 latach to jest piękne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Karolina pomaszkieciła sobie od wczoraj:) Polez teraz,zeby brzuszek odpoczal:) ja zadnej pamietki z dziecinstwa nie mam dlatego moja Mała bedzie miec. Kupie sobie taki album:) zdjec z usg nie mam za dużo bo chyba 4 ale zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×