Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziewczyny czy wy tez macie wiecej uplawow? ze mnie zawsze wiecej schodzilo jak wstawlam ale teraz......zawsze mialam uplawy ale lekarz mowil ze jest ok teraz mnie to zaczyna zastanawiac.moze mi czop schodzic zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia mierzysz od kosci lonowej czyli musisz wyczuc kosc najlepiej na lezaco, mniej wiecej tam gdzie koncza sie wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie mi wkleić jak kupowałyście na allegro koszule do porodu/karmienia..., bo ja mam jedną, a muszę kupić jeszcze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniłam sie za Wami:) hihi :) az mi głupio,ze się zaczełyscie bac. Przepraszam. Wiecej Wam tego nie zrobie. Jutro moze z bratem do silesi pojade ale to będę pisac Suelen,ze ejszcze żyje:P Andzia daj sobie chociaz jeden dzien luzu co? Sonka ja wczoraj mialam wiecej, dzisiaj jest ok. sorki za błędy ale klawiatura mi się wiesza:/ a moja sokojna bo dawno nie lezałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, też bym chciała się położyć na jeden dzień... ale co się budzę to zaraz sobie myślę co by tu zrobić... a mi naprawdę sporo brakuje... w porównaniu z tym co Wy macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się martwię o każdą z was o Tuethe (na szczęście z nią mam inny kontakt) Gulę, Puszka, Jus, Ilosię, marcóweczkę i inne dziewczyny jak za długo się nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja kupiłam dwie takie http://allegro.pl/l-xlkoszula-ciazowa-do-porodu-karmieniawyprzedaz-i1379366831.html szkoda mi było kasy na ładniejsze oi drozsze bo przeciez i tak juz poźniej jej nie założe i koszule po porodzie http://allegro.pl/taro-koszula-ciazowa-i-do-karmienia-dl-rekaw-xl-i1383798406.html i pizame do domu http://allegro.pl/muzzy-pizama-w-kratke-ciazowa-i-do-karmienia-xl-i1360221493.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja dużo na allegro sobie pokupowałam a tak to czasem jak wychodziłam na maisto a lumpie jakies bodziaki czy cos. W tym tyg mysle,ze beda dzwonic,ze mam do odbioru wózek i łóżeczko to kupie wanienke i przewijak jeszcze. ale fajnie wkoncu ubrac luzne bluzki i ściągnąć stanik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dziewczyny poszły coś przekąsić :) Ja wstawiłam jajka i K zrobi kanapki z jajkiem i majonezem, mam straszną ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam co zjeść... mam smaka na coś a nie wiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe , fajnie że jesteś :) ja byłam się umyć :) z jedzeniem muszę dac sobie spokój - za dużo jem :( dlatego już umyłam zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja jutro zadzwonie i zamówie kuriera z wawy do krk żeby mi łóżeczko przywiózł. A jak już przywiezie to lecę po materac i zamawiam pościel. Z ciuszków to mi brakuje body z dł. rękawkiem bo mam tylko jedne, a z krótkim mam pare to wystarczy. I śpiochów/pajaców nie mam, takich małych tylko wieksze rozmiary. Może jutro coś upoluję na wyprzedażach. No a w środę muszę iść na badania, w czwartek odebrać... piątek wolny to poleżę ale w sob. znowu na ten wymaz... i kiedy tu leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj ogolnie mało zjadłam i musze to nadrobic... zjadlabym krupniczek ale jest pomidorowa:P ja nawet jakbym umyła zeby to bym cos zjadla jakby mi sie czegos zachciało:P ja kupilam rozmiar taki,zeby mi pasowal a i tak pewnie mi juz duzo nie urosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam dwa (bez drutów) i wzięłam takie jakie mi teraz pasują, ale u mnie aż tak się nie zmieniło, nadal mieszczę sie w niektóre sprzed ciąży ... może trochę obwód pod biustem większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie biegaj jutro za długo po sklepach.. do silesi jedziesz? mi najwiecej obwod pod piersiami sie zmienił choc M mi mowi,ze mam duzo wieksze niz mialam a mialam małe:P kurna głodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ni do silesii, bo mam za daleko... Ja mieszkam w Krakowie więc jadę do galerii krakowskiej :) Ja już nic nie jem bo pęknę :P A jeśli chodzi o biust, to mi się powiększył o rozmiar więc nie jakoś drastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę kupić buty, bo moje się cholercia mocno popsuły :( idę zjeść i obejrzeć z mężem film, teraz ma wolne cały tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a no faktycznie gdzie kraków a katowice... nie pomyślałam. Suelen smacznego i miłego oglądania. Mój oczywiscie gra:) a ja chyba zaraz wparuje do kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżeczka - wiem, wiem dla was to wczesna godzina :) jutro musze wstać o 6 bo zawożę córkę do szkoły na 8 i w dodatku zapomniała zrobić jednego zadania więc powiedziałam że rano zrobimy :) przypomniała sobie o tym jak zasnęła - i obudziła sie przed chwilą przerażona a potem jak zawiozę do szkoły to wstąpię chyba do tesco ( bo jest czynne całą dobę ) musze tonik i mleczko do twarzy kupić a przy okazji zerknę na ciuszki :P chyba że znów mnie brzuch rozboli ... zobaczymy :) ale ciuchy będę już kupować większe takie na 6m ciężko mi się opanowac :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×