Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja mam czasami takie skurcze że nie wiem gdzie mam wleżć :( Lekarz się zaniepokoił i kazał łykać nospe ile wlezie. Niby to wina malucha który napiera na szyjke i wtedy macica zaczyna się kurczyc czy cos w tym stylu. Jestem teraz ociężała jak diabli, nawet zakupów nie moge robic. Puchna mi nogi i rece i non stop mam katar. Ale taka juz nasza rola :( trzeba wytrzymac. Co do wanienki za 224 zł to dużo zaduzo. STOJAK przestaje sie przydawac jak maluch juz siada, a zamiast gąbki używałam pieluchy tetrowej. Owszem miałam gąbkę ale w niej siedzi tyle bakterii ze szok bo wiecznie jest mokra lub wilgotna. Tak powiedział nasz lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBER ja na skurcze plus twardnienie brzucha dostałam no-spę i luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen to moze wstaw zdjecia tych ubranek ktorych chcesz sie pozbyc a ja czy dziewczyny chetnie cos podpatrzymy i cos kupimy;). Od razu powiedz ile chcesz za dana rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, myślę, że pod koniec stycznia zacznę prać i segregować, ale nie sprzedam tylko oddam bo nie wierzę aby mojemu dziecku ogrodniczek 0-3 m-ce było potrzebne 14 par ogrodniczek lub 35 pajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Suelen to faktycznie masz mega ilosc ;p ja bodziaczkow mam tyle co pisalam wiec mega ilosc ale reszty to na wydzial ;p mozesz stroic malego co 10 minut;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a brzusio piekny moj tez faktycznie malutki przy twoim , ale w mieszkaniu masz wypasnie cudnie poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale bodziaki to sie brudza non stop a to sie opluje bobo albo obsika czy zwyczjanie zapoci wiec tego nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pajace beda sie brudzily non stop bo ja chce ubierac body plus pajac tu nie ma spiochow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) a co do kosmetyków to ja mam: OILATUM SOFT emulsja 500ml+szampon 150m NIVEA Baby HIPOALERGICZNA Oliwka pielęgnacyjna NIVEA Baby PUDER zapobiegający odparzeniom 100g Chusteczki Cleanic Dzidziuś SKIN CARE108szt Pieluchy - PIELUSZKI PAMPERS NEWBORN 2-5kg 43szt NIVEA Baby krem pielęgnacyjny z nagietkiem 200ml Sudokrem ciuszków tez mam sporo i staram sie juz nie kupować, ale za każdym razem jak pójde do sklepu to coś mi w oko wpadnie i nie moge się powstrzymać ;) musze jeszcze kupić wanne i widze ze akurat ten temat poruszyłyscie, ja tez myslałam o ONDZIE ale faktycznie jest dosyć droga, więc pewnie kupie taka zwyczajną, tanią ze stelazem i już.. a no i fotelik też kupuje Maxi Cosi Cabrio Fix, któras o nim pisałam, faktycznie jest najlepszy, widziałam na allegro za 499 zł razem ze spiworkiem - to bardzo dobra cena... a no i jeszcze laktator i podgrzewacz do butelek i chyba bede miała juz wszystko ... uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba taki sam elwira sliczniuuuusiii jest ;-) a ile masz cm w pasie na wys pepka, mozesz zmierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spioszkow mam 2 sztuki jakos mi nieprzypasiły ale pajacyki za to wiecej bo jakos tak niewiem fajniejsze wiec tez napewno beda sie brudzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polsat cafe jest o WYRODNYCH MATKACH ktore cos zrobiy dzieciom.... ciekawy dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRA śliczny brzuszek :) i same pyszności na stole, aż się głodna zrobiłam. Ej ja w porównaniu do Was to nie mam za dużo tych ciuszków... Kurcze znowu muszę iść na zakupy, a chcę poleżeć w końcu, bo lekarz mnie zabije... miałam leżeć, a ja cały czas latam... Ale kto mi to kupi... Ł tylko ogląda i komentuje... ale sam to nic nie kupi... zobaczę jak będę się jutro czuła, to może skoczę go galerii krakowskiej bo są wyprzedaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo możecie trochę zwolnić bo musze was nadrobić a nie mogę cholercia ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA MOZE NA ALLEGRO? ja sama to tylko z neta kupuje i nielaze po sklepach a to co mam to dostalam. miałas odpoczywac cholerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 mam 118 cm, ale ja bede miała jedno dzieciątko a Ty dwoje :) boje sie zeby mi taki flaczek na brzuchu nie został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to od kosci lonowej do wysokosci macicy mam 38 i lekarz powiedzial ze ogromny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :) to akurat zdjecie z Sylwestra stad to jedzonko... :) kochana ja nie mam siły juz łazik po sklepach wiec kupuje na allegro, wszsytkie te rzeczy kupiłam od sprzedawcy r_p77 i zapłaciłam z przesyłką około 120 zł, wiec nie ma co sie meczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 100cm i 67kg zaczynam tyc wkoncu jak czlowiek bo juz mialam stresa ze dupa rosnie a brzusio nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki że napisałyscie o tych kosmetykach zaraz zrobie sobie porównanie z tym co mam :) musze sie wam pochwalić bo bardzo sie ciesze !!!! kupiłam na aalegro fotelik maxi cosi cabrio fix !!!! kupiłam używany bo doszliśmy do wniosku ze dziecko do 7-8 miesięcy do czasu kiedy używa sie tego fotelika nie brudzi jeszcze tak jak starsze dizecko na zdjęciach fotelik wygląda na oki wiec mam nadzieje ze nasza teoria sie sprawdzi :) dam znac czy mieliśmy racje jak fotelik przyjdzie :) http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-cabrio-fix-i1387317605.html wcześniej kupiliśmy też na aukcji baze maxi cosi juz przyszła róznież myśle że baza moze być używana bo przeciez nowa tez zaraz sie podrapie od nakladania na niej fotelika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę odgrzać resztkę rosołku... Ja mam 96 cm a waga to nawet nie wiem ostatnio na wizycie było 61 czyli 7 kg + a do terminu porodu 49 dni OMG!!! U mnie 32 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×