Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja wszystko piore w 40 stopniach i wirowanie na 700 jak się spiora kolory to trudno :) co do wanienki to mam raczej dużą (ale nie wiem ile cm) bo nie mam wanny tylko prysznic więc u mnie dość długo będzie służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wanienke 102 cm bo tez mam prysznica wanny nie mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale na produkowałyście :) Ja byłam dziś w banku zapłacić ratę i debet bo kumpeli kupiłam bilet lot przez net i te barany w banku nie wiedzieli jak mają to zaksięgować... no to jak oni nie wiedzą to kto ma wiedzieć??? Więc im nie zapłaciłam, pójdę do innej placówki, może tam będą bardziej kompetentni ludzie :P Nadrabiam Was i chcę powiedzieć, że ja to ubranka już będę prać i prasować, bo się boję, że skoro mam już rozwarcie to może zacząć się wcześniej poród i kto mi to potem popierze i poprasuje??? Teściowa??? - nie dziękuję :P Potem by miała pretekst do wypominek. Kupiłam sobie dziś deskę do prasowania :P A zaraz zrobię listę czego mi jeszcze brakuje. I pozamawiam sobie na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki w Nowym Roku...życzę Wam samych cudowności w tym Nowym Roku, oczywiście szybkich i bezbolesnych porodów i ślicznych i zdrowych bobasków.... Nie było mnie trzy dni...a nadrabiania...masakra...ale się udało.... ja prałam już ciuszki w zeszłym tygodniu i poprasowane czkają w szafie przykryte prześcieradłem by się nie kurzyły....wolałam zrobić o teraz niż później bo im większy brzuch tym ciężej....prałam w loveli i płukałam dwa razy raz w samej wodzie drugi z dodatkiem płynu do płukania loveli...prałam w 30 stopniach....bakterie ponoć giną od 60 stopni...ale prasowanie je załatwi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku mam te kolorowe pieluchy ale jeszcze ich nie pralam, chyba wypiore wszystkie na raz - kolorowei biale, bo jezeli te kolorowe mialyby farbowac to zafarbuja same siebe tz. te rysunku zafarbuja pieluszki na ktorych sa - bo sa to pieluzki biale z rysunkami. A ciuszki chyba tez bede prala po kilka sztuk - biale wiadomo osobno a kolorowe odcieniami. Basilek ale duze malenstwo, gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK w bardzo podobnej sytuacji jesteśmy Mój Maluch w 31 tyg też 2,400kg ,mamy ten sam termin i zdaje się że CC też obie miałyśmy w 2003r. Dlaczego teraz też masz mieć ciecie? Bo chyba nie chodzi o wagę dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis wszystko denerwujea kot juz szczegolnie.eh................ co za dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku wg mie bardzo fajna wanienka ale wg mnie troche droga poza tym ja nie mam miejsca na waninke na stojaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka to moze zbacz w sklepie dzieciecym, ja kupilam w sklepie chyba za 15zl i to jest ta wieksza wanienka - bo mieli tez mniejsze za 12zl, i wcale nie jest gietka - jest z mocnego plastiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki troche inny temat.. Czy ma ktos sprawdzony przepis na barszcz ukrainsi? Lub na jakas inna smaczna zupe ktora moze polecic? Bo ja uwielbiam zupy a juz mi sie przejadly wszystkie ktore gotuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek ja mam taka niewiem tylko czy od tego sprzedawcy bo juz nie pamietam ale wiem ze kolo 20 zl zaplacilam .a gabek nie kupuje dostalam w takim zestawie 3 myjki ale chyba bede recznie myc maluszka znaczy rekami przynajmniej sobie pomacam wicej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką gąbeczkę do wanny kupiłam,myśle że się sprawdzi. U nas taka dziura że ciężko z dziecięcymi sklepami,jak sa to wszystko takie badziewne,a drogie.Najlepszy przykład mam na pieluszkach,które kupiłam na aalegro o połowę tańsze. Barszcz ukraiński robię jak zwykłą zupę buraczkową tylko razem z warzywami do wywaru daja troche białej kapusty,a na koniec dorzucam puszke białej fasoli(nie trzeba wcześniej moczyć tak jak suchej. Dzieki za pomysł,dawno nie robiłam ukraińca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj jak byłam na zakupach to kupiłam sobie pringlesy i chciałam je teraz zjeść, a tu co??? już nie ma :/ zjedliśmy... do sklepu to mi się nie chce lecieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kupię taką gąbeczkę i widzę ze jest ona u tego sprzedawcy u ktorego planuję zrobić zakupy dla Dzidziusia. Byłam dzis na wizycie, zasadzil mi ten wziernik ze teraz czuję skurcze. Ponadto mam infekcję jakąś, ostatnio miałam większe upławy(niagarę:P) i przepisał mi macmiror. A na te wczorajsze skurcze powiedzial zeby obserowac. W ogole jutro muszę zapieprzać do przychodni na drugi koniec miasta po zwolnienie bo nie miał druczków. A tak pozatym morfologia i mocz ok, noi 6 kilo na plusie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja mam tylko kilka ciuszkow, rożek, kocyk ręcznik i myjkę i to wszystko:P, jutro idziemy pierwszy raz do szkoly rodzenia, moze powiedzą jutro co warto kupowac a co nie i wtedy zabieram się do zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA typowego przepisu nie mam. Wywar z kawałka kuraka z włoszczyzną jak na każdą zupę,(teraz poszatkowaną kapuste wrzucam) za chwilę ziemniaki ,jak się ugotują to buraczki ze słoika(jak chcesz surowe to razem z warzywami do gara.Na koniec fasola i zabielam śmietaną,natka pietruszki lub koperek Taka ze mnie kuchara że ugotuje prawie wszystko,ale napisac to już ciężko Prosta zupka,napewno ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mu jutro na 17 na 5 zajęcia już idziemy, do tego na 20 idę do lekarza. Właśnie się zastanawiam czy ta gąbka do kąpieli przyda się nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dajesz świeże buraki to musisz zakwasić sokiem z cytryny,albo octem winnym,na końcu gotowania. Jesienią mam sporo roboty,ale teraz wystarczy iśc do piwnicy po słoiczek czegoś gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki O TEJ GABCE mowili u mnie w szkole rodzenia zeby NIEKUPOWAC bo jest siedliskiem bakteri niedokonca dosycha szybko sie zamacza i dziecku uczy mozna zalac itp rowniez bardzo negatywnie wypowiadal sie o niej ZAWITKOWSKI ten słynny pediatra dzieciecy i ja zrezygnowalam z zakupu gdzie na youtube mozna znalezc jego wyklady. Ja Tez Marcówka hihi kochana ja juz mam nerwy ostre na furke nasza ale co poradze nieda sie sprzedac puki niebedzie naprawiona niestety nie takie proste ..... ja cały czas mam przed oczami te moje 76DNI DO PORODU jakos grozniej to wyglada niz 20 MARCA hehehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×