Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nie no normalna kolacja ;-)))) wyłączam kompa bo już jestem zmęczona do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! wczoraj zajrzałam tutaj, bo chciałam się pochwalić że mamy już wózek :) ale jak zobaczyłam tą zażartą dyskusję na temat związków damsko-męskich , to jakoś się przygnębiłam :( ... tak naprawdę nie znamy obojga i nie możemy oceniać ich zachowań, ani tym bardziej bawić się w terapeutów czy psychologów z poradnii małżeńskiej... jedyne co wolno nam robić i co będziemy robić to pocieszać i wspierać kobietę w ciąży - tego nikt nam nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz więc ogłaszam że mam już wózek Jane Nomad :) cały czas nastawiałam sie na Chicco , ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie trochę za sprawą Andzi :) trochę przez przyjaciółkę a trochę przez okazję na allegro :) wczoraj rozpracowywałam instrukcje :) moim zdaniem jest super rodzinę dobił trochę kolor bo czarny z niewielkimi dodatkami szarego, ale mam to gdzieś :P dla mnie kolor nie był istotny, liczyła sie funkcjonalność, jakość wykonania , lekkość, itp cena była niższa właśnie m.in ze względu na to że nie było wyboru w kolorach ... ja jestem zachwycona :) mam nadzieje że sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek gratuluje zakupu wózka:) Ile daliscie?:) w nocy złapał mnie skórcz łydek w jednej i drugiej nodze naraz i sie zerwałam z łóżka a mój M przestraszony sie obudził i spytał co się dzieje a ja mu na to "spokojnie Kotuś jeszcze nie rodze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! basilek gratulacje! ja wczoraj wyladowalam na malej imprezie, u tych u ktorych R ustawial enke, poszedl ustawic tv tam nalali mu kielicha wrocil i mowi Myszka chodz wracamy tam, mowia zebys nie siedziala cagle w domu....widzialam ze byl napalony wiec poszlam......R sie zaczal stroic a to spodnie przebral, a to sie pyta jaka koszule ma zalozyc, to sie kremem nasmarowal, a to perfumkiem sie psiknal, ja w koncu mowie, siedzac pod drzwiami od 10 minut czy my idziemy na jakis bal czy kurna do sasiadow na chwile? i dla kogo sie tak stroi...przeciez znam te dziewczyny juz od paru lat i R tez wiec o co takie halo......no ale zaraz sie dowiedzialam dlaczego jak weszlam do srodka do tych znajomych......byla u nich dziewczyna ok. 20 lat obok ktorej mnie posadzili a ona byla chora - przeziebiona - kaszel miala straszny - wiec juz sie wkurwilam, na dodatek R gapil sie na nia jak wol w malowane wrota......czyzby przechodzil kryzys wieku sredniego? wrocilismy do domu o 24 i musalam znowu zagladac jak gra w counter strike......wrrrrr gral do 2.30 wykrzykujac na wspolgrajacych, zasnelam o 3, ciekawe jakiego ma kacyka dzisiaj? ale dal sobie powiedziec misiu nie pij juz koncz, i o dziwo skonczyl. aha na dodatek wkurwilam sie bo w srodku imprezy juz po paru drinkach i piwie pojechal autem po alkohol, myslalam ze go zatluke, jakby go zlapali to odbiora mu prawko na 2 lata - takie sa przepisy w irl plus kara 2500 e! nie wiem kto by za niego jezdzil do pracy. bardzo odpowiedzialny ten moj R sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku no to miałaś kiepski wieczór ale prosze nie denerwuj się juz dzisiaj. Ochrzań R potem,ze pojechał po tej alkohol i zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mamunie gdzies pouciekaly, ja leze w lozeczku jeszcze....a R nie wiem czy zyje w tej swojej sypialni....ide sprawdzic :-P kurcze czesto mam twardy brzuch :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) wczoraj wróciłam późno, najedzona, nagadałam się z koleżanką o dzieciach, faceci i koleżanka porównywali nasze brzuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) BASILEK ja jeszcze mojego wózka nie mam w domu, ale jutro go przywiozę, i też jestem bardzo zadowolona :) cieszę się że ktoś na naszym forum podzielił moje zdanie na temat tych wózków JANE, w sumie to Puszek nasz też coś o nich wspominał, że są oki, tylko, że w przypadku dwóch myszek to jest dużo droższy od jedynki :) PUSZEK kurczę, dobrze, że Twój R wrócił cały i zdrowy, ale musisz Go uczulić, w końcu będzie Ojcem lada chwila... a takie zachowanie jest mega nie odpowiedzialne, już nie mówiąc o tym, że powinien świecić przykładem. Mój Ł też czasami gdzieś podjechał "pod wpływem", ale na szczęście się już z tego wyleczył. FONIA normalnie cud!!! Ja się muszę zbierać, bo jedziemy autko odebrać... i przy okazji do mojego taty :) w sumie to fajnie bo wypuszczę myszkę na wsi i się wybiega :) bo pod blokiem to bym jej samej nie zostawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia tak wozki Jane maja dobre opinie, mialam okazje widziec na zywo, sa fajne i latwe w obsludze, ogolnie polecane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kurka ja się już tak męczę np. przy myciu włosów... ehh :/ Myję je nad wanną, bo tak mam odkąd są w miarę długie, ale trzeba być w pozycji schylonej... przy pierwszym myciu, przy spłukaniu, przy drugim myciu, przy spłukaniu, przy nałożeniu maski, przy spłukaniu... obłęd... :/ Muszę zmienić technikę... i chyba przy kąpieli będę jej myć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia tez tak mama dlatego zaczelam myc pod prysznicem, nie lubie tego bo wlosow mam pelno na ciele i sie musze z nich obierac ;-P ale coz inaczej nie dam rady! Suelen to dobrze ze spedzilas mily wieczor, przynajmniej Ty :-) Sonka i co zrobisz na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK chyba zacznę myć włosy tak jak Ty :) U mnie już się gotuje zupka jarzynowa, mój Ł robi :) a Kubuś szaleje od rana, łobuz jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie polozyłam i zasnełam. Tez tak macie? bo co ostatnio w dzien sie połoze to zasypiam. Musze isc obiad robic. Powiem Wam,ze mam coraz mniej siły... naprawde.. Suelen no to fajnie spędziąłs wieczór:) ktory brzuch wygrał?:P Andzia niech Myszka się wybiega:0 masz racje:P a M z bracikiem robią siłownie w piwnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) basilek jeden zakup z głowy ;-) tuethe a bierzesz magnez ? i z tym spaniem też tak mam, szczególnie po jedzeniu ;-)) puszek to łobuziak jeden ten twój m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do mycia włosów nad wanna to jest to kategorycznie zabronione, chyba że na stołku lub na bardzo ugiętych nogach ale szybko bo uciska dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie biore magnesu...np taki do rozpuszczania w wodzie czyto bylo co innego? obiadek juz sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabletkach, powiedział mi gin że zapobiegawczo do 36 tyg. każda ciężarna powinna brać, a jakieś inne tabl.bierzesz ? ja mam obiad z wczoraj ;-))) tylko ziemniaki dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sie dzieje z nasza Inwazja chyba juz jakis czas jej nie ma no i orlla sie nie odezwala.a na obiadek myslalam zeby zrobic cycki(piersi z kurczaka)z ziemniaczkami ale tak nie znosze piersi smazyc bo nigdy mi sie calkiem nie przesmazy .ale juz mam na to sposob-zrobie w malych kawaleczkach jak na reklamie nagetsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pogadaj z lekarzem o tych skurczach, ale moim zdaniem możesz kupić sobie magnez, nie zaszkodzi, ja w poprzedniej ciąży miałam straszne skurcze łydek, do tego po za ciążą też. A i pomaga też picie soku pomidorowego codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja jak mi się nie chce to nie kroję w plastry tylko w kostkę i podsmażam i jakiś sosik i ryż i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skórcze łydek mam od czasu do czasu... za to dzisiaj sobie tez pani pipka przypomniała o skórczach:P ahh... ja robie gulasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×