Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia super,że macie już autko:) Teraz Kubuś bedzie się wodził bryką:) Nie dziwie sie,że psiak cały brudny... teraz jest ciapa bo snieg topnieje, ziemia mokra... Blazik jest strasznie brudny ale powiedziałam,ze w zime go kąpać nie będą bo psa w zime się nie kąpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja na potęgę jadła mandarynki powiedzialam mojej gin o tym a ona powiedziała żebym sie ograniczyła bo mandarynki uczulają więc sie przerzuciłam na pomarańcze a ostatnio w gazecie chyba m jak mama było napisane ze to po prostu cytrusy uczulają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja jak kupuję coś co jest podejrzanie tanie to zawsze sprawdzam cenę... :) a za laktator to pięknie przepłaciłaś ! 50 zł to duża różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDRONKA ja to wcinam albo mandarynki, albo pomarańcze albo grapefruity, i obowiązkowo muszę mieć sok pomarańczowy hortexu :) nie wiedziałam, że uczulają... :/ muszę coś zjeść, mam pierogi z kapustą i grzybami :D od mamci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia wlasnie nie przeplaciłam! Laktator kupilam w sklepie gdzie wozek i lozkeczko i tam wlasnie kosztował 50 zł mniej niz w tesco:P a w tesco dzisiaj go widzialam wiec zobaczylam ile sobie chcą za niego i się za głowe złapałam:P no a prześcieradła fajne wiec nie ma zle choc i tak sie wkurzyłam:) a co do wagi.. jesli dobrze widze to moja pokazuje już 63 czyli 10 kg na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj ojejejjjjj
nie wolno jesc wedzonych ryb w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam,ze cytrusy w ciazy mogą uczylac.. wiem,ze nie mozna cytrusów jesc po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, gratuluję auta :) życze żeby dobrze się sprawowało :) tuethe, mój mąż ma już obsesję i po odejściu od kasy zawsze sprawdza rachunek, bo już kilka razy takie rzeczy sie zdarzyły, wykłóca sie nawet o 50 gr :P ... ale jak tak pomnozyć 50gr przez ilość osób robiących zakupy to nieźle sobie sklep zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez bede wszystko sprawdzac:) teraz będę wcinać monte hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie sprawdzam po odejściu od kasy rachunek... Moje drogie Panie pora na zdjęcia brzuszków :) co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia też o tym myślałam ale mój się praktycznie nie zmienił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię fotę i Ty też strzelaj fociaka :P mam nadzieję, że się koleżanki dołączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój obwód to 98cm a waga 60kg ale może się waga zmieni we wtorek wizyta i gina a on ma inną wagę :)Ja tez o huśtawkach słyszałam że są fajne ale na krótki czas więc lepszy jest leżaczek.Tuethe w Tesco trzeba uważać bo często przy kasie jest inna cena.Ale ja jutro chcę też tam jechać po pampersy 108szt za 59,90 3-6kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jak :( bo aparat mi upadł i sie obiektyw skrzywił mamy kupić nowy żeby małej robić zdjęcia a może kamerę kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam z tego wszystkiego zmienić stopki. ale już jest ok. Jaką kupujecie karuzelę o ile w ogóle kupjecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ale ja jestem malutka więc waga jest taka jak u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam zdjecie wkleic co sobie zrobiłam a M do mnie " to mogłas sie chociaz normalnie ubrac" a jestem w spodniach z dresu i mu to nie pasi:P więc zdjecie bede jeszcze raz robic:) Andzia powaznie masz 97? brzuch masz naprawde duży:) Nasz seks bomba z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE poważnie mam 97 cm... też mnie to dziwi bo Ty masz 96 a masz dużo mniejszy brzuch ja tego nie kumam :P KIKIKIKI śliczny brzuszek, a jaka piękna córa, uroczy obrazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki w którym jesteś tygodniu duży brzunio masz ja w porównaniu do Was dwóch mam mniejszy albo mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki super:) Widać,że Natalka jest szczęsliwa:) To jest Twoj naturalny kolor wlosów czy farbujesz? bo jestem ciekawa bo kim Natalka ma taki fajny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×