Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a tego to nie wiedzialam:P ale wiesz co? nie dziwie sie bo Ona naprawde jakaś lewa jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Ja tez :) Kurcze mam dzis na obiad miesko ryż brązowy i mizerie z pomidorków....zle wcale nie mam na niego ochoty i chyba sobie makaron ugotuje i zjem z serem białym i cukrem :) takie przedszkolne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by bardziej odpowiadala pierwsza wersja obiadu:P my dzis jedziey ostatni raz do szkoły rodzenia wiec jak wrocimy tradycyjnie na szybko będą pierogi z mięsem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Nie było mnie przez weekend i tyle stronek do nadrobienia... W sobotę byłam z K na zakupach i trochę jesteśmy do przodu z wyprawką :) cieszy mnie to bardzo :) Jutro zamawiamy łóżeczko :) szukałam jakieś fajnej pościeli do łóżeczka u mnie w mieście i nic ciekawego nie znalazłam...Może w necie poszukam...Wieczorem w sobotę poszliśmy do znajomych...znaczy się ja zostałam u koleżanki a mój K wyszedł z jej mężem na miasto na piwko... Bardzo się cieszę bo dostałam od kumpeli całą torbę ubranek po jej córeczce :) sukienki, bluzeczki...śliczne! :) No i mężulkowie sobie pozwolili konkretnie zabalować i przyszli do domu o 24...:) Rano w niedziele K miał kaca a ja powrót kataru, kaszlu itd. ehhh ;) A dzisiaj od rana byłam na morfologi i panie mi zrobiły od razu wyniki... Cieszę się bardzo bo hemoglobina mi się utrzymuje 9,7... bałam się strasznie że spadnie do 9,5 a wtedy lekarz wziął by mnie do szpitala... Dziewczyny macie śliczne brzuszki :)Ja to mam już wielki brzuchol... Miłeg dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam mieso wolowe pomielone, jest takie sliczniutkie, bez tluszczyku ale co za tym idzie jak zrobie kotlety mielone to beda suche, nie wiecie co mozna dodac do takiego mieska zeby mialo w srodku wiecej soczku :-) i nie bylo takie suche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj pomidorową :) mniami :) Jutro mamy wizyte u gina i zobaczymy naszą Marysię :) już nie mogę się doczekać... Tuethe ty już kończysz szkołę rodzenia a ja jeszcze nie zaczęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dobrze,ze hemoglobina Ci nei spadła... a tak sie martwiłas:) super,że koleżanka dała Ci ciuszki:) Macie mniej do kupienia:) Puszek a o ktorej R wraca? może zamowisz jakiegoś gotowca żebyś się nie meczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie mam pojęcia co by dodać.. ja na kotlety mielone od początku ciaży jakoś patrzeć nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wcinam serniczek z brzoskwiniami..ale pycha! :) Żeby nie było...ja nie piekłam :) poprstu kupiłam... ale bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) tuethe, miałam przypomnieć Ci zebyś spytała o ten pępek czy go spirytusem traktować czy tylko wodą i osuszać :) zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie, teraz możecie zobaczyć co to wielki brzuch i pupa :P ogólnie wielka kobita :) no i wózek zrobiłam też bo pozazdrościłam tuethe że z wózkiem :) http://img403.imageshack.us/i/dscn1437r.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek super wyglądasz! bardzo fajny wózek :) ja też bym chciała wózek coś w tym stylu... ale ja nadal szukam a Ty masz już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie mam w domu gotowki zeby zaplacic za gotowca....musze zrobic obiad, wymyc garnki, umyc wlosy i nastawic pranie, dziewczyny najlpsze jest to ze siedze i tylko mysle o tym co mam zrobic, a natchnienia nie mam, jestem wypompowana..... cisnienie mam 100/50....wypije sobie kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam2 mandarynki:) Basilek dobrze,ze mi o tym przypomniaąłs bo zapomnialam:) mam andzieje,ze jak tam bedę to nie wyleci mi to z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek zapomnialam napisac : Ekstra wygladasz, masz piekne wlosy!!! A wozek jest swietny, bardzo mi sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku ja tak samo mam... chyba te peiczenie i gotowanie w świeta całą moją energie zabrało.. Basilek super masz te włosy! Normalnie rewelka:) a Brzusio jaki fajny:) szkoda tylko,ze wózek cały czarny ale przynajmniej nie będzie się brudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wymyc wlosy, trzymac kciuki, ide pod prysznic zeby sie nie zaklinowac haha, wczoraj juz nie mialam sily zeby wymyc wlosy, cala energie pochlonelo golenie nozek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jak dla mnie za dużo owoców jak na jeden raz:P Tylko uważaj pod tym prysznicem:) Ciekawe gdzie Suelen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) puszku.. kiedyś w programie Kuchenne Rewolucje Magda Gessler do kotletów mielonych mówiła, że dobrze jest dodać troszkę majonezu, podobno nie są suche, ja tego jeszcze nie próbowałam, bo mielone jakoś mi teraz nie podchodzą :D właśnie piorę pierwszą partię ciuszków :) wyprałam już zabawki, spiralkę, grzechotki i inne, nic się z tym nie stało, oczywiście tych z pozytywką w pralce nie prałam tylko ręcznie, tak żeby pozytywki nie zamoczyć ;) kupiliśmy komodę na ciuszki dla Małej, zawsze się przyda dodatkowe miejsce :D i rolety - pełna mobilizacja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek - Jenyy jaka Ty ładna....i te włosy !! super !!!! Wyglądasz jak nastolatka :) wózio też super !! Ja sobie wkońcu ugotowałam makaron.....a najwyzej przed 16 zjem z mezem obiad hi hi hi hi Ja nie wchodze we wtorek na wage.....tz we wtorek za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja widze,ze zaraziłysmy CIę praniem:) Komoda napewno Wam sie przyda;) Kikikiki czyzbys we wtorek miała kontrole,ze nie chcesz na wage wejsc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... miałam zacząć pod koniec stycznia, ale wene mam hehe, a tak poważnie to czas leci i tak powoli zrobie pranie i poukładam na gotowo już wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mnie w sobotę wyciągnął na zakupy i jeszcze te rolety na okna kupiliśmy, także teraz już nie ma wyjścia, trzeba się przygotować na bum cyk cyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - tak we wtorek za tydzień ide do ginka i na USG takie dokładne gdzie serduszko będziemy oglądać i wszystkie narządy w brzuszku echhh nie moge sie doczekać będe wiedziała ile wazy i jaki jest już duży mój meżczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ale wiesz wszystko powoli,zebys potem nie leżała plackiem w łóżku. Suelen dobrze sie spało?:) Kikikiki napewno Malutki dobrze się rozwija i będziecie miło wspominac te usg:) ja na prenatanym się prawie popłakałam ze szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wyspałam i już byłam od rana w szpitalu po skierowanie do poradni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×