Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

masz racje ewka:)....czasem sama sie lapie ze w "glupoty" sie wkrecam;) ja tez mam z TT inwazja wszystko bedzie dobrze tylko duzo odpoczywaj. Teraz juz nie zaszkodzi nic nie robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.. nie ma wyjścia :) mój motorek w d... właśnie wyłączyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu w oóle tak pusto?? wszystkie śpią albo już na mieście są :/ Jak ja mam czas to nikog nie ma:( a jak przychodzi popołudnie ni wieczór to się wtedy brzuchatki ożywiają:) puszka to ja rozumiem że po nocy siedzi ma godzinę do tyłu a reszta gdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakies pomysły na obiad w ogóle?/ bo mi się już repertuar skończył:/ spagetti bym zjadła dawno nie robiłam ale nie mam nic na spagetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na obiad pierogi :P..... czytam i czytam te opinie nt wozkow i cholerka juz kręćka dostaje....i o jednym i o drugim sa dobre i zle opinie....i badz tu madry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - ja tez niewiem co z obiadek....nie mam ani siły ani checi ani pomysłu.....wiec skończy sie na kanapkach hi hi a dla meza jajecznica albo kiełbasa smazona z cebulką hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzisz kiki jajko!!! trzeba jeść codziennie to ja zrobie na śniadanie obiad i kolację:D:D: hehe nie no żartuje sobie ... jakis mamm humor dzisiaj strasznie dobry az dziwne.... to do mnie nie podobne żeby sie utrzymywał tak długo:) spokojnie jeszcze masz czas :) wózio wybierzesz na pewno :) Idx jeszcze raz do sklepu na żywo to lepiej się ogląda :) Złóż każdy sama , rozłóż, zalóż gondole zobacz czy ciężka jak sie zakłada jak zdejmuje :) właśnie skończyłam oglądac this is it na hbo:) jakbym poszła na to do kina to bym się wpieniła że wydałam kase na bilet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se odśmiewuje z tego jajka ale to nie jest głupi pomysł:D kiedys często robiłam jajko na twardo z ziemniakami i sosem musztardowym.... mmmmmmmmmm zachciało mi sie i to będzie na obiad!!! Kikikikiki zainspirowałaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nadrobilam ;p MURZYNEK STO LAT:*** buteleczki tez mam tt:) wozeczek hm mi podoba sie Espiro ale tez czytalam o awaryjnosci itp i ciezki strasznie bolder mi sie niepodoba tzn kolorki owszem ale reszta nie wiec niedoradze bo niewziela bym żadnego z nich, to ciezki wybor niestety:( wczoraj rano kupilam Wice ubranka dzis listonosz przyniosl no mega szybko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniala bym Livia cudne imie sama takie chcialam;p a na Nadie moj maz to samo gadal ze ruskie ale co on sie tam zna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=62g9mpRKseE nie mogę sie już doczekac aż to małe wyjdzie:) Jakos mi się dzisiaj nudzi (choc miałabym oczywiścei co robic:-P) i wyszukuje różne filmiki w necie:) poró już obejżałam 3 razy .... ciekawe czy mnie natna trochę to strasznie wygląda ale ja przeciez tego nie będę widzieć:D:D:D dziewczyny któr rodzą rodzinnie czy wy zabieracie aparaty i kamery na porodówkę?? Bo nam tak napisali na liście do szpitala:D:D M się uśmiał... dla kobiety to wiadomo standard a przy napisie DLA TATY : klapki, woda, jedzenie , kamera/aparat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki tethe wróci to ci napisze co masz ugotować:) ona zawsze wie co można dobrego zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak moja psocha bedzie wygladac jak wiadro z jednego z tych filmikow to ja chce CC;p albo niech mi gin pentelke wiecej zrobi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ilosiaaa przeciez się wszystko zbiegnie:D:D chyba.... heh mi się po pierwszym zbiegło :) Ale to nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck jeden filmik bije wszytskie na głowę:) Nie wrzucam linka bo może kogoś podkusi i potem bedzie żałowął:) wystarczy wpisac na you tube "poród" ten pisany przez o zamiast ó to jest ten ale to sa zbliżenia i nacięcie krocza więc jak ktoś ma silne nerwy to neich ogląda:) ja na przykład wolę wiedzieć wcześniej jak to bedzie:) nawet jakby miało pujść cos nie tak to wolę wcześniej wiedzieć jakie są konsekwencje niż potem być niemile zaskoczoną:) Ale pewnie część nie chce tego widzić:D:D:D tylko że to tak strasznie wszytsko wygląda a z jasiulą wcale tak mocno nie bolało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesten jestem cykora?? to przeze mnie:( przepraszam!!!! juz nic nie mówię i nei wrzucam o porodzie:0 Ja się bardziej nie moge doczekać aż przytulę to maleństwo niz sie boje :) to nie boli tak strasznie jak mówią i nie jest tak źle :) i jak już wyskoczy to się nie pamięta że coś bolało jest tylko radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się ogarnąc troszkę:) bo siedze z gołym tyłkiem owinieta szlafrokiem:D a to pora listonosza:D lepiej żeby mnie nie oglądał w takim stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka :D to nie przez ciebie!:D ostatnio wogole juz cos mnie czasem opeta i nie potrafie sie na niczym skupic ....tak samo jak teraz gdy mysle o wozku....i tak na zmiane!! wozek, porod, wozek, porod, ....a jak juz kupie wozek to zosatnie POROD!......a teraz to juz wogole zleci nie wiem kiedy......co to jest 49 dni....! ....prawie jak miesiaczka.....:D....no i sie denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła moja małżowinka i jak mu powiedziałam ze nie mam motywacji zeby obiad zrobic to mi powiedział zebym coś zamówiła HURAAAA PROBLEM Z GŁOWY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to jak tak to tak juz zostanie na zawsze:) teraz wózek poród potem kolka zatwardzenie za 3-10 lat jakie wybrac przedszkole szkołę za 15 "chyba wyczułam alkohol co teraz...." albo " kurcze przyłapałam go/ją z chłopakiem/dziewczyna" potem "jakie studia wybierze?? żeby były dobre żeby miało lepsze życie" potem powie " mamo wychodzę za mąż/żenię się " a my sobie pomyslimy " z kim ?? z tą tapeciarą/ z tym fececikiem?? stac go / ją na kogos lepszego" heh a potem będziemy wnuki bawić i też sie martwić:D:D:D kurcze cieżkie to zycie:D:D:D dobra teraz to już na pewno idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie sprawdzil chinski kalendarz:) a c do zdjecia to chcemy ale zobczymy jak to wyjdzie bo szukalam wnecie to najblisze takie sesje robia okolo 50km od nas ale chce zapytac naszego fotografa w miescie czy by nie zrobil takiej sesji, w koncu to zdjecia jak kazde inne.. i ciewkawa jestem jaki koszt... bo to co czytalam w necie to drogo bo kolo 600zl za sesje i nie mozna bylo mniejszej sesji wziac. wogole zepsul nam sie samochod wczoraj i naprawa kolo 500zl bedzie kosztowac a jeszcze studia musze zaplacic do konca lutego za semestr wiec zobaczymy jak z kasa bedzie:) wczoraj pierwszy raz w sklepie korzystalam z pierwszenstwa przy kasie, ale mi sie smiac chcialo jak ci ludzie patrzyli,a ja do nich "przepraszam, chce skorzystac z pirwszenstwa" i wzielam swoje zakupy i sie przepchalam do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina :D za to ja wczoraj sie wkurzylam w kolejce...w sumie juz przy kasie....jeszcze nie skonczylismy pakowac skasowanych zakupow a babka z tylu naciska na mnie ojjjj jak sie odwrocilam 😡...wystarczyla moja mina by sie odsunela....:D;)////durna baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo karolina za odwage skorzystania z pierwszenstwa... a basilek chrapie? ewka ja mojemu oprozniam zbiornik regularnie, przeciez by mu to peklo......a tego bym nie chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×