Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Basilek mój tez sie przestraszyl jak mu powiedziałam,że Andzia jest w szpitalu. Jutro jade do szkoły rodzenia na ćwiczenia i powiedziałam mu,ze pojade do Tesciowej potem i moze pojde na miasto to mnie ochrzanil,ze miasto mam sobie wybic z głowy bo takie spacery to juz nie dla mnie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć,że dobrze...wiadomo kręgosłup trochę wysiada...byłam dziś u koleżanki na plotkach...ma 15 m-czną córcie.Mała jest rozkoszna...głowa pełna loczków i mówi w swoim języku...ach pewnie nawet się nie obejrzę a Emilka będzie już taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 to zniknij na chwile a my to naprawimy :) Zaczynam ... Słuchajcie dawno Betty82 się nie odezwała trzeba ją przywołać. Betty82 proszę się odezwać bo martwimy się co z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny znowu musialam nadrobic 15 stron :P Andzia i Sonka super ze u was juz wszystko wporzadku :) Murzynku moglas wczesniej dac znac z kocykiem bo ja bym wziela ten od ciebie a tak to zamawialalam z allegro. Ja tez dalej nie mam wozeczka ale sie nie przejmuje mamy kupic z poczatkiem lutego. Mysle ze napewno zadazymy :D A w ogole to wymyslilam nowe imie dla mojej myszki tylko ze nie jest polskie i nie wiem czy mi ja tak zarejestruja w urzedzie ALIWIA :) jak wam sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już do łóżeczka :) jak poleżę to myślę że ta opuchlizna zejdzie :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty taki język dzieciaczków jest super:) Kasia Aliwia? nigdy nie slyszałam... Basilek mam nadzieje,ze opuchlizna zejdzie. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty my za każdą tęsknimy tylko wiesz haribo czasem się włącza i juz nie pamiętamy ktora się długo nie odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja tak miałam przy pierwszej ciąży nawet buta ciężko było ubrać ale lekarz kazał wówczas mi do spania kłaść poduszkę pod nogi aby były wyżej.A natomiast w tej ciąży było wszystko ok aż do teraz tylko z tą różnicą że zaczęły puchnąć po nocy no ale zobaczymy co jest po wynikach moczu. Miłych snów basilek :) Witaj kasia1919 dobrze że się odezwałaś bo już się martwiłyśmy :)A jeśli chodzi o imię to chyba ciężko będzie zarejestrować. Tuethe wieśniary tak mają że haribo dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam pizze mniammm :-) plus pieczywo czosnkowe, plus ciasteczka czekoladowe i pieczone ziemniaczki.......hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to jest nie polskie imie .. Alivia ale nie wiem czy u nas by przeszlo..mi sie zawsze podobaly takie na maksa oryginalne imiona wtedy taka osoba zawsze sie wyroznia :) co do butelek avent wychaczylam fajna aukcje http://allegro.pl/avent-butelka-260-ml-125ml-gratis-i1405874473.html butelka 260 plus 125 gratis tylko za 18 zeta jakby kupic razy 2 to juz jest tyle co w tym zestawie a taniej wychodzi :) bo mi tam na szczotce do butelek nie zalezy bo juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżki dzień za mną.Jaśko dzisiaj miał ten zabieg podcięcia wędzidełka.Było strasznie.Gorączkował do tej pory,teraz zasnął.Myslę że rano będzie lepiej.Tyle stresu dla dziecka to nie żert,tym bardziej że dwa dni temu był u dentysty,oczywiście znieczulenie z igły.Powiedział że tam nie wróci bo to były tortury :-( Mój biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka...Faktycznie biedaczek...ale jutro będzie już lepiej...a ile on ma lat, bo mnie haribo dopadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka wiem co za stres musiał mieć biedulek ,bo moja córa też to miała ale teraz już jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie się wszystkie odzywac:P Ja tez marcówka zobaczysz,ze Jasko jutro będzie skakał już i sie cieszył ze wszystkiego. Dzieci zawsze wszystko gorzej przechodzą... ale najwazniejsze,ze ma to juz za soba.. Puszek poszalalas! Az mi smaka zrobilas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja lubie imiona proste i polskie, nie wydaje mi sie ze dziecko z oryginalnym imieniem ktore sie wyroznia bedzie z tego zadowolone, np jak slysze kobiety w parku wolajace swoje dzieci Keviiin albo Dzesika.....to mi zal tych dzieci......moja bratowa jst pielegniarka i mowila mi ze raz przywiezli dziewczynke do szpitala ktora nazywala sie Nicola Smietonka omg .......:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszłam o dziewczynce która nazywała się Obiegała...a rodzice dali jej na imię Pola...w efekcie dziewczynka nazywała się Pola Obiegała....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kręgosłup już nie daje rady.Dzwoniłam do gina,ale jest na jakimś wyjeżdzie.Mam baaardzo dużo leżeć,a gdyby było gorzej to nie jechac na oddział tylko dzwonic po karetkę.on ma byc w poniedziałek to od razu mnie przyjmie.(pisałam juz jak sie przejął moim dyskiem)Żadnego apapu nie łykac bo nic nie da tylko pyralgin w czopkach jak juz nie wyrabiam. Boje sie że jak pojade do szpitala to juz tam zostanę.Zastanawiam sie jak ja się będę Maluchem opiekować,oby to szybko pszeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Obiegała? ja bym się obraziła za takie cos:P szkoda mi dziecka... Ja tez marcówka oby Ci to przeszło po porodzie! Musisz byc silna... a mi zostało... wole nie pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kevin, jessica i takie tam to tez mi sie nie podobaja a to Aliwia wydaje mi sie fajne bo nie jakies typowe a zarazem nie brzmi tak obco..no ale pewnie sie jeszcze zmieni to u mnie..jakos nie moge z moim R dojsc do porozumienia jemu sie podoba lili i koniec a jak chcialam nadie to mowil ze ruskie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×