Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Wiecie co w rossmanie są fajne wkładki laktacyjne i kosztują teraz 4,90 za 30szt i maja taki fajny anatomiczny kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nawiązaniu do "Pola Obiegała" kiedyś śmialiśmy się z mężem,że naszej córci damy na imię Miła...i będzie Miła Koza...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj R tez mowi ze ruskie, Lili dziwne, Aliwia mi sie z czyms kojarzy ale nie wiem z czym..... a juz wiem Awiwa taka reklama jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale imiona :) zaraz wyjdzie, że ja także skomplikowane imię wymyśliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła Koza dobre! do terminu z badan prenatalnych zostało mi 42 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mi się na początku Natanielek nie podobało a teraz uważam,że imie jest słodkie:) hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia chyba można zarejestrować,a może mówić Aliwia :-) Dziewczy nie chcę was straszyć ale uczulić EPH gestoza,czyli zatrucie oznacza kolejno cisnienie,białko w moczu,obrzęki U mnie EH bez białka,było nie ciekawie.Jak jesteście spuchnięte rano i nie tylko kostki,błagam mierzci ciśnienie.Trzeba być czujnym,ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam Marka a moj R odrzucil propozycje!!!! a dziewczyny stwierdzily ze wiejskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek 2 razy to liczyłam... i sie zdziwiłam bo myślałam,że ok 50 jest. Wg miesiaczki mam pare dni więcej do porodu. Ciekawe co mi wyjdzie na usg 24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech znikam dziewczynki...pędzę do łóżka...do jutra :) spijcie słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek to mój brat:p i mam jeszcze brata Lucka i Bernarda:P a tata Sylwek a mama Tereska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ciśnienie mam dobre to puchnięcie mam od trzech,czterech dni i przeważnie prawa stopa po nocy i dlatego mam zrobić te badania moczu czy czasem niema białka czy czegoś tam .A z ręką to mam tzw. zespół kanału nadgarstka już kiedyś wam o tym pisałam ale ponoć po 2 tyg.po porodzie przechodzi więc chyba dam radę jakoś wytrzymać. A ja mam dziś 60 ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Liwia tez mi sie podoba ale tylko mi :P hihi bedzie ciezko z tym imieniem najwyzej zostaniemy przy pierwszej wersji amelii bo juz tak cala roodzina nawet o naszej myszce mowi :P w ogole ostatnio polozna na szkole rodzenia mowila o tych badaniach wr i hbs ze trzeba miec do porodu a ja zielona nie wiedzialam o co kaman ... ponoc trzeba miec aktualne sprzed 2 tyg maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ptaszki mają sie Tobie snić:P hihihhihi:) Betty kolorowych snów:) Gula dasz rade:) ide z Blazim sie przejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek ma imię po moim dziadku,więc śmiejemy się z K że jego dziadek miał na imie BAzyli :-) Moja siostra ma kotka perskiego Bazyla,mówią do niego BAZIO.Słodko nie? żartuje,az tak mnie nie pogieło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poryczalam sie patrzylam na tvn style taka milosc sie nie zdarza o rysku ridlu.tak dobrze go pamietam :/spodnieze skory kurtka ze skory z fredzlami kapelusz i kucyk:)czemu tacy ludzie tak szybko odchodza.a bastek nic sie nie zmienil od czasu siedzenia w lawce.eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty musisz zaczekac na tuethe bo ja juz to wywalilam z poczty........fuuuj takie swinstwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty podaj adres... A ja chcę się dowiedzieć jak wy robicie buźkę z jęzorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×