Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

i wozka tez jeszcze nie ma:D:P ostatni raz pisze ....:P espiro gtx czy implast?? :P........juz nie bede wiecej meczyc....obiecuje ale za chwile jade jeszcze raz do sklepu.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a czytalas pare postow wczesniej dziewczyny wklejaly linki z opiniami o wozkach, poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie meczysz ale ja ci nie pomoge bo ja kupilam wozio dla dwoch Myszy wiec sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dwie "Myszy" naraz:P..........:D:D ....a zaraz sie dowiem jeszcze ze nie dosc ze nie zdecydowana to i zachlanna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zdecydowalam x-landera;p hihi bo moja dzidzia dosyc sie napatrzy na mamy gębe;p wiec mi niezalerzy na raczce;p a jak mialabym brac to ESPIRO ODPADA;P heeheh czekam na info jaki wzielas buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI zazdroszczę :( do mamy K mamy jakieś 900m, a do babci ze 4m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeku suelen tak blisko..... DZIEWCZYNY PROSZE O ODPOWIEDZ! Ile dac na 18 urodziny kaski ( czy 400 zl wystarczy) relacja ojciec syn relacja chrzestny chrzesniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:P Wcinamy obiadek:) Poszłam do biedronki po mleko a kupilam jeszcze torbe do szpitala za 19 zł:) któraś z Was pisała,że są i u mnie jeszcze były. Kolor wziełam zeby pasował do wózka czyli czarno zielona jest:) Pogadałam sobie z Przełozonym M:) się uśmiałam:) Powiedział,że bardzo ładnie wyglądam i nie mam się przejmować małym brzuszkiem bo najważniejsze jest to,ze Dzidzia się dobrze rozwija:) Jego Synowa tez miała mały brzuch i wszyscy ją wkurzali... Kikikiki nie przejmuj się Tesciowa! Co za krowa! Grr... Mniam zjadlabym i placka po węgiersku i kebaba:D Suelen jesli Twoja Tesciowa zrobi sie nagle kochana babcia a przez całą ciąże nadawała i coś być jej powiedziała to K niech nie ma o to pretensji... Karolina bardzo sie ciesze,ze porodówka Ci sie podoba.. takie krzyki napewno potrafia zestresowac... Puszek haha! NIe wykupilam całej bo w porfelu 30 zł w tym 10 na fajki dla M:P najpierw powkladalam pare rzeczy do koszyka ale jak znalazlam torbe to musialam odlozyc bo by mi kasy brakło:P Jestem jestem a co zamiast pierogów?:P Pomacaj jeszcze oby dwa wozki i w sklepie napewno sie na ktorys zdecydujesz:) Suelen to blisko masz do tesciowej... myslalam, ze dalej.. a obiad juz mam zimny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam czy nie przesadziłam z tymi 900m, może ciut bliżej :/ PUSZKU nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że kwota jak na dwoje ludzi, którzy jeszcze spodziewają sie dwójki dzieci jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek myśle,że wystarczy. Ja w ogole kasy nie dostałam na 18. Od Chrzestnego złoty łancuszek i branzoletke-piekne to jest ale boje się to nosic i załozyłam to raz- na slub cywilny a od Chrzestnej tez dostałam biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki suelen za opinie :-) slyszalam ze teraz daje sie po 1000..... czy w dwoch przypadkach tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam lancuszek od chrzestnych - zloty------tak zylam w blogiej nieswiadomosci -----dopoki nie poszlam go sprzedac bo bylam zmuszona----dluga historia------okazalo sie ze to nic a nic nie warte badziewie jakis metal! przywiezli go z australii, cieszylam sie ze mam lancuszek z tak daleka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Suelen ma racje. Nawet jak dacie mniej mysle,ze to zrozumieją bo lada moment bedziecie mieli blizniaki a każdy wie,że utrzymanie dzieci nie kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chrzestny jest bogaty, a ja dostałam 500zł. Uważam, że całkowicie 400zł wystarczy, co innego jakbyście spali na pieniądzach, ale spójrzmy na dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie, niektorzy w pl mysla ze my spimy na pieniadzach skoro zarabiamy euro, wczesniej bym sie nie zastanawiala nad kwota ale teraz ja nie mam wynagrodzenia - zyjemy z jednej wyplaty - a tu tyle wydatkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sporo moim zdaniem ja od rodzicow dostalam prawo jazdy i złoty komplet kolczyczki wkrety z diamencikiem i wisiorek a teraz prawie po 5latach łancuszek zloty bo drogie i niestac mnie bylo wiec dostalam teraz na urodziny i dopiero to nosze wtedy za gowniara bylam na takie cos od chrzesnego 1000zł ale on bogaty jest wiec inna sprawa ale niedawal mi nigdy prezentow na urodziny tylko na obie komunie,bierzmowanie ,18 i ślub wiec moze tez dlatego tyle a od chrzesnej nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU wiesz co powiem to tak ludziom sie w głowach przewraca, może i w euro, ale życie w euro wcale nie jest tańsze. Wystarczy pojechać na wakacje do kraju z walutą euro i zobaczyć ile co kosztuje np. chleb 2 euro, w Polsce na pewno tyle nie kosztuje czy inne rzeczy. Naprawdę się tym nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU chcą w euro ok, daj im 100 euro ;) teraz jak spadło to 400zł nie dostaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku Kochana dacie tyle na ile Was stac. Teraz macie gorsza sytuacje bo Ciebie wyświnili dlatego wg mnie 400 zł wystarczy w zupełnosci. Spakowałam torbe do szpitala:) musze jeszcze pieluchy dla Małej kupic i do torby wsadzic:) Powiem Wam,ze ta torba jest duża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×