Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gula 3 miejsce to bardzo ładnie:) A z tą bramką... smiesznie to musiał wyglądać:) Kikikiki a nie zastanawiałam się jakie chusteczki, kupie tzn z jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na mieście i w sumie nic takiego nie kupiliśmy...Mąż kupił spodnie, w sumie został zmuszony do tego..bo on zawsze nic nie chce...wrrr Później poszliśmy na jedzonko do knajpki i pojechaliśmy na zakupy do tesco...I tak dzień zleciał :) teraz siedzimy w domku... We wtorek jedziemy oglądać wózki...HURA! :) już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisac 2 miejce:) ciołek ze mnie:) Szczęsliwa to teraz jesteś napewno szczęśliwa,ze pojedziecie wózki oglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - chudzielcu śliczny brzuszek :) :) a mina jak czarownica ha ha :P :P :P :P Jakbym sie juz nie pojawiła to DOBREJ NOCKI !! Ide teraz pod prysznic a potem moze jakis film z męzulem zobaczymy :) BUZIAKI 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czarnownica... haha dzięki:P M mi powiedział,że robie dzisiaj głupie miny i mi sie zdjęc odechciało:P Jeszcze z miarką mam:P aa i o 1 cm mi brzuch urósł:) jest juz 97:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)))))))))))))))))))) Tuethe pięknie wygladasz smoczusiu;p faktycznie minka świetna:) buziaki dla Julci:** :)) Puszeczku odpoczyawaj kochana Myszole widze Ci ładnie dokuczaja!! EGZAMINY ZDANE:))) na 5:)) ihhi jutro mam 4;p jeszcze dam rade;p dzis caly dzien byłam na szpilkach moja Kasia z wawki co wam pisalam wczoraj ze testowała i byl pozytywny byla u gina a ten hujjj za przeproszeniem do nie ze niema ciazy ze poza maciczna a tak wogule to w jajnikiu ma te ciaze i trzeba usuwac!!! pojechala do szpitala pobrali krew i zbadali .... hcg w krwi 255 to jakis 3tydzien szyjka ciazowa macica tez i na usg widac w macicy kropeczke;p to dzidzia ma sie pokazac za tydzien i odpoczywac a tamta menda chciala usuwac bo za kase kutas jeden chcial zarobic;/ 2kumpele w grupie zarazilam;p i wciazy tez hihi w tym moja z ławki hihihi;p i niestety jedna 19letnia mloda dziewuszka swiezo po slubie ktora cieszyla sie z ciazy bardzoooo poronila w 7 tygodniu bardzo mi jej zal ale wydaje mi sie ze poprawilam jej nastroj ....przezylam to samo wiec chyba lzej jej sie zrobilo jak ja pocieszalam bo rozumiem ja jak nikt... alez ja dzis tesknilam za wami:))) Jacobs ciesze sie ze jestes zadowolona;p widze ze myslimy podbnie a jaki zestaw masz i duzo dalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia gratuluje Kochana:* wiedziałam,ze zdasz!!!! Ja zawsze głupie miny strzelam więc nic nowego, hihi:) CO za cep z tego gina!! Zestresował ją na samym początku:/ Ciesze sie,że w szpitalu okazało sie,że jest w ciaży:) Niech dba o siebie i dzidzie:) a tej dziewczyny mi szkoda... ale napewno jeszcze będzie w ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) ILOSIA Ty kujonie :P, żartuję, jak ja Ci zazdroszczę, u mnie sesja przede mną i chyba beze mnie :( Ja mam 98 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe świetne te zdjęcia! Super :) Muszę sobie też trochę fotek trzasnąć bo nie będę miała pamiątki z ciąży... Jestem jestem... jeszcze nie wiem co chce :( kilka mi się podoba ale to tak z netu... Jak pojedziemy pooglądać to inaczej... Twój implast jest bardzo fajny :) jeszcze raz gratuluję decyzji... Teraz ja bidulka muszę się zmierzyć z zadaniem kupna (wybrania!!!) wózka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia gratulacje!!!!:) jutro tez musi ci tak dobrze pojsc;) a lekarz.:O:O:O:O.....na jej miejscu wrocilabym sie do niego ale juz ze zdjeciem potwierdzajacym ciaze i sie zapytala czy dalej uwaza ze jest poza maciczna i trzeba usunac..:O:O..... ale sie wkurw.......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyborem lekarza jest często problem, bo każda z nas chciałaby być pod dobrą opieką... a ta dziewczyna poprostu kiepsko trafiła, ale na wielkie szczęście wszystko dobrze się skończył :D Jak leżałam teraz w szpitalu to usłyszałam od takiej dziewczyny o lekarzu, który jej można powiedzieć zabił dziecko... :/ tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa tylko traf na taki dzień co Twojemu będzie się chciało zdjecia robić. Mój zamiast mi pomóc wymyślać jak mam stanąć, siaść czy cokolwiek to tylko mnie macał i mnie wkurzał przez co głupie miny robiłam i wkońcu się ubrałam i powiedziałam,że już nie chce zdjęc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma jechac do niego w poniedzialek z awantura i zapisala sie do innego gina juz tam kujon okazalo sie ze nie taki diabeł straszny:) jutro hmmm podejrzewam ze tez tak bedzie z wyjatkiem informatyki i liczenia w exelu tego niezdam;((( dziekuje ze we mnie wierzylyscie:)) u nas jux na MILION PROCENT X-LANDER M moj pisal eska ze mia juz kupic na allegro ale kolega mu cynka dal ze w sklepie takim malym podbno jakis zestaw za niecale 1000zł bo likwiduja sklep i w poniedzialek mamy isc sie okaze:) ja mam 100cm w brzuszku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja ciagle tak samo sie czuje, leze, u nas nerwowa atmosfera, bo Powiedzialam R zeby byl przygotowany na wszystko i on sie zaczal stresowac.....mam dziwny bol w podbrzuszu jakbym miala okres dostac.....tuethe sliczne fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia napewno zdasz i informatyke:) Puszku nie strasz nas! Zapisalas moj numer? mam nadzieje,ze się jeszcze nie przyda ale miej go w komorce! Boje się o Ciebie... i o dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×