Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja też marcówka masz racje! Jestesmy wieśniary i nie słuchamy lekarza a potem prawie zawału wszystkie dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę dziewczyny ....boli nadal ale posmarowałam takim czymś Dentosept A i trochę jakby zamroziło wiec zobaczymy co będzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze rano wszystkie będziecie się już dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłucham rady Ja też marcówka i położę się spać może zasnę w co wątpię.Mam nadzieje że jutro będzie lepiej :) Kolorowych snów wam życzę na te nasze dzisiejsze smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie dziwie sie ze o malo nie dostalas zawalu, ja ustalilam z R ze jak co to jedziemy jutro do szpitala ....... ide do kuchni cos zjesc chociaz nie mam apetytu ale musze dac Myszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek mam nadzieje,ze jutro będzie lepiej ale nawet jakby Cię tylko troche coś bolało to jedzcie to sprawdzic. Zjedz kolacje i kładz sie do łóżka Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka nie to nie Fonia. Nie umie sobie teraz przypomnieć,która z Nas to była... az mi głupio ale naprawde nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nawet nie chciałao mi sie Was czytać :P nadrobie jutro przeczytałam FONIU O Twoim tacie bardzo mi przykro!! trzymaj sie i postaraj sie nie zamartwieć aby maleństwu nic sie nie stało no i abyć ze sterse nie urodziła mysl o sobie i dziecku!!! puszku odezwij sie jak sie czujesz rano ja też dzisiaj sie wystraszyłkam pisałam Wam ze miałąm iść do tesciów ale w końcu nie poszliśmy wykąpałam sie podkreciłam włoski , pomalowałam pazurkii coś mnie brzuch zaczoł boleć położyłam sie wziełam no spe potem drugą mąz troche zły był ze cały dzień nawet na chwilke nie odpoczełam a teraz mam starch przy dupie ;/ no ale bałam sie aż mi sie doslownie tyłek spocił zrobiło mi sie mokro i myślalam ze to wody.....:( może trochew panikowałam ale długo mnie trzymalo mąż mówi ze wszystko przez to ze sie tak uparłam na tą sesje - on bardzo nie lubi robić zdjęć niestety ... potem troche poleżalam i jak sie lepiej poczułąm to porobiliśmy zdjęcia i położyłam sie ....juz sie czuje dobrze ale i tak musze cześciej odpoczywać... dzisiaj mnie tak bolało ze już myślałamżeby do szpitala jechać,.... na całe szczęście już po wszystkim ... żeby tylko donosić dziewczynki Wy też uważajcie na siebie!!!! dbranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.. Patrzymy na "castle":) potem się poprzytulam:) Ilosia powodzenia jutro! Jesli byc tu jeszcze zajrzała:) Spijcie dobrze dziewuszki:) Paa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek! Powinnas dostac po dupie! Teraz masz leżec i nic nie robic! a jak znow takie cos sie stanie to do szpitala! Jednak ciesze się,ze przeszło! a zdjecie jakies mozesz pokazac:) ja spac nie umie i dalej ogladam "castle":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będę rano marudna... spać nie umie ale juz następnego odcinka nie włacze bo jak tak dalej pójdzie to bedę i do 6 oglądac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.jestem w domku.jak rozpakowalam wszystko mezus zaczal grac i nie moglam nic napisac.nie bylo mnie 3 dni w domu syf jak cholera.musze to ogarnac dzisiaj,i mam kupe prania. fonia-przykro mi z powodu taty wyrazy wspolczucia:( niewiem o ktorej sie odezwe bo dzis mezus kompa od kumpla naprawia i pewnie laptop bedzie mu potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ O rany ale nerwówka tu była...ale dobrze ze wszystko sie wyjasniło... FONIA - współczucia....moje kondolencje :( puszek - rany juz nei będe narzekac na słuzbe zdrowia w PL tu chociaz w miare reaguja :) trzymaj sie kobietko i daj znać jak co :) ilosia - gratuluje zdanych egzaminów :) Ja dzis w nocy spałam chwile na plecach i jak sie obudziłam nie czułam nogi...ejj ale masakra była cała zimna i zdrętwiała.....brrr Do tego zaczełam kaszlec jak ostatni grużlik.....wiec chyba sie nie obejdzie bez jutrzejszej wizyty u rodzinnego :( Ide do mamy pietro nizej na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki odsypiacie wczorajszy stresik ?? wypiłam cappucinko :) i leze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sonka prosze Cię nie rob wszystkiego naraz. Powolutku. Kikikiki ja zasnac nie umialam, chyba udało mi się o 5 a obudziłam sie o 9 i ileżałam jak cep na łóżku:/ To pewnie przez wczorajszy wieczór... Cappucinko zrobie sobie pozniej:) Dziewczyny Kochane jak się dziś czujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dziś się czuję w miarę dobrze, muszę zjeść śniadanie :) umyć się i z powrotem do łóżeczka. TUETHE ja mam tak bardzo często, że w nocy spać nie mogę, tylko, że ja w dzień odsypiam, a Ty ranny ptaszek :) Ciekawa jestem jak GULA i jej ząb, i co z PUSZKIEM? mam nadzieję, że przeszły im te dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze do Guli i się dowiem. Do Puszka nie mam numeru więc musimy czekac aż tu zajrzy... Andzia mam nadzieje,że zaraz zjesz sniadanie a nie o 14 tak jak wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Wpadłam sprawdzić jak sytuacja...Widzę, że Puszek się nie odzywa...może odsypia te bóle i jest wszystko OK - mam nadzieję! Ja za 10 min wyjeżdżam do ciotki K to jest 50 km od naszego domu, wróce pewnie wieczorem... Pozdrawiam Was kochane i trzymajcie się :) A! dzisiaj w nocy myślałam że zwariuje...wszystkie mięśnie mnie bolały...najbardziej nogi... Ręce mi drętwiały...Ogólnie jak się obudziłam to czułam się jak po ciężkim w-f w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje drogie :) wiem że powinnam bardzie na siebie uważać ;/ bede! obiecuje! tym bardziej że wczoraj na prawde sie przestraszyłam a przecież jak M do Poznania pojedzie to nie bedzie mnie miał kto do szpitala zawieść ;/ wiec m usze sie pilnować!! taka złą na niego jestem bo już wczoraj wyciągnelam mieso na obiad a on sie WPROSIŁ na obiad do rodziców i powiedziałam mu juz wczoraj ze nie ide bo mamusia nie bedzie ważniejsza od mojego obiadu niech sie wypcha albo sam idzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek masz bardziej na siebie uważać wiec też nie możesz sie denerwować! Mam nadzieje,że jednak nie pójdzie do rodziców tylko zostanie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Gula nie umiała spać przez ten ząb. Teraz jest już troche lepiej. Odezwie się wieczorem i pozdrawia Was dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to sie juz wkurwiłam mój M poszedł do kościoła a potem od razu do mamusi na obiad pokłóciliśmy sie ;( wczoraj wiodział ze źle sie czuje i że dziś odpocząć chce ale on widzi tylko to że chce mu na złość zrobić... idiota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×