Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wstałam, troszkę posprzątałam, ugotowałam obiad i sie siedzę, bo mnie znowu boli brzuch, ale to już w nocy jak spałam odczuwałam ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcówko, Grześ fajne imię:) patrząc na swojego synka pomyśl czasem że był kiedyś taki młody(26 lat) żołnierz o tym imieniu;) jako dziecko maminsynek:P jako nastolatek z niewielkimi przebojami, za to mężczyzna zdecydowany dla którego nie było rzeczy niemożliwych, brał z życia ile wlezie, a przy tym kochał bardzo dzieci.:D Nikt od nas z rodziny nie dyskutuje na temat tych "nie naszych wojen" Szanujemy jego wybór, chciał to jechał i naprawdę wierzył, że pomaga tym biednym cywilom, zwłaszcza dzieciom, tak samo w Iraku jak i w Afganie:D No, wyrychtowałam się, cała pachnę:P grochówkę dla rodzinki już dokańczam i będę się zbierać, bo do lekarza muszę dojechać 20km i mam nadzieję, że kolejka nie bedzie długa:) Zupki nie skosztuję, bo co to by było jakby lekarz mi na fotelu kazał się rozluźnić:P Raz mi się tak zdarzyło, połozna podłączała w szpitalu ktg i tak zawzięcie uciskała mi brzuch w poszukwaniu serducha, że głośno i z furkotem mi uleciało powietrze:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny to ostatnim czasem tylko o porodzie myśle. Naogladałam sie tych filmikow na youtube, przeraża mnie samo to wyjscie główki taka dziura jest ze masakra. A mój mały ma jeszcze duza główke bo o tydzien starsza od reszty i tak myśle że juz waży napewno z 2400. W przyszłym tygodniu badania oby wszystko było dobrze te nerki zbadac mu musi moze wrociło do normy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSMAG nie wybierzesz nic ciekawego z tego co dostałaś,czy poprostu chcesz nowe? Ja wybrałam z tego co dostałam piękne markowe ubranka,milutkie,bez porównania z tymi z tańszych sklepów.Za to na kosmetykach nie bedę oszczedzać,bo wygladam na wyrodną matke hahaha Wizytę mam na 31 stycznia,myślałam ze teraz juz co tydzień(z tego co pamiętałam)ale mówi ze od 36tyg co tydzień. Zapomniałam napisać że w nocy miałam bardzo twardy brzuch,bez skurczy a nic ,nic mnie nie bolało,czy to ten Braxton,czy jak mu tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama gina wprowadzilam w blad bo mu powiedzialam ze miesiaczke ostatnia mialam 24.05 a mialam 26.05 ale niech juz tak w karcie zostanie. Ja zobacze co mi w poniedzialek wyjdzie na usg bo wtedy to mi powinni powiedziec przewidywany termin. a ja dalej nie wiem co na obiad zrobic. Napisalam M smsa po 10 co chce zjesc i jeszcze mi nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a bardzo Cie boli? Manika to położna musiała byc zdziwiona:P no ale to ludzka rzecz, każdemu się zdarza;) Ja też marcówka tak to ten braxton tzn tak mi sie wydaje... Ja już widze jak co tydzien do gina będę człapała, masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to tuethe miałaś chyba cykle dłuższe bo ja miesiączkę miałam 22 maj jajeczkowanie i zapłodnienie 5 czerwiec zagnieżdzanie zarodka było dokładnie 11,12,13 czerwiec wiem bo miałam plamienie a termin mamy ten sam:) zobaczymy kiedy te pociechy beda chcily wyjść:) jak bym mogła zaplanowac to bym chciała żeby wypełzło między 14 a 20 luty wtedy starszak na nartach z dziadkami to bysmy na spokojnie urodizli. Potem ma jeszcze tydzien ferii to by się oswoił z rodzeństwem:) ale to nigdy nic nie wiadomo niestety:( Ja Jasia w rożek zawinęłam tylko kilka razy bo się wkurzał. teraz kupiłam śpiworek zobaczymy jak maluchowi bedzie pasowało to w tym go bede kłaść bo dzieciom nawet takim malitkim czasami cos nie pasuje i już :D my sobie możemy gadać że w rożek zawiniemy a ono sie drzeć będzie i nici z rożka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka: no wlasnie wszystko przygarnelam, bo to od siostry, odswieze tylko pranie reczne wlacze, ale jeszcze troche bo i tak bedzie to lezec. Kusza mnie nowe ciuszki, ale kasy mi szkoda, skoro mam juz tyle. Pomyslalam, ze kupie za to cos ladnego, jak te pierwsze tygodnie miną. Co do kosmetykow to tez chcialam najlepsze kupowac, a siostra mi doradzila, ze po nivea jej corcia miala np. uczelenie, a sprawdzilo sie najzwyklejsze babmino, wiec juz sama nie wiem. Teraz te skurcze to chyba juz norma beda i bedzie ich coraz wiecej...trzeba tylko chyba na te regularne uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Ja jak narazie czytuje i malo pisze bo sesja w toku. Ilosiaa zazdroszcze ci juz luzu na studiach:) Ja dzis do 3 w nocy robilam jakis zasrany projekt, a teraz zasiadam do nauki bo jutro egzamin. Ale jeszcze tylko jutro i poniedzialek i koniec!!!:) Wydaje mi sie ze ja bede mala kladla w rozku, moj chrzesniak tak spal i bylo mu bardzo błogo jak byl taki skrepowany, czul sie jak w brzuszku u mamusi:) Skonczyli nam remont pokoiku dla Kornelki. Tuethe ogladalam wczoraj "twoje" naklejki zyrafki. Sa super i chyba sie susze. Meble tez nam przywiezli ale czekaja az M wroci z delegacji i wszystko poustawia i poskreca. jak juz bedzie gotow to wrzuce zdjatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja mam tzn mialam okres co 26 dni czasem co 24 a jak dostalam pod koniec maja to nie zaznaczyłam w kalendarzyku i sama już nie wiem. Wiem,że dostałam 1 maja w dniu ślubu kościlnego:P ale na szczęscie biała suknia byla biała cały czas:P Tosmag jesli masz tyle ciuszków to nie masz co nowych kupowac..lepiej na cos innego te pieniadze wydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho, moja gwiazda chyba wyczuła, że będzie podglądana bo wierzga jak wściekła:) ja chyba nie będę prała ciuszków, bo to od siostry są i to jeszcze zapakowane prózniowo w takim worku co sie odsysa powietrze:) nie zakurzą mi się tylko potem muszę je rozpakować. Wypiore ręczniczek dla niuni bo taki nowy to nie wchłania wody. Położna mi doradzała wycierać noworodka w pieluchy tetrowe, może to i racja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 26? no to ja nie czaje już bo ja miałam regularne co 28 dni okres miałam 22 maj i termin z miesiączki na 28. Zaraz jakiś najzwyklejszy kalendarz znajdę bo cos mi tu nie gra:D może sie uda w te ferie jednak urodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powpisywałam i mi wyszło na 27 luty a tuethe na 5 marzec:/ z miesiączki :/ ja nie wiem.. bez sensu.. z reszta nie ważne .... wypełznom jak będą chciały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym kalendarzu haczewskiego wpisalam dlugosc cyklu 26 dni ostatnia miesiączke 26.05 i termin mi pokazuje 27.02 :P I badzmy z tego mądre?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ból jest taki dziwny ciągnąco-kłujący, w razie co zadzwonię do Pani doktor, albo podpytam na dzisiejszej szkole rodzenia (już ostatniej). MARCÓWECZKO to są skurcze Braxtona-Hicksa :) Chyba każda z nas chciała być wcześniej urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mialam strasznie nieregularne miesiaczki i sama nie wiem kiedy ten termin powinien byc. nieraz mialam 24 a nieraz 29, wiec badz tu madry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak będzie Cię ten ból dalej trzymał to lepiej zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam od roku co 28 dni, zawsze we wtorki i ok.16 :P Ostatnią miałam 25 maja :) Nadrabiam, nadrabiam i nadrobić nie mogę :/ Ale zaraz wstaję i idę się wykąpać bo o 16.50 mam ten wymaz, a kąpiel, golenie i mycie włosów mi trochę czasu zajmie... a Ł nie ma więc mi nie pomoże, zresztą i tak Mnie wkurzył i nie chcę nic od niego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam bardzo regularny okres, równo co 28 dni, ale i tak do tej pory nie rozumiem jak mi się udało zajść w ciążę :) bo ostatni mój okres to było oczyszczanie się macicy po poronieniu. Jeszcze tylko 65 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam OM 24maja ale ja mam długie cykle 32 nawet 38dni.test owulacyjny wyszedł mi 9czerwca. Gdybym mogła zaplanować termin to pasowałyby mi ferie tzn od 14 lutego. MANIKA wzruszyłaś mnie bardzo,zreszta ja zawsze wrażliwiec byłam.Janek ma imię po moim dziadku,wiec ma swojego ANIOŁA.A Grześ,no cóz piszesz ze twój Brat bardzo lubił dzieci,to zapalę Mu znicz na ogólnym grobie. Juz nie rozdrapuje starych ran.Wybaczysz? JACOBS czekamy na zdane egzaminu(dawno imprezy na forum nie było) i zdjecia oczywiscie TUETHE mówi sie ze jak nie boli kregosłup na okres to przy porodzie nie bedziesz miała bóli krzyżowych(ciesz się) ZUZKA w przyszłym tygodniu bede czekała co z nereczkami,naisz koniecznie. 2,400kg Mały miał w 31tyg A rożki sprawdziły mi sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie denerwuj się! Suelen najważniejsze,że sie Wam udało i za 65 dni Natanielek będzie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to są bóle krzyżowe? wiem wiem głupie pytanie ale ja nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To te mniej przyjemne :-) Albo z brzucha,albo z krzyża.Mogą być też jedne i drugie Cały dół pleców cie napiernicza że nie da rady leżeć.Zreszta ja miałam tylko 3 godziny ,to za duzo nie pocierpiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam nadzieje,że nie będe tego mieć. Mam też nadzieje,ze szybko urodze tak jak moja Mama choc mam nadzieje,ze dojedziemy do szpitala:P Mam obiad z głowy... Teściowa zrobi nam spaghetti:) Powiedziałam,ze ma do Michała zadzwonić czy będzie mu sie chciało przyjeżdzac a On oczywiście uradowany bo lubi spaghetti:) ja musze teraz umyć włosy i po 14 wyjsc,zeby spacerkiem dojść do pracy M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam leki, za jakieś 20 minut fenoterol powinien zacząć działać :) Odebrałam wyniki krwi i moczu, mam podwyższone leukocyty (ale to od zawsze) a reszta to jak honorowy dawca krwi :) oo... cukier za wysoki, ale przyczyna jest już znana. Zauważyłam, że jak moje dziecko się przekręciło to stałam się niepełnosprawna :( mam problem, aby wstać jakby coś blokowało mi zgięcie w brzuchu, brzuch bardziej wystaje, jak coś zjem to zaraz podchodzi mi to gardła... wolałam jak leżał poprzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×