Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

cześć brzucholki :) kikikiki, współczuję z Nati, dzieci tak mają jak chorują to zwykle w weekend albo święta, gdy lekarza nie ma pod ręką :( pewnie dostanie antybiotyk :( mam nadzieję że Ci wyzdrowieje , uważaj żeby się nie zarazić, bo dzieci lubią zarażać dorosłych :( dziewczyny jak Wy to robicie że macie siły jeszcze sprzątać, ja nawet ze schylaniem się po papierek mam problem ... musimy uważać na siebie, bo jak się będziemy zbytnio wysilać to zaczniemy sie "rozpakowywać" a tego jeszcze nie chcemy :) ja w nocy mam problem z biodrami (cholernie bolą) i dopiero jak wstanę to się jakoś rozchodzą :) a na obiadek miałam pulpeciki (ale gotowane bez sosu) i buraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiadu nie mam z czego zrobić bo mam 2 zł w portfelu a M nie chce się teraz do carrefura jechac:/ Basilek ja musialam troche posprzątać bo samo by się nie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Mnie w domku burdelik jak jasny gwint, ale nie sprzątam bo nie mam siły :/ wszystko mnie boli, Ł będzie sprzątał :) zresztą od dłuższego czasu On to robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tak o tym goleniu i powiem Wam, ze ja to olałam, nie golę się na dole nawet przed wizytą u gina, chociaż wcześnij nie było to do pomyślenia, ale nie mam siły się gimnastykować przed lusterkiem i golę się tylko lekko po bokch tam gdzie widzę bo do zera to chyba nawet z lusteriem byłoby mi ciężko się ogolić, a i po bokach golę się się najczęściej siedząc szeroko na ubikacji -to jest mój jedyny sposób aby coś tam dostrzec:) A nogi goli mi mąż bo ciżko mi się schylić aby ogolić łydki we wannie. Witam nową koleżankę Sasetkę:) Adaś ładne imię:) My dziś robiliśmy przemeblowanie w salonie i doszłam do wniosku, że muszę kupić lampę stojącą i nowy stół a i firankę nową do salonu bo już mi się ta nie widzi, chcę mieć nowy salon:) na powitanie synka:) I przez nasze przemeblowanie jst więcej miejsca. Tylko sąd kasę na te moje wymarzone rzeczy ktore chcę kupić... Ai nadrabiam znowu:) jestem na 684 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek zrobiłam te spaghetti. Mama mi dała na szynke i poleciałam do sklepu. M już je. Powiedział,ze do sklepu pojedziemy pozniej jak będę chciała.. Andzia a niech Twój sprząta:) Ty sobie leż;) Karolina no to teraz musisz kombinowac pieniądze aby zrobic sobie "nowy" salon:) ja wczoraj M marudzilam,ze musze sie ogolić bo w środe gin a On stwierdził,że mam to olać... Kurna mi jest gorąco ledwo dycham a M siedzi w bluzie bo mu zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GrażkaGrażka. Ja również poważnie zastanawiam sie nad Eskulapem. Kusi mnie własnie to znieczulenie. Pierwsze dziecko rodzilam w Cieszynie i ogólnie nie mam nic do tego szpitala ,ale mocno sie nacierpialam( a duzo potrafię znieśc) . W Eskulapie ychodzi sie po 1-2 dobach w przy naturalnym porodzie,ale ja tez wyszłam po 2 w cieszynie. Ogólnie slyszalam dobre opinie o Eskulapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to witam wszystkie Panie. Czytam Was regularnie, ale tylko chyba raz sie odezwalam. Termin mam na marzec,licze ze koło 20. Z okresu nie mam co liczyc , bo wychodzi mi na 12, ale mam b. dlugie i nieregularne cykle. Jest to moje drugie dziecko- dziewczynka. Mam juz 3,5 letniego Bartusia. Mam 26 lat Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabartka witaj:) Mam nadzieje,ze będzie Ci z Nami dobrze;)Ja tez marcówka co tam?:) ja wlaczyłam sobie tradycyjnie skoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, idziemy do znajomych, bede jutro - nie siac paniki ;-) mamabartka - ja urodzilam sie w cieszynie! skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek dobrze,ze Nam to napisalas bo bysmy sikały w majtki ze strachu o Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU masz pozwolenie na wyjście :-) Odstresuj się i baw sie dobrze. Ja jestem jakas do niczego.Dołuje mnie to już.Skarpetkę(prawą :-) ) to nie mogę założyć od jesieni,a od jakichś 2 tyg potrzebuje kogoś żeby je założyć,buty tak samo,chociaż teraz mam takie nogi że nawet rozmiar wieksze kapcie zostawiają wgniecenia w skórze.Postanowiłam że pożyczę od siorki takie kozaki co wyglądają jak kalosze,ale są zamszowe(emu ???) okropne są.Ale teraz to juz tylko raz na tydzień do lekarza,dam radę. Czuje sie jak niepełnosprawna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka nie dołuj się takim czyms! Takie uroki naszego stanu... Pamiętaj o tym,ze już jestesmy prawie przy mecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blisko mety,ale K zaczął pływać i ja prawie cały dzień jestem sama w domu.A często mam problem z dojsciem do łazienki.Pożyczę sobie taki balkonik jak miałam po szpitalu,to bede pewniejsza ze dojdę. Dobra już nie smęce. Jak nie pływał to tez było żle bo kasy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka dobrze,ze pływa. Będziecie mieli więcej pieniędzy. A Ty jak to kobieta dasz robie rade:) Baby są silne i ze wszystkim sobie poradzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ MARCÓWKO wiem co czujesz... ja to mam od paru dni depreche... jest mi mega ciężko, czuję się jak słonik :( wszystko mnie boli i najprostsze czynności sprawiają mi trudność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na pogotowiu......i tak...Natala ma szmery nad oskrzelami ale nei jest to zapalenie...ma płyn w lewym uchu i zapalenie spojówek....dostała antybiotyk i syrop....i pediatra powiedział ze powinno przejsc po 2-3 dniach :) puszek - miłej imprezy :) tuethe - spagetti z szynka to rozumiem carbonara ?? basilek - Ja dzis tez nic nie moge zrobic bo mam wrazenie ze mi zaraz wszysto wyleci i ze mam wszystko juz miedzy nogami....a brzuch mnie tez ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie rozmawiałam z kumpelą, która jest w 32 tc i mówiła, że ją też tak boli czasami "na dole", mnie to drażni i boję się, że zacznę rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basile ja tez mam takie uczucie,ze mi zaraz wyleci... Tak, tak carbonara. W przepisie niby jest bocze ale M nie chce z boczkiem. Niech Twoja Natala zdrowieje! Dobrze,ze to az nic strasznego... Przysnełam i mnie M obudził na skok Małysza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKIKI jeszcze Ci takich zmartwień brakowało... ale miejmy nadzieję, że Twojej niuni szybko przejdzie, żeby się bidulka nie męczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - to miało byc chyba do mnie a nie do Basilka :) hi hi Andzia - no co zrobić ? Nata przez rok nie brała antybiotyku wiec mam nadzieje ze szybko pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki tak do Ciebie, hehe. Przepraszam:) Ja ostatnio cały czas mieszkam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, a jaki antybiotyk dostała ? trzymam kciuki żeby szybko jej przeszło :) dziewczyny mam pytanko, jak czyścicie płaszcze ? bo chemicznie to wiem, ale jak np oblazł mi od szalika ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam iść z Blazim bo piszczał a nikt dupy nie ruszył:/ Ja nie mam płaszcza wiec nie wiem jak czyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×