Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tez marcówka, niestety nie mam takiej rolki, ale przeczytałam że można rękę okleić taśmą klejącą (na zewn) i przyłożyć to też sie przykleją :) sprawdzę to potem :) ja tez jestem taka ciężka :( stopy cały czas spuchnięte i te plecy ... jeszcze trochę wytrzymać ... w pon mam wizyte - nie mogę się doczekać :) dowiem się ile waży - stawiam na 3200 g (będzie skończony 34 tyd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ano ale 5 miejsce i tak dobre:) a mialam nadzieje,że będzie przed Ammanem i wskoczy na 3 miejsce w ogolnej kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, to w moim przypadku nie jest dużo :) ostatnio przez 3 tygodnie przytyła 800 g i w 31 tyg skończonym ważyła 2400 g więc teraz stawiam że skoro minęły znów 3 tygodnie to pewnie znów z 800 g na plusie będzie ....lekarz mówił że duża kluseczka sie zapowiada (moja pierwsza córka miała 3760 g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myslałam bo mała różnica byla między małyszem a ammanem chyba z 8 punktów tylko (w kwalif ogólej) a teraz to dupka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek no chyba,że tak:) Ja ide w pon na usg i jestem ciekawa ile moja waży. Ostatnio usg mialam w 19 tyg:/ Do Ammana tracił 24 punkty jak dobrze pamiętam:P ale jeszcze to nadrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano faktycznie:) coś mi się poknociło:P a ja taką fanką nie jestem tylko poprostu lubie na skoki patrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK daj znać w poniedziałek co lekarz mówił.ja mam w nast epny poniedziałek wizizytę.Nasze dzieciaczki ważyły tak samo w 31 tyg,bardzo ciekawa jestem jakie klocuchy z nich będą.Mój na ostatniej wizycie powiedział że musi mi zrobic dodatkowe usg z powodu dużej wagi dziecka.............o losie,jak się tu nie bać. a z tą rolką do płaszcz to pewnie efekt bedzie ten sam tylko troche bardziej uciążliwe z tasmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś był 6 a nie 5. Ahh. Miesza mi się wszystko:) A gdzie dziewczyny wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - BACTRIM kiedys jak była na etapie 2-3 antybiotyków na miesiac to nie działał ale teraz nie miala rok wiec mam nadzieje na poprawe :) tuethe - a brat nie mógł isc ?? My mamy 2 wielkie psy...i rano dostaja karme a wieczorem gotowane i nikomu sie nei chce nigdy psom wyniesc jesć i Ja chodziłam ale juz sie wkurzam i teraz siostra chodzi je karmic....tym bardziej ze one sie strasznie ciesza i czasem lubia skoczyc ze szczescia....a to sa psy po 80 kg....wodołaz i terier rosyjski.... Zjedlismy własnie kolacje-rogaliki z masłem i kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka ja tylko lubie skoki oglądać:) reszta mnie nudzi:P coś bym zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sport jestem skazana , bo moj mąż mimo że muzyk to uwielbia sport (chyba każdy) i jeszcze mi córkę wciąga :) razem wrzeszczą Adam leeeeeeeeeeeeeeeeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki kolacja o takiej godzinie? o matko:P teraz bracik go wziol na spacer choc nie wiem po jaką cholere jak ja z nim juz byłam:/ daj spokojj to są barany... gadałam im wiele razy,zeby poszli a oni "nie chce mi się"itp:/ prędzej by sie zlał pod siebie niz by z nim poszli. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki a myślałam,ze mój pies to taki słonik a On waży tylko 40 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak była piłka ręczna ostatnio to moja córka flagi sobie na policzkach namalowała ( dobrze że Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - a co....to jest odpowiednia pora na kolacje :) nr.1 hahahahahaha :) Ja tez marcówka - dzięki....mam nadzieje ze szybko jej przejdzie :) Aaa mój mezus mnie rozczula ostatnio....co chwile mi cos podkłada pod nos...jak nie jakis jogurt to owoc...dzis deserek....i mówi jedz zeby cie do szpitala nie wzioł bo nie tyjesz ha ha ha :) Mówie mu Ja sobie dobrze wygladam....a on męda do mnie Ty tak ale Bartuś jakiś chudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, ale masz kolosy :) wrzuciłam sobie w google tego wodołaza - boski :) bactrim to podobno nie antybiotyk tylko sulfamid czy jakoś tak ( niby lżejszy niz antybiotyk, ale faktycznie czasem nie działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki tak jak myślałam,że kolacja numer 1:P A skąd Twoj M wie czy Bartuś chudy?:p napewno nie jest chudy i nie musi Cię tuczyć, hehe. J a to tak mojemu robie,ze co chwile cos pod nos mu daje,zeby mi przytył:P A psy są superowe:) wielkoludy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka, nic takiego nie mam wpisanego jest tylko info że była juz 1 ciąża i poród przez cc (ułozenie posladkowe) 3760g ale mnie cały czas prowadzi ten sam lekarz od 8 lat:) pierwszą ciążę tez prowadził i będe rodzić u niego w szpitalu (mam nadzieję że nic mnie nie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flagi zrobiła czerwonym mazakiem, a biały kolor zastąpiła srebrnym mazakiem :) i ma jeszcze takie pompony cheerliderki różowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj padam caly dzien jezdzenie po castoramach leroyach itp..ma juz dosc a dopiero za tydzien rusza remont.. kupilam fajna naklejke na sciane malej http://www.regdos.com.pl/product/Myszka-Miki-Mini-duza-naklejka-3D,153 basilek takie rolki sa w rossmannie kikikiki nie boisz sie o takie duze pieski przy dziecku? trzymacie je w domu normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem kolacje numer 1 :P kanapki:) Basilek a udało sie zmyć te mazaki?:P Kasia fajna naklejka:) teraz sie poloz i odpoczywaj:) a ciekawe jak Suelen.. pewnie wypucowała całe mieszkanie a teraz lezy w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×