Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia czyli złośc na Ł Ci przeszedł:) Fonia ja juz i tak dbam więcej o siebie niż kiedys:) Nie ma za co.. Ja też marcówka nie chwaliłaś się:P SUelen najważniejsze,że powiedziałas mu co o tym myślisz. Reszta zalezy od niego... teraz wyjdzie na kim mu najbardziej zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka, nie wiem czy chcę cc, chciałam żeby ortopeda porozmawiał ze mną w związku z tym, żeby mi wyjaśnił za i przeciw, a ten mi tylko nagadał że on nie może decydować za położnika i narzucać mu co mi poda i zy poda znieczulenie czy nie, a na pierwszej wizycie był bardzo miły ja mam różowy pajacyk :-P Andzia miłych snów Suelen to jest świetny moment i trzymam kciuki, ja ze swoim też wałkuję jeden temat ale narazie efektów nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie spełni mojej prośby? znaczy, że przez 10 lat okłamywał, że mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie teraz wyjdzie............walczyłam ponad 10lat(poważnie) a jak sobie odpuściłam,to sam zrozumiał,przekonał się jaka jest prawda. mam nadzieje że w waszym przypadku to będzie o wiele szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA najwidoczniej to sie tak odbywa,bo mi tez nie chciał powiedzieć nic o znieczuleniu lub narkozie.Anestezjiolog się tym zajmuje.Nie chcę narkozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka to jesteśmy już w trzy co liczymy na pomyłkę :) Zostało mi jeszcze 51 dni i się dowiem na 100% :) Ale wiecie chyba maleństwo w moim brzuszku obraziło się na tatę bo mnie kopie , a jak tata przykłada rękę to cicho siedzi.M mówi wtedy ...no tak córy mnie kopały a tu pewnie mami synek siedzi i ma mnie w nosie hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to super facet, czuję się bezpiecznie przy nim, ufam mu, wiem, że także kocha nasze dziecko, stara sie mnie we wszystkim wyręczać, ale jeśli dochodzi do spotkanie z jego rodziną to zostawia swój organ myślenie przed drzwiami. Ja tak myślę, ze jego tak wychowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam niebieski kocyk i komplecik niebieski z tygryskiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie że okłamywał... musi mieć teraz czas aby wszystko sobie poukładac.Może wkońcu dojdzie do wniosku,że rodzina to rodzina a żona to żona i za żoną ma zawsze stać murem. Gula może Twoj M ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnio taką sytuację że mój brat pokłócił się z moim M i niestety i jeden miał rację i drugi też, ale bratu trochę nerwy puściły, i było to dla mnie bolesne ale mąż wrócił do samochodu i mnie zawołał, i poszłam za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe dowiem się przy porodzie ,zresztą on też bo będzie ze mną :) Suelen mojego M rodzina też potrafiła mi dopiec i czasem płakałam przez nich ,i też czasem miałam wrażenie że stoi po ich stronie ,ale z czasem to się zmieniało ponieważ mąż dojrzał do tego że ma własną rodzinę i to z nią spędzi resztę życia.Staramy się spotykać tylko przy urodzinach itp.nie mówię o dzieciach bo jeśli maja ochotę to mogą z babcią spotykać się kiedy chcą. Fonia29 a jak u ciebie wszystko już jakoś spokojnie? Ja też marcówka to trzymamy wzajemnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula pomalutku, mama narazie z nami mieszka, obserwuję ją i wiem że muszę pilnować żeby czegoś głupiego niezrobiła,bo czasem siedzi cały dzień w fotelu i tak się zawiesza i cały czas myśli czy gdyby była tego wieczoru w domu to czy by go uratowała,ale czasu nie cofniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia Twoja Mama napewno zawsze będzie sie nad ym zastanawiać ale z czasem będzie Jej łatwiej. Najważniejsze,że jestescie teraz razem. Gula wlasnie czytałam ten artykół:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło mi o skurcze, bo to tak ciężko odróżnić a dziewczyny się denerwują, ale ogólnie portal jest fajny bo dużo do poczytania a co do wagi tego dziecka, to współczuję, prawie jak trzy miesięczne dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może niezbyt miły temat ale coś w tym musi być że jedni odchodzą aby zrobić miejsce drugim.Piszę tak ponieważ w zeszłym roku w lutym zmarł mój teść a ja zaszłam w czerwcu. Ale fonia dobrze że teraz mama jest z tobą i masz ja na oku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę urodzić mniejsze dziecko bo pampersy mam tylko do 6kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja mam pampersy do 5 kg:P :) Mi wystarczy jak Julka będzie 3 kg ważyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem lepsza zakupiłam pampersy od 3-6kg :-P A u mnie w rossmanie są pampersy za tą sama cenę co u ciebie tuethe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gula, racja, dlatego ja musze być teraz silna ja wam powiem że jak pierwsze dziecko rodziłam to miałam mnóstwo ubranek na 56, pierwsza ciąża, nie było internetu i pamiętam że jak syn urodził się 4200 to nie założył żadnego z tych ubranek ;-))))) a że ubranka były szpitalne a na wyjście były moje to wracał w rozpietym kaftaniku ;-)))) mam go do dziś i dlatego nie kupowałam prawie wcale tych na 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie poszłaś sprawdzic?:P czyli jak narazie u Suelen w rossmanie najtaniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo się zdziwiłam ;-))) a na porodówce śmiesznie było, bo jak rozwozili dzieci to mojego na rękach nosili, bo się nie mieścił w taki wózek do przewożenia ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie?:) teraz to już są przygotowani wszędzie na takie dzieciaczki albo i większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×