Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

to niestety TOP MODEL zamknięte dla ciebie, chyba , że urośniesz :) Naprawdę piękne zdjęcia, mnie najbardziej podoba się jedno w białej bluzce, jak stoisz bokiem, masz mega długie włosy i wsuwkę w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe WOW!!!! Super Ty modeleczko! Nic sie nie chwalilas, ze masz takie piekne zdjecia! A ja Ci tu opisuje jak sie robi zdjecia rozbierane jak Ty wszystkie tajniki znasz napewno! Profesjonalistko! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sukienka:) ahh moje piękne długie włosy... czasem mi ich brakuje:P dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku bo te zdjecia są stare... w obecnych włosach nie mam bo najpierw czasu nie mialam przez prace potem jak już sie na zdjęcia umówiłam to musialam pisac,że nie dam rade przyjechac bo co sie umówiłam to od rana wymiotywałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - PIĘKNIE !!! !! ! Ale sie objadłam łoooo.....a jakie to było pyszne :) teraz męzus sprzata po obiadku :) i musi wydrukowac umowe sprzedazy autka.... bo sprzedajemy mojego Cintka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam :) i powie jedno WOW, na cywilnym strasznie podobały mi się włosy, a zdjęcie z kajdankami jest ekstra :) na kościelnym wyglądasz jak mały elfik :) Michał wygląda jak twój brat, a nie jak mąż :P już sobie wyobrażam jaka Julcia będzie śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te zdjęcie ozdoby auta na kościelnym(te 2 serca) zrobiłam sama:) a się wkurzałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jestem w szoku zdjęcia super prawdziwa modelka:) Ja też bym kiedyś tak chciała ale niestety jestem niefotogeniczna i rzadko robię sobie zdjęcia nawet jak jesteśmy gdzieś na wakacjach to unikam zdjęć wole im robić niż sama na nich być :-P Suelen widzę że dziś jesteś w lepszym humorku cieszę się :) A ja miałam koszmarną noc o 3 obudził mnie straszny ból myślałam że już rodzę bolały mnie strasznie plecy albo nerki z prawej strony a potem brzuch aż się popłakałam że coś się dzieje z maleństwem ale po godzinie męczarni chyba usnęłam obudziłam się o 6 i jest lepiej czuje się jedynie jakaś obolała ale małe troszkę się powierciło w brzuszku więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe śliczna modelowa sesja ;-)) puszku ja czekam z niecierpliwością na twoją sesję, oczywiście jeśli będziesz chciała nam coś pokazać kiki ja też wrzucam zdjęcia bo też mojego punciaka sprzedaję ;-))) a mama moja poleciała do babci bo wyobraźcie że ją okradli ;-(( już nie mam do niej siły, otworzyła drzwi dwóm dziewczynom bo powiedziały że z admin. są i wodę sprawdzają no żesz kuźwa i musimy jej teraz na czynsz dać, jak dziecko się tłumaczy żeby obcym nie otwierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ciesze sie,że Ci to przeszło. Dzieciaczki dają Nam ostatnio popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia jeszcze tego Wam brakowało... jednak starym ludziom nie przemówisz i zawsze zrobią jakąś głupote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisci moje drogie jak tylko bede miala fotki to zaraz wam pokaze :-) Tuethe sliczne zdjecia a Ty jak Aniolek wygladasz! :-) Fonia - starszym ludziom mozna tlumaczyc 1000 razy, oni sa juz jak dzieci - wszystkim ufaja - biedna Twoja babcia, zal mi jej, a te dziewczyny to bym udusila wlasnymi rekami - jak mogly cos takiego zrobic!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R zyje ale ma banie jeszcze - bylam sprawdzic, przewietrzylam mu pokoj, dalam wode z cytrynka i zaraz podam mu rosol.... dziewczyny musze sprostowac pewne rzeczy.....Na poczatku Wam pisalam, ze R nie jest moim mezem, zawsze pisalam o nim R, Ale teraz jakos czesciej nazywacie go moim M i jakos dziwnie sie czuje w stosunku do Was, ze myslicie ze on jest moim M a w rzeczywistosci tak nie jest....mamy zaplanowany slub na kwiecien.....nawet kiedys napomknelam ze ja nigdy nie bede miala slubu takiego jak np. Tuethe w bialej sukni bo jak wiecie R ma syna i tez mial zone....rozeszli sie 13 lat temu....chce byc w stosunku do Was Fair wiec to pisze...jesli chcecie to mnie zlinczujcie ze nie napisalam tego wczesniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupeczki ja uciekam. Zaraz jedziemy zatankowac potem do Teściów gdzie pewnie zobacze skoki, do sklepu i wrócimy :) jak narazie będziemy spać u Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku ja pamietałam,że pisałaś,że nie jestescie Małżeństwem ale wolałam sie nie odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku ale my o tym wiem że R to nie M ;-))))) ale nawet w takich związkach potocznie się mówi M, więc babeczko przestań się tłumaczyć bo to absolutnie nie ma znaczenia ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobitki....kamien z serca.... Moj R wstal po rosolku i nadal jest nabombiony ale poszedl zapalic wiec chyba powraca do swiata zywych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU nam to zupełnie nie przeszkadza, dla nas jesteście parą, mieszkacie razem, dzidziulki w drodze to tak jakbyście byli M. Zresztą ja gdzieś wyczytałam, że nie jesteście papierkowo razem. No, ale nie doczytałam, że tu się nam ślub szykuje :D he he... rosołek najlepsze lekarstwo na kaca :P nie wiem jak Twój, ale mój mówi ''więcej nie piję", taa... do następnej imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas goście byli z piątku na sobotę i mój chyba już z nerw z całego tygodnia tak mi się nabombląwał że wczoraj też cały dzień trzeźwiał a umierał przy tym ;-)))) mamy alkomat w domu, to się badał, wkurzyłam sie trochę bo mielismy jechać na cmentarz a ja nie prowadzę już auto, no ale całe szczęście że jeszcze wczoraj śniegu nie było to sama wsiadłam i teraz się kaja, zrobił mi śniadanko,a teraz jedliśmy obiad, ja palcem nie ruszyłam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a R na kacu jest taki milusi, lasi sie jak piesek hihi, chodzi za mna caly czas hihi i przezywa moja myszko, moja kochana myszko.....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pijemy kawusie :) i pozarłam juz pół paczki delicji :) :) Mój M jak sie napije to na 2 dzien tez taki kochany....ze wysztko dla mnie zrobi :) ale ma tez wtedy chcice na macice ze masakra ;/ zreszta dzis juz tez jakoś dziwnie na mnie patrzy ha ha :) puszek - co sie przejmujesz :) wane ze sie kochacie a czy M czy R to tylko literki hi hi hi hi :) fonia - Ja tez juz jezdze sporadycznie jak musze......ale jak taka pogoda jak teraz to masakra..... Ale Bartolini sie wierci :) dzis mi tak w żołądek zapodał ze mi sie odbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku czyli z R juz lepiej jak wstał:) Fonia nie zdenerwowalam sie tylko przestraszylam bo zle to wygladalo. Az lzy stanely mi w oczach, oby nic powaznego mu sie nie stalo... A Mała mi się tak wypięla,ze myślałam,ze mi brzuch pęknie zjadlam 2 danie powiedziałam M ze jestem dalej glodna, nalal mi zupy i zaraz pękne Kikikiki a Ty znowu o chcicy na macice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że zamurowało, sorki ale inna ciężarówka mi to przysłała, ja się popłakałam ze śmiechu ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) A my zjedliśmy dzisiaj razem niedzielny obiad bez rodziców, babć i innych i jest u nas cisza spokój, teraz zrobiłam zapiekankę, bo znajomi wpadną o 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×