Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen bardzo mi przykro ze spotkaly Cie takie nieprzyjemnosci - zrobilabym dokladnie tak samo - wiecej bym tam nie poszla! ostatnio moja mama mi opowiadala, ze jak urodzil sie moj brat (a byl sliczny - mial ciemna karnacje, czarne wloski, brwi i MEGA rzesy) podobno ludzie sie ogladali za nim jak mama jechala woziem :-) to rodzina mojego ojca stwierdzila ze jest jakis krzywy, brzydki i taki wogole nijaki i na dodatek dlaczego ma miec Tomek na imie skoro moglby miec Wladek czy jakos tak....wrrrr, porownywali go do jakiegos dziecka ktore urodzilo sie kuzynce taty mniej wiecej w tym samym czasie a bylo grube - i bez wrazu ale ich zdaniem bylo najpiekniejszena swiecie a Tomek byl bleeeee, moja mama wytrzymala z nimi 2,5 roku i wyprowadzili sie daleko od tej rodziny.......a moj tata roznie sie do tego stosunkowal - raz byl za mama raz za rodzina - czyli nie zawsze bylo kolorowo, zmadrzal pozniej, gdzies po 30 roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka! nie wpadłam na to,że Puszek sie rozebrała bo fotograf jej się podobał:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmnnnn kobitki, ten fotograf calkiem nie w moim typie, typowy artystya :-) wlos rozczochrany, skarpety fioletowe, ale mily i sympatyczny - pokazywal mi fotki swojej ZONY i SYNUSIA 2 LETNIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU pocieszyłaś mnie, czyli jeszcze 5 lat i może zrozumie. Ona nie poleciała na fotografa tylko na te jego sexi fioletowe skarpetki :) A mąż nich sobie odsypia, miał trening, ojcowie opijają narodziny jednego dziecka, a on musi, aż dwójkę opić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za troske o mała :) Mama wyprasowała całą wanienke ubranek :) Obiad w piekarniku :) Karkówka z ziamniakami i cebulka z piekarnika plus sałata lodowa z pomidorami i papryką :) Ja tez marcówka - Natalka w marcu bedzie miała 6 lat :) Tuethe - Ja tez sie na buzi zaokrąglam....astatnio mi M powiedział rano oooo kochanie wyglądasz jak mały Chińczyk hi hi Suelen - superowe to zelazko :) Ja tez nie nawidze prasowac :) puszek - ale czadowo !! az Ci zazdroszcze....a tego rozbierabego w szczególności !! musiało byc super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku to jak to było?:P a fioletowe skarpetki poleciałas?:P hehe:) a mówił Wam ile zapłacicie? jestem ciekawa:P byłam sie ogolic i teraz sapie jak stara babcia:P zmęczyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki nawet nie ma 13 a Mama już CI poprasowała? ale macie motorek w dupci:P Mój na mnie mówi "mój kochany pulpeciku" albo " moja kochana kluseczka":) jakby ktoś inny tak powiedział to bym się wkurzyła ale M może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK ja też bym sobie takie focie zrobiła :) TUETHE mi chodzi o nasze łóżko na którym śpimy... jest beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja wiedzialam od paru dni ze chce takie zdjecie bez wzgledu na fotografa, jego urode czy wiek....to moja ostatnia ciaza i to bylo dla mnie wazne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek rosołek Go napewno postawi na nogi:) Andzia to zle zrozumiałam... ja bym chciała mieć takie łoże małżeńskie ale moge sobie tylko pomarzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robię kotlety alpejski, ziemniaczki i rozważam dopasowanie sałatki do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja tez chce takie zdjecie ale wstyd by mi bylo... ja czekam na odpowiedz tego chlopaka o ktorym pisalam. Moze w jakis weekend bedzie mial czas to M ze mna pojedzie i wtedy moze bym sie rozebrała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniutka pierś z kurczaka upieczona w panierce na to dwa plastry pomidora, ser żółty i znowu cieniutki płat pierś z kurczaka, pomidor, ser i zapiec w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale to nie jest tak jak sobie wyobrazasz - zostajesz sama w pomieszczeniu, szykujesz sie, rozbierasz, siadasz na podlodze, zaslaniasz co trzeba rekami i wraca fotograf, strzela foty i wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm... nigdy bym na takie coś nie wpadła a brzmi smakowicie!!! Musze kiedys zrobić:) A pokaże Wam coś... no chyba,że nie chcecie mojego ryjoka oglądać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku wiem wiem:) Suelen ja z moim M jak miał diete jadłam gotowaną pierś aby nie czuł się osamotniony w cierpieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż, pokaż :D ale to są ostatnie tygodnie i nie mogę żywnościowo poszaleć :P a potem nie poszaleję, bo planuję małego karmić. Ech... za rok sobie odbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie powaliłaś mnie :D prześlicznie, Ty po porodzie to do TOP MODEL, ale chyba 170 to ty nie masz? echh... po prostu przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie rozbawiłaś teraz:P te zdjecia w studiu to robiłam specjalnie dla M jako prezent na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×