Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Murzynek - pokoik super :) a wytrzyj koła wilgotna szmatka bez niczego....bez płynu. Moja kolezanka urodziła sn dziecko 5,200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku pokoik super! Zazdroszczę... :) U nas mogliśmy tylko wygospdarować część sypialni dla naszej niuni.. Będzie miała łóżeczko i komodę, przewijak będę kładła na łóżeczko... Moja znajoma urodziła corkę sn 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to jakies cudo ale fajnie zę chociaż taki jest tylko na prawde jest maly bo ma około 5 m2 ;/ kurcze mam nadzieje ze ja nie bede musiała meczyć sie za bardzo.. jak tak piszecie że laski dziewczyny rodzą sn 4-5 kg dziecki to jeszcze bardziej sie boje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowałam pospac i dupa:/ tak mnie kaszel męczy,że masakra. Wczoraj zaczełam pić syrop i to pewnie przez to. M się mnie spytał czy czasem goraczki nie mam ale naszczescie nie... Jutro ide kupić materiał na baldachim:) Murzynek ja nie mam takich śladów... SUper łóżeczko;) a pokoik mały czy nie mały ważne,że jest;:) sofa wyglada na bardzo wygodną:) a na tą komode to coś miękkiego położysz,żeby Małego przewijać? Sonka jakby ie dała rady Twoja koleżanka to zrobią Jej cesarke.. czemu ja zostałam obiektem do porywnywaniu chudych kobiet:P:P pije herbate z cytryną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam bo chcę
Hej a kupujecie specjalny pojemnik na zurzyte pieluchy zeby smordu nie było :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z fotek zawsze mialam takie wrazenie moze tak zrobione foty ze wydawalo mi sie ze wysoka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje zdanych egzaminów i pieknych pokoików.U nas niestety tylko kącik dla Małego bedzie Na cc mam zalecenie od ortopedy,ale w karcie gin wpisał tylko dyskopatia i nic wiecej. Wiec jeszcze nie wiem czy znów bedę cesarzową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka szaleństwo! ja probuje w siebie wcisnąć 2 kajzerke z szynką i pomidorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam go skroic bo zaczynal sie psuc a szkoda wyrzucic.ale ostatio mam faze na bialy ser pod kazda postacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka ja zamawiałam, ale wyraźnie jest na stronie że za pobraniem nie wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pokoiki boskie ;-)) takie przytulne jacobs gratulacje z egzaminów ;-) mzebr trzymam kciuki obys wytrwała w leżeniu ;-) orunia ja zakupiłam mustelę z polecenia dziewczyn i jak narazie bardzo mi się podoba i konsystencja i zapach bardzo przyjemny tylko ze ja mam stare rozstępy i jeszcze efektów nie widać ale mówiły że stare blakną więc zobaczymy ten krem z rosmanna beybydream dla mnie masakra wogóle nie chciał się rozsmarować za to balsam do kąpieli z tej firmy super pod prysznic. tuethe ja też ci troszku zazdroszczę tego cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak tak dalej pójdzie to wszystkie sobie " pozałatwiają" cc ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka bo ja chciałam aby M byl przy mnie i żebyśmy razem "urodzili" a tu bum cesarka... boje się bo to jednak jest operacja... no ale dzięki temu Julka będzie z Nami szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lapie cholera pije miodek i gucio czuje sie jak zwłoka;( a moj M lezy jak waciak i jęczy tylko jak dzieciak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co mi szybko pomoże na katar? oszaleje zaraz:/ a u mnie ino M nie jest chory:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia to współczuję męża chorego w domu ;-) tuethe ja używałam nasivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×