Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dzien Dobry wszystkie przyszle mamusie :) Mam nadzieje ze sie dobrze czujecie :) Ja nawet nie mysle o imionach jeszcze, zreszta jakies takie dziwne mam uczucia, nawet obojetne.. Ani sie nie ciesze ani nie placze, mozliwe ze mam depresje porodowa juz teraz? ;) Moze powinnam sie przeniesc na topik ciaza nieplanowana.. :) Zadnych dodatkowych objawow, a niby to 6 tydz. Wczoraj po prysznicu jednak zauwazylam duzo zyl, na dekolcie, piersiach, w dole brzucha, macicy.. Bardzo ukrwiona bylam moze za goraca wode mialam :) Ah i brzuch jest wiekszy, wzdety, a mialam taki plaski.. No coz nie moge sie doczekac kiedy powiem mamie, moze wtedy bede bardziej podniesiona na duchu i radosna :) Puszek666 myslalas do ktorej kliniki sie wybierzesz w Dub? Ja nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single mama ja bylam w medical centre czy jakos tak.... polecam dziewczynki mi tez sie powiekszyl brzuch juz w dzinsach mi jest ciasnawo..... o nie popisze... moj maly łobuz juz wstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo ewelona, zastanawiam sie wlasnie nad EMC i chyba tam pojde. A Maciusia to masz naprawde slicznego. Ja bym chciala chlopca :) i mam nadz ze to bedzie chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też chcielismy chlopca na pierwsze dziecko ale teraz to juz bez znaczenia byle wszystko bylo ok :) no nadejdzie taki czas za pare tygodni ze bedziemy sie tu zasypywały nawzajem ktora ma dziewczynke a ktora chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplementy dla mojego syna... ja pisze jeszcze na forum czerwcowek 2008 i stad te wpisy w stopce.... my tymczasem siedzimy w domku za godzinke idziemy na hustawki...dzis jakos czuje sie zmeczona i taka ospała... a co bedzie pozniej a tu przeciez musze miec sile dla łobuza mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;-) odkad dopadly mnie mdlosci to nie mam sily na nic....jestem ciagle zmeczona, nie chce nawet mi sie nigdzie wychodzic..... Kuchnie omijam szerokim łukiem nadal...;-)....oczywiscie obiad musze ugotowac ale gdy wiem ze mam wejsc to musze sie "nastroic":P Brzuszek...powolutku sie powieksza...dolem...zaokragla....ale w spodnie jeszcze swobodnie wchodze:P....a to dlatego ze mam wynik odwrotny do jedzenia i zamiast tyc to chudne:P.... Jeszcz dwa dni zostalo do wizyty....dopiero wtedy "pelna geba" bede mogla powiedziec ze bedziemy mieli dzidziusia....narazie mam mieszane uczucia....radosc ze strachem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mam pytanie spóźnia mi się okres 2 dni jest to 31 dc i boli mnie podbrzusze tak jak bym miała już okres pierwszy dzień co jakiś czas, ale często raz mocniej raz słabiej. nie wiem czy jestem w ciąży bo test robiłam w piątek i był negatywny piersi bolą mnie od 2 tyg miałam wtedy też bóle podbrzusza i kłucie jendego jajnika tez 2 tyg. temu jenak wszystko mineło został tylko mocny ból podbrzusza. temp pod językiem 37.0 czy miał ktoś też mocny ból brzucha a jednak była ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie! Nestea Tropical, MartaL- Witamy!!! :) ewelona - ja mam to samo... nic się nie matrw, ponoć często się tak zdarza. Najważniejsze żeby się nie denerwować. Mi nie zapisali duphastonu-lekarz kazał czekać do następnego usg... Milutek- strasznie mi przykro że znowu Cię "dopadło" :( Odpoczywaj ile się da! Dacie radę!! :* UPSY - ja też najpierw byłam na nfz u lekarza ale ten olał sprawę, więc teraz chodzę prywatnie. Ja też marzec 2011 - my też obstajemy przy Maksymilianie :) już od początku za nim jeszcze nie byliśmy pewni czy jestem w ciąży mówiliśmy że będzie Maks :) choć teraz to nie wiem czy to przejdzie bo mamy dość długie nazwisko... Andzia :) - jeśli będzie dziewczynka to będzie Oliwia- od dawna podoba mi się to imię... :) A tak z tego co u mnie- to niestety ale jestem chora :( w pon. byłam w przychodni i przepisali mi antybiotyk (wiedzą że jestem w ciąży) Jeszcze lekarka zapytała czy miałam opryszczkę-ja na to że nie raz... i że na początku ciąży też. Ona przestraszona popatrzyła na mnie i powiedziała tylko żeby bardzo uważać teraz na tego wirusa. Nie wiem co to miało oznaczać(mam złe przeczucia) W czwartek usg :) może usłyszymy ❤️ oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams - ja miałam tak samo-jak robiłam test to wyszedł negatywny a do tego bolał mnie brzuch jak na okres więc byłam pewna że nie jestem w ciaży.Jakiś czas po tym zrobiłam kolejny test i na tym już wyszła druga kreska lecz bardzo słabo widoczna więc też nie byłam pewna. Poszłam do lekarza i okazało się że zaszłam w ciążę. Jeśli na razie nie chcesz iść do lekarza to polecam test z krwi - na beta hcg, jest dużo bardziej dokładny niż testy z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA a czy ten ból jest mocny? bo u mnie tak co 30 min raz słaby, a drugie 30 min mocny ból. boję się, że mogę być w ciąży i że ten mocny ból źle wróży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams - musisz zrobić badanie na bete hcg lub odwiedzić ginekologa. Ile spóźnia Ci się okres? Jeśli chodzi o ból to miałam go w różnym nasileniu i do tej pory mi towarzyszy (7 tc) lekarz powiedział że na początku to normalne przy ciąży ponieważ macica się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAHITIANA dziękuje :) i życze, żeby te 40 tyg mijały spokojnie i zarówno dla mamusi jak i dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN tahitiana.............23...................podhale :).................28.02.11 Milutek.................23...............woj.śląskie... ...............01.03.11 ja tez marzec 2011------31---------------Wejherowo-------------01. 03.11 Andzia .................24..............Kraków.................. .....04.03.11 ewelona..........29.............swietokrzyskie..........0 9.03.11?????? ewelunia21..............24...............Skierniewice. .............05.03.11 Cymbałka----------------26---------------Wejherowo------ ---- -06.03.11 Nassani-----------------26------------Piastów(pow.pru szków)---06.03.11 Gosiek_76---------------34---------------Katowice------- --------09.03.11 ila78...........----32...............Wieruszów(ł dzki e)...........21.03.11 puszek666............30...............Carlow.......... .............21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 Upsy ...................26...............woj.podlaskie........... .........???? tyllkaaa----------------20 --------------Dzierżoniów------------------------- ? jestem jestem...........27...............Rzeszów.................. .........? Magda_1980............30.................łódzkie....... ..................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams - nie dziękuję żeby nie zapeszyć :) odezwij się na forum jak już coś będziesz wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcówka2009
Beatris 24 :) :) Gratuluję serdecznie Kochana !! Dawno nie byłam na naszym topiku,a tu taka niespodzianka:) Od 80 dni nie mam okresu,2 testy ciążowe ujemne.W czwartek robie badania.Boję się bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN tahitiana.............23...................podhale .................28.02.11 Milutek.................23...............woj.śląskie... ...............01.03.11 ja tez marzec 2011------31---------------Wejherowo-------------01. 03.11 Andzia .................24..............Kraków.................. .....04.03.11 ewelona..........29.............swietokrzyskie..........0 9.03.11?????? ewelunia21..............24...............Skierniewice. .............05.03.11 Cymbałka----------------26---------------Wejherowo------ ---- -06.03.11 Nassani-----------------26------------Piastów(pow.pru szków)---06.03.11 Gosiek_76---------------34---------------Katowice------- --------09.03.11 ila78...........----32...............Wieruszów(ł dzki e)...........21.03.11 puszek666............30...............Carlow.......... .............21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 Upsy ...................26...............woj.podlaskie........... .........???? tyllkaaa----------------20 --------------Dzierżoniów------------------------- ? jestem jestem...........27...............Rzeszów.................. .........? Magda_1980............30.................łódzkie....... ..................??? Eli122.....................27...............Wielkopolska.............poł.marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Byłam dzisiaj u mojej pani doktor, powiedziała, że wyniki mam wzorcowe, b-HCG też super. Mówiła, żeby nie przejmować się tym, że z USG wyszło, że ciąża jest o tydzień młodsza. Podobno tak się często zdarza. Jednak dla mojego spokoju powiedziała, żebym przyszła w piątek na USG - powinno być już widać serduszko:) W sobotę wyjeżdżam nad morze... Trzymajcie kciuki za bijące serduszko mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, serduszko na pewno będzie bilo! zobaczysz jakie to wspaniale uczucie :) A ja odliczam dni do urlopu - jeszcze 3 :):):) Kobietki, mozecie powiedziec ile placilyscie za caly komplet badan krwi?? musze zrobic: - morfologia - grupa krwi - glukoza - hr - hbs - heu (albohcu - nie umiem rozczytac) - igMtoxo _igmcmu - mocz - badanie ogólne Nie wiem czy skróty dobrze rozczytałam - wiadamo jak piszą lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę teraz robiła glukozę, OWA, morfologię i mocz- badanie ogólne. Toksoplazmozę, kiłę i coś tam jeszcze miałam robione w poprzedniej ciąży, a nie miałam jak się zarazić do tej pory, nie mam też żadnych niepokojących objawów. Nic nie płacę, chodzę do publicznej przychodni i dostałam skierowanie. No i USG, to za półtorej tyg. wszystko :) Grupy krwi nie robię bo jestem honorowym krwiodawcą i mam to wbite w książeczce, mąż musiał robić (mamy zresztą konflikt serologiczny) i płacił 25 zł. ponad 2,5 roku temu. Nie wiem czy płaciłabym jako kobieta w ciąży, przecież to potrzebne badanie a robi się raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🖐️ Jeśli chodzi o badania ja nie płacę dodatkowo za nie. Chodzę do prywatnego gabinetu i tam mi robia wszystkie badania. Bardzo podoba mi się to, że na każdej wizycie robia mi USG :-) Historynka- a dlaczego tak wcześnie robisz badania po obciążeniu glukozą? Ja w poprzedniej ciąży robiłam już chyba w 20 tyg. czy jakoś tak :-) U nas znowu upały, no ale weekend oczywiście ma być deszczowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu upały,9 godzina a ja już umieram,Nikola w krzesełku pije sama herbatkę z prawdziwego kubeczka Wczoraj mąż walnął kamieniem miskę olejową od samochodu :( i nie wiem jak dojadę dziś do lekarza ,mam nadzieję że zdąży naprawić ,teraz jest na pogrzebie ojczyma ojca ,ja z racji że jestem w ciąży nie poszłam :D teściowa mówi że to nie dobrze patrzeć na umarłego w tym stanie :P i tak tego człowieka nie znałam Marcówka 2009 fajnie że mnie pamiętasz ,80 dni to bardzo dużo ,a czemu się boisz??nie chcesz być w ciązy?? Cymbałka ja 2 lata temu płaciłam za morfologię 18 zł ,grupa krwi 30zł,mocz był wliczony razem z morfologią Historynka a czemu tak wcześnie robisz tą glukozę ,ja dopiero miałam w połowie ciązy ją robioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do gina prywatnie i poleciala mi zrobic rozne badania m.in te które wymienilas i nie chcac za nie placic poszlam do mojego wspanialego lekarza rodzinnego z prosba o skierowania a on napisal mi wszystko co chcialam i jeszcze potlumaczyl duzo. Nie placcie dziewczyny, po to placicie skladki jesli pracujecie lub macie inne ubezpieczenie zdrowotne, że wlasnie w takich sytuacjach macie swiete prawo korzystac z bezplatnych badan. Ja korzystam z mioch praw w pelni. nie ktorych badan NFZ nie refunduje jak toksoplazmoza czy WR (kiła) ale przynajmniej krew mocz i te inne podstawowe robcie na ksiazeczke. Po co placic podwojnie: skladka miesieczna + teraz za poszczegolne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
hej dziewczyny! powodzenia niech Wasze maluszki rosna zdrowo :) Extaasy jestes tutaj? wpadnij do nas, powiedz jak sie czujesz i w ogole co slychac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×