Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no wlasnie nie dawno byl program o tym w ddtvn i zawitkowski mowil zebytakich rzeczy nie kupowac bo to krepuje ruchy malucha. ja poslucham bardzo lubie zawitkowskiego lukne do pieca i poszukam na necie to posluchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuetke ha ha ja dziś niestety odpadam boli mnie coś głowa i idę szybciej spać. Ale wam życzę miłej zabawy :) DOBRANOC :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a co masz w piecu?:P Gula dobranoc;) Wymiękłam! Musiałam się położyć i właczyc laptopa bo na pufce juz wysiedziec nie umialam. Plecy strasznie bola... Mała zaczeła kopac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zestaw pielegnacyjny:)) i mi sie podoba bardzo tommee tippee:) i zmykam spac bo jutro szkoła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka jak napisalam to pomyslalam,ze piec centrlny;) juz ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj po usg moje maleństwo waży 500g i na 80% jest dziewczynką Ja ostatnio mam problemy ze spaniem w ogóle nie mogę usnąć choć jestem bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno kupimy zwykla wanienke tak jak na poczatku planowalismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie podoba zestaw pielegnacyjny ale cene ma z kosmosu poza tym sama sobie skompletuje taki sam zestaw duzo taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka tez sama skompletuje bo wydaje mi sie,ze to taniej wyjdzie. Musze poszperac dłużej bo teraz mi się juz nie chce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno cos znajdziesz ja zaniedlgo znikam bo moj slubny wraca z pracy i pewnie bedzie siedzial na kompie a jutro jak sie wbije na kompa bo jeszcze bracik przyjedzie wiec niewiem czy sie wbije na kompa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam taki plus,ze Meżuś kupił mi laptopa. Jak On coś robi na komputerze to ja włączam laptopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chwile żeby posiedzieć jak moja Julcia śpi bo jak nie śpi a kompa się włączy to ona leci na teletubisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelunia myśleliście o imieniu? teletubisie... zawsze mi sie z tego smiac chcało;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety my mamy tylko laptopa wiec trzeba sie dzielic ,zaczynam sie martwic ze jeszcze go nie ma, kurna siedzi w swoim apartamentowcu (garazu) i nie zadzwoni a ja sie mam martwic ok wiec znikam moje drogie milych snow .buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybierałam Julci wiec teraz troche wiecej do gadania bedzie miał mężuś A Teletubisie to normalnie przekleństwo gdybym pozwoliła to leciały by 24godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie denerwuj sie! Napewno zaraz wroci! Ewelunia no to ciekawa jestem jakie Mąż imie wymyśli;) Dobrze,ze jej nie pozwalasz cały dzień ich oglądać bo byś oszalała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szaleje jak lecą 5 min ale ona je uwielbia :) nie wiem jakie ale na pewno musi mi się podobać inaczej nie ma mocnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M wybrał Julka choć mi sie też naprawde podoba ale pierwszy dawno temu te imię napisał. Ja dla drugiej córeczki,ktora mam nadzieje,ze keidys będziemy mieć wymyśliłam Amelka;) chyba zostałysmy tylko my 2;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój z pierwsza córcia chciał dac łucja ale mi sie za bardzo nie podoba ale jak zobaczył mała to nie zależało mu na imieniu tak był wpatrzony w nia z drugim bedzie pewnie tak samo Julcia jest córusia tatusia ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sama z julcia w domku bo mezus w pracy na noc a mała juz spi a ja jakos spiaca nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez spac nie chce... Mój gdzies z moim Bratem jest i zostawil mnie sama;P za to ja jutro ide do kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz 2 dzien chodzi za mna pizza i jutro chyba musze wkoncu sie skusic... najwyżej znowu bede gruba jak z jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×