Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kiki a wyswietlilo ci sie cos ze cie nie zaakceptowano?bo ja sie nie moge zalogowac aj tam...a ten duomox to proszki ale jak dla mnie to one smierdza i az mnie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
poszedł mail do Suelen :) na oneta :) zwrotki narazie nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAŁES NIEPRAWIDŁOWE LUB COS TAM DANE.....TAK JEST JAK JESTEŚ NIE ZAAKCEPTOWANA JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKI dziekuje .w takim razie spokojnie czekam az nasze moderatorki kochene sie wyrobią z robotą bo sporo tego maja na dziś Ilosia o to właśnie mi chodziło pisałaś o tym wczesniej że trzeba czekać,a ja taka w gorącej wodzie kąpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czekam ,pomaranczki maja ostatni moment na poczytanie.i szukanie innego forum haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wyslalam maila do ciebie. Ja juz dzis tez dam sobie spokoj z nowym forum bo jestem mega zmeczona! Jutro sie bede rejestrowac,logowac itd:) A tymczasem dobranoc ciezaroweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka Ty sprobuj jeszcze raz bo nie dostałam emeila,ze utworzyłaś konto:) a pozytywnie rozpatruje wszystko Suelen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula w plusie. A Suelen chyba nie ma... możliwe,że internet Jej sie popsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa - mnie w nocy o 2:30 taka dopadła zgaga ze myslałam ze bede wyc :( Dobrze ze manti miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarannnczek
Wkońcu będzie tu SPOKÓJ bez WAS :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja mam to mozemy to?? ja mam zgage juz od wszystkeigo od kilku dni;((( doslownie od wszystkiego co do geby wsadze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka! Mam pytanie... Ty dajesz rejestracja czy odrazu zaloguj?:) Bo Gula dawała zaloguj i wszystko jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz sie kurwa w pomyjach utop kretynie jeden nikt Cie tu niechce wrrrr i sie nieypowiadaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie nie będziemy musiały twojego pomarańczowego nicka oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarannnczek i bez was tez...hehe na szczescie nie bedziecie sie wtracac tam gdzie nie potrzeba...bezcelna/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!! Dziewczynk ja się logowałam zamiast zarejstrować Mówiłam że ze mnie laik komputerowy Tuethe dzięki za wiadomośc dopiero po niej sie zorientowałam że przy logowaniu nie wymagali zadnego adresu meilowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia spokojnie:) Ja tez marcówka udało CI się;) Suelen ja tyle wiadomości w jednym dniu nie dostałam na emeila:) Gula udało mi się nie kaszleć do telefonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×