Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

doprowadzaj mnie do szalu te niki dzis;/ jak dobrze ze ich niebedzie;p przeciez mowilam ze ja spokojna jestem;p KIKIKI jak sie MANTI robi? rozpuszczam czy jak bo znalazlam listek ale bez ulotki hiih;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarannnczek
Nie rozumiem DLACZEGO sie tak jeżycie,skoro nikt Wam tu nie przeklina,nie ubliża.. tylko jak piszecie o sprawach intymnych,to kazdy ma prawo do swojego zdania.. Czego sie tak oburzacie?????? Utworzyłyście towarzystwo wzajemnej adoracji i sie sobie podlizujecie nawzajem.. :O.Ja tam za Wam płakać nie będe jak sie przeniesiecie na inne forum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a ode mnie nie przyszlo?kurde tez sie niby zarejestrowalam..juz sama nie wiem no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaaaa heheh spokojnie:D:D:D:D Dać ci szmatkę z kuchni?? to po łbie delikwenta:) jejku laseczki jaki ja mam dzisiaj humorek nie wiem o co mi chodzi:D:D:D:D ale zamieszanie z tym forum :D ja sie zerejestrowałam. czekam na akceptację:) trzeba tu bedzie jeszcze zaglądac jakiś czas i nasze zgarniać:D gdzie puszek?? bo pisała że ją zakuło poszła dopakować torbę do szpitala i zniknęła ..... a w tym zamieszaniu to nikt nie zauważył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa--- nie nei rozpuszcza sie hi hi weż normalnie i ssaj a jak ci bardzo nie bedzie smakowac to pogryx i połknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ty to ładnie jesteś chora powinnaś na d... dostać że chodzisz po jakiś sklepach zamiast w łóżku leżeć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
jestem na forum :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciumciam;p nawet dobre;p Ewka daj mi te szmate jak palne to zamknie sie kurde;p przypomnial mi sie facet z marketu co mało w pysk niedostał;p yhyyh zaczynam tego załowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - dzieki ze sie martwisz, mile ;-) bylismy w sklepie, zawiozlam dokumenty do lekarki na maternity benefit, wykapalam misia.....i jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tem alykam zaraz film oglądac:) buziole:D:D hahahhahahahah M mówi że jestem wumwelnica:D:D:D nie wiem co to znaczy i czy mam sie obrazić czy to komplement:D:D dobra lecę :) logujcie sie kochane i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczek wez Ty mnie nawet nie denerwuj! Tysia a dalas rejestruj czy odrazu starasz sie zalogowac?:P Gula wczoraj było ze mną lepiej... dziś mam taki głos:P Puszek jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA, KIKI nie mam was jeszcze, a użyłyście opcji rejestracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka - o nieeee absolutnie..... ale zapewne w nocy przyjdzie zgaga jedna i bede ssała tabletke hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki;p patrz kochana szmata pomogla;p yhyyhyh wymierzylam prosto w krzywego japola i podziałalo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKUSIA mi też na maila nic nie przyszło, a jak sie zalogowałam to mnie wpuscilo :D spróbuj sie zalogować jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×