Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dobra ide spaciulki wymeczyla mnie ta walka z pomaranczowym gnojkiem;p yhhy czyli co jutro juz zagladamy tu profilaktycznie tak;p moze jak wszystkie juz na nowe forum wejda to tu naskrobiemy notke ze nas juz niema i forum zawieszone... :) dobrej nocki kochane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarannnczek
tuethe rozpieszczona..wyszczekana.. proste dziewuszystko :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarannnczek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki zobacz.. aktywowałam Cie teraz jak u Suelen się nie pojawiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia ja zsię reni ;-)) przez te nasze pogaduchy zbereźne juz m obiecałam ze choćby mnie pipka bolała za 3 tyg. szalejemy ;-) uśmieszek miał nie bardzo ale po oczach widziałam ze myśli intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee a mnie sie niedostalo od pomaranczka ;p no to chyba grzeczna jestem na to wychodzi;p Tuethe teraz ty chcesz sciere kuchenna;p palnij w cymbała;p chociaz moj Tatko zwykle mawia ZEBY NIERUSZAĆ GÓWNA BO BEDZIE SMIERDZIAŁO JESZCZE BARDZIEJ;P i chyba cos w tym jest bo ja pomaranczek widzi ze ktos mu cisnie to jakos bardziej aktywny jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam was już trochę, też zostanę mamą marcową, mam termin na 12 marca. Szkoda że się przenosicie, bo fajnie było was czytać, przynajmniej zawsze wiedziałam czy to co się ze mną dzieje jest normalne czy trzeba do lekarza...bedę rodzić SN i skąd ja bedę wiedziała teraz czy to już..... Wszystko przez te zasrane pomarańcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tuethe poroszę adres forum na konto w nk:) narazie nadrabiam stronki:) ale już wysłać możesz:) ja już na jednym takim forum jestem, bo wielodzietny topik też pomarańczki zżarły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka wiadomosc wyslana. A niech i będzie,że jestem rozpieszczona i jakas tam jeszcze. Mam to w 4 literach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokusek, myślkę że jak zapytasz tu o coś na forum to zawsze ci ktoś odpisze widzę że nie którzy będą tęsknić i zdecydujmy się od kiedy piszemy tam, bo ja tak nie umiem skakać ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mykam na dr Housa;p dobranoc kochane moje:*** Krokusek przykro nam bardzo hmmm bedziemy tu zagladac wiec napewno odpowiedzi na pytania uzyskasz ..... powodzenia i zdroweczka zycze;p Teraz wszystkie sysamy;p hiih zajrze jutro;p i juz na nasze forum aj super;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Bartus sie wierci :) znów error....ale to na tym serwerze czesta atrakcja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokusek przecież zawsze mozesz jeszcze do nas dołączyć. Tylko wypadałoby tez sie udzielać i powiedziec coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia bardzo Ci dziękuję, ale mi teraz smutno................... żłuję bardzo że wcześniej się nie odezwałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie...lalala, pomaranczka - ostatnie docinki, ulzyj sobie, ulej tego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa dobrze że tu jesteś bo zawsze wiem kiedy leci dr.Haus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKIKI ja to już oglądam siudmy sezon i jest teraz 10 odcinek :D, jeszcze go nie oglądałam. Chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooo hahahahaha widzicie jak oni spiewaja w Hausie hahahahh az mi sie ciepło zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wiesz ja już jestem starszą panią więc mam prawo się denerwować bardziej hi hi :-P Pewnie fonia da mi zaraz w zęby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×