Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jesteście naprawdę super!!! Mam 26 lat jestem z Krakowa, termin mam z OM na 12 marzec, to moja pierwsza ciąża- dwa lata starań. Bardzo się z mężem cieszymy :) bardzo bym chciała do was dołączyć... jeśli oczywiście mnie przyjmiecie... oczywiście zrozumiem jak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - nieeee moja siostra tez ma juz 7 sezon..ale Ja postanowiłam ogladac w tv na biezaco...choc mnie korci nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej dzielnicy??? i gdzie zamierzasz rodzić??? i kto Ci prowadzi ciąże??? jesteśmy z KRK we trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadło mi posta... Jesteście naprawdę super!!! Mam 26 lat jestem z Krakowa, to jest moja pierwsza ciąża - 2 lata starań. Oboje z mężem bardzo się cieszymy :) termin z OM mam na 12 marca bedziemy mieć dziewczynkę- mąż wymyślił imię Ola :) i chyba tak zostanie, chyba że się coś zmieni... Bardzo bym chiała żebyście mnie przyjeły.... jeśli nie to oczywiście zrozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andzia:) Wiem że też jesteś z Krk :) Ja dokładnie mieszkam koło wieliczki, ale na wszelki nie chciałabym teraz tu podawać dokładnie od grudnia chodzę do dr Hejnara, bedę rodzić w żeromskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekarz jest właśnie z żeromskiego, został mi polecony przez innego gina do którego chodziłam ze względu na to że nie pracuje w żadnym szpitalu, z tego co pamiętam to Ty bedziesz rodzić na ujastku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Ujastku. Kurka popiłam dziś pepsi i mnie jakieś skurczyki łapią... masakra... Ł wrócił od stomat. i ten zatruł mu zęba, ale ból nie przeszedł wcale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, a ty nie możesz mnie zaakceptować? bo ja już się zarejestrowałam, a bez akceptacji nie mogę sobie profilu uzbroić, a już bym chciała suwaczki montować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego leakarza, trochę się boję tego żeromskiego bo na początku bardzo źle znosiłam ciąże - przez 1,5 mies wymiotowałam ciągle i byłam tam na patologii, pielęgniarki były okropne, może akurat na takie trafiłam.. dlatego bardzo sie boję ale teraz to już chyba nie mam wyjścia, bo mam z tamtąd lekarza a poród tuż tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej chodziłam do dr W. Glinki już bardzo długo do niego chodze naprawde super gość, "pomagał" mi z zajściem w ciąże wczesniej tez miałam inne problemy, on właśnie dał mi namiar na tego Hejnara żebym miała opieke w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROKUSKU moja kumpela tam rodziła w październiku i była zadowolona, ja chcę na Ujastku bo mój lekarz tam pracuje, a pozatym miałam to nie szczęście leżeć tam na patologii dwa razy i naprawdę nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jestes juz zaakceptowana:) Dziewczyny wchodzi Wam wszystkim już forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach GULA daj spokój... :P poprostu fajnie, że jest nas więcej z Krak. ja idę do Ł bo mi Go żal ... DOBRANOC !!! Kurka od jutra to dwa fora trza będzie nadrabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to super :) miło mi to słyszeć, ja mam w sumie do tego szpitala najbliżej, ale rodze tam tylko ze względu na to że ten lek tam pracuje, moja sąsiadka ost rodziła w żeromskim ale nie miała tam lekarza, chodziła do przychodni na NFZ i mówiła że co chwilę sie jej pytali do jakiego lekarza chodziła, a jak słyszeli że do żadnego z pracujących tam to pytali dlaczego w takim razie przyszła tam rodzić.... Ale super że Twoja kol była zadowolona, az lepiej mi na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się Wam dziewczyny, bo mnie samą te pomarańcze wkurzały, ale teraz to dały popalić na całej linii, jak się dzis zaczęło to odrazu pomyslałam że pewnie bedziecie chciały się przenieśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam zaraz przy hucie na wsi - ok napisze Brzegi, może kojarzysz, do żeromskiego mam z 10 min samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×