Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość lidian
ale się wszyscy uwzieli!!!! szok... dajcie juz spokój i wróćmy do normalności. Kto ma ochotę pisać niech pisze i tyle, a kto uciekać niech ucieka:) Co do CIĄŻY bo o tym miała być mowa:) mam pytanko, czy nasiliły wam się upławy w ostatnim trymestrze???? kurcze martwi mnie to trochę, bo jest ich ... spoooooro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze zadko pisze ale codziennie was czytam..... czy mozecie mnie zaprosic na wasze nowe forum, obiecuje sie czesciej odzywac..... oto moj meil ewelona@poczta.onet.pl moze mnie przyjmiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona odbierz maila :) nie ma co tłumy, stron napisanych, że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też kiedyś pisałam z Wami (jestem w tabelce od 14tc) potem długo czytałam ale szkoda tacić taki fajny kontakt. Odezwiecie się do mnie? mazenieb@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka78
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonkaaa
dziewczyny czy ja równiez moge prosić o przyjęcie mnie do nowego forum , fakt ze nie uczestniczyłam czynnie w rozmowach ale codziennie was czytałam i nie ukrywam ze skorzystałam z wielucennych porad a teraz okropnie mi was brakuje , Pozdrawiam dorciia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to, co się stało na tym forum jest spowodowane szalejącymi hormonami ciążowymi... Przykro mi tylko, że nabijacie się z drugiego forum marcowego, że ma tylko 12 stron i podejrzewacie, że zniszczyłyśmy wam wątek, ale ja jestem pewna, że to nie była żadna z nas. Próbowałam tu z wami pisać, ale niestety nadmiar wpisów, który się tu pojawiał sprawił, że wybrałam miejsce bardziej kameralne - po prostu nie mam czasu na czytanie kilku/kilkunastu stron forum dziennie czy też generowanie dużej ilości postów, a tu to norma, więc pewnie ten jeden mój post na parę dni przeszedłby niezauważony. Nie rozumiem, czemu nie potrafiłyście naszego wyboru uszanować. Wg mnie same na siebie sciągnęłyście "zamstę pomarańczy" ;) pozdrawiam te z was, które mimo ciąży potrafią zachować zdrowy rozsądek i zapraszam do nas jeśli ktoś ma ochotę :) na pewno nie mamy ambicji na najbardziej popularny wątek i to nam nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny co to za żenada??? Dopiero ruszyłam sie z łóżka ale nie wierze własnym oczom co tu się dzieje. Hehe głópota nie ma granic :P Dziewczyny lejcie na te zaczepki, po co sie denerwować. Przecież mamy siebie. U mnie wszystko się jakby uspokoiło i już nie ma krwawienia ale ciśnienie jak u umarlaka. 100/90 i tętno 97 nie do wiary. Czuję się jakbym miała zejśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam pierwszy raz
jakoś tak weszłam przypadkiem, topik u góry to kliknęłam i co? widzę ostatni wpis a w nim "głópota"... :o Kobieto, nie korzystasz ze słownika w komputerze? Przecież podkreśla, jak byk, na czerwono nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tak sami poloniści są na tym forum. Dramat!!! A z takimi zaczepkami to na inne forum. Po co denerwujecie kobiety w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze ze kazda podaje maila więc macie i mój monikamc@poczta.fm . Dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki ilosia nie udzieliła sie na naszym temacie w sprawie zakłócania porządku u Was, nawet tutaj nie zaglądałam. Ponieważ najnormalniej w świecie nie chciałoby mi się przesiewać tego co tutaj piszecie. Gwoli wyjaśnienia, dlatego wlasnie powstal ten drugi, mniejszy temat. Dla bardziej aktywnych w świecie realnym:) I zapewniam, że żadna z nas nie ma kompleksów na tle tych 12 stronic. Jak i żadna z nas nie ma pretensji do Was, że nie potrafiła się wbić w Wasz rytm. Przeciez nie kazdy musi spedzac cały dzień przy komputerze, w naszym stanie to nawet nie jest wskazane:-) Dlatego zanim kogoś bezpodstawnie oskarżycie, zastanówcie się lepiej, żeby znowu nie wyjść na głupka. P.S. Mamy już 13 stron ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy was niepopierdoliło???? dziewczyny?? doszczętnie napisałam wam że nam ktoś rozpieprzyl FORUM a nie ŻE WY to zrobiłyscie i zebysie uwarzaly zeby i wam ktos nierozwalił to było w trosce o wasz topik a nie oskarzenie I GÓWNO MNIE OBCHODZI ile macie stron bo to nie moja sprawa wiec jak czytac ze zrozumieniem dziewczyno niepotrafisz to nieodpisuj ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia inaczej nie potrafisz sie wysłowić? Widzisz potwierdza sie to co pisalam wczesniej. Za duzo piszecie, że nawet nie pamietacie o czym :-) Zeby moje slowa nie byly bezpodstawne strona 730 i 731. I powtórzę to samo, najpierw upewnij się, potem pisz tym bardziej jesli zamierzasz to robic takim tonem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o info dziecko ktore u was zostawiłam to nie oskarzenia WAS nigdzie tego tam niebyło ale cieszy mnie ze nas podczytywałyscie:) przyjmnie:) a moj ton pisania jest taki BO PODNIOSŁAS MI CISNIENIE!!i tyle ja nikogo nie oskarzam napewno nie zadna z was sprawdz dokladnie posta ktorego wam zostawilam i pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia chyba jednak nie ja mam tutaj problemy z interpretacja. Nie chce mi sie Tobie tłumaczyc, musialabym nabic 10 stron, mam ciekawsze zajecia :-) sija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oco ci chodzi z tymi stronami ?? na 730stronie JEST MOJ POST ZEBY SUELEN ZJADLA CZEKOLADE;P a na 731 niema zadnego mojego posta wiec co za potwierdzenie tam jest i czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej bedzie własnie jak udasz sie na spoczynek swoich 13 stron:) ale jak juz pisalam cieszy mnie to bo widac ze jednak tesknicie ahhaha;p fajnie tak sie powyglupiac na innym topiku:) naszczescie dostałam ODPOWIEDZ OD MODERATORKI KAFEE i jest to odpowiedz POZYTYWNA sprawa została zgloszona moderatorom -informatykom i mam tylko czekac na USUNIECIE TEGO WĄTKU bo decyzja w tej sprawie jest POZYTYWNA:) Pani ta przestudiowała nasz problem i stwiwerdziła ze mam racje i go USUNĄ:) wtedy bedziecie mogły pluc jadem tylko u siebie i nierzycze wam naprawde aby pomaranczowki wam sie psociły na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym Ty piszesz dziewczyno :-D Jak dla mnie możesz sobie nawet tarota postawic. Daj juz spokoj, bo żal mi się Ciebie robi. Nie dziwię się, że pomarańczki Wam rozwaliły temat, skoro tak agresywnie reagujecie na uzytkowników " z zewnątrz". Nie musisz nam życzyć, bo nam się swiat nie zawali jak zniszczą nasz temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ciskasz stronkami na potwerdzenie jakis swoich teori a na nich nic niema? i tyle zal to mi ciebie bo po ki diabla tu włazisz? wyrzyc sie chyba? jedynie? co widac wlasnie ze niewiele sie roznisz od pomaranczowych;p a niezrozumiesz nigdy jak to jest zżyc sie z innymi ludzmi na forum....zimna kobieto:) wiec ja udaje sie do siebie na normalne forum a ty sekutnico siedz tu:) i pluj jadem:) dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiamm..
DLACZEGO,byłe stare bywalczynie tego topiku tak szybko ,,zwinęły manatki,, na forum prywatne??? Sorry! ale nikt nie chce czytać o tym jak to WASI ,,mężowie,, robią sobie dobrze sami ,,na stronie,, :O,bo WY akurat ze względów zdrowotnych macie zakaz od lekarza.Każdy odpowiada ZA SIEBIE-tylko po co takie prywatne rzeczy wynosić na forum,i bynajmniej NIE JEST TO POWÓ DO DUMY! Byłoby mi WSTYD za takiego męża :O który nie potrafi wytrzymać bez sexu i pociesza sie sam :O. TO NIE JEST NORMLANE!! Ale WY jako świeckie osoby,będące daleko od Kościola czujecie sie obrażone ,że ktoś zwrócił WAM UWAGĘ,widać sumienie WAS RUSZYŁO!! Inna forumowiczka pisała tu o kremacji :O ,że chce upiększyć swój dom,w postaci swoich własnych prochów kiedy już zejdzie z tego świata :O.MASAKRAAA!! Wiele by przykładów mnożyć.... to co tu pisałyście nie mogło pozostac bez komentarza,nawet to,że tak teraz o siebie sie trzęsiecie,byle skurcz was martwi,byle krwawienie przeraża..ale CO Z TEGO !! SKORO WIELE Z WAS chce po porodzie stosować antykoncepcje np.tabletki czy wkładke! POCZYTAJCIE SOBIE MATKI POLKI jaka ,,niewinna,,jets ta wasza antykoncepcja :O.Zielone jestescie w tym temacie i chcecie same sie oszukiwać ,że TO JEST NORMALNE !! :O DOBRZE,ZE JUZ NIE BEDZIECIE DAWAŁY TU ZŁEGO PRZYKŁADU INNYM MATKOM! POZDRAWIAM!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci nie pasowało o czym piszemy to po co to czytałas? Tego to ja zrozumieć nie potrafie! Choc jeśli wiesz dokładnie o czym pisałyśmy to świadczy to tylko o jednym... Brak mi słów już na to wszystko! A jesli jesteś taka mądra to może byś się nie kryła tylko napisała kim jesteś co? ale nie nie zrobisz tego bo się boisz prawda? Najlepiej jechać na ludzi jako anonim. Szkoda naszych nerwów na takich ludzi jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam po jakiego grzyba tu wchodzisz skoro ci tematy nie odpowiadają, mi jak cos nie odpowiada to poprostu wyłączam strone,a bywałas często skoro nawet pamiętasz co było opisywane,wejdz sobie na erotyczny gdzie 9 latki piszą o wiele gorsze rzeczy niż my to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiamm..
To forum jest ogólnie dostępne ,każdy pisze o czym chce,a ja po WAS NIE jade wylgaryzmami,tylko wyrażam swoje zdanie.TYLE.Widać nie można by było z WAMI pisac skoro nie przyjęły byście odmiennego zdania :(.SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam..................... a myślisz ze Twój mąż sobie nie robi dobrze ??? Kobieto KAZDY mąż sobie robi i to jest normalne !! A jak Ci sie nie podoba co piszemy to nie czytaj proste jak dwa plus dwa....chyba ze nie dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie pierwsze zdanie ktore teraz napisałas. Przeczysz sama sobie. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie chciałam dalej eskalować atmosfery, ale pani Pomarańczowa, zdaje się, że wbrew temu, co pisze, bardzo chciałaby żyć w państwie wyznaniowym i za masakrę uznaje tolerancję wobec różnych przekonań dotyczących np. antykoncepcji. Pani Pomarańczowa niech zamontuje sobie kamerkę w spodniach swojego męża, aby mieć pewność, że jest istotą wyłącznie duchową i wytrzymuje bez seksu prawie rok. Jesli taki jest faktycznie, to pani Pomarańczowa powinna kupić mu aureolę, a nie osadzać innych mężów, którzy może mają większe potrzeby seksualne i mają do tego prawo (poczytaj sobie jakieś książki o różnicach indywidualnych wśród ludzi- homo sapiens to nie jest niestety jednolita i ciemna masa, przykro mi Dziewczyno, że tak jest). To co prezentujesz, to na pewno nie jest wyrażanie swoich opinii tylko oskarżanie i dewotyzm. Ale oczywiście osoby tak silnie dogamtyczne nigdy nie widzą swoich skrajności. A to, że dziewczyno prawdopodobnie nie masz własnego życia i bawisz się w kaznodzieję, to inna sprawa. Sciągnij sobie Big Brothera i bij pianę. Acha, dewotyzm jest bardziej niebezpieczny dla Kościoła niż ateizm, ateista może się nawrócić, a dewota będzie palił wszystkich na stosie do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuuuuuuudyyyyy...
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, no tak, wiedziałam, że dyskusja z ciemnogrodem nie ma sensu i cie raczej nie zaciekawi, jedynie mnie upewniłaś co do swojego poziomu. Wracaj do Big Brothera, zdaje się, że to dla ciebie bardziej odpowiednia i wciągająca rozrywka :) :) Po prostu zareagowałaś, tak, jak myślałam, jesteś megaprzewidywalna, ale taki jest urok takich obłąkanych panienek. Narobiłaś nam dużo uciechy w ten szary poniedziałkowy dzionek, dziękujemy Ci bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuuuuuuudyyyyy...
ALE MI DOGADAŁAŚ :D !! ŻAL.PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×