Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cześć mamuśki:) Suelen synek cudo i fajne fotki :) Na temat chodzików są różne opinie ale muszę wam powiedzieć że moje obie córki chodziły w chodziku i nic im nie jest fakt wkładałam je na godzinę ale były naprawdę szczęśliwe. Sonka78 ja na dziś gotuje rosół dość mam tych mięs ,a niestety moja rodzina musi ta zaakceptować ha ha:) Nassani ty to masz z tym autem proponuje hamowanie jak Flinstonowie z bajki :) Jestem jestem ciekawe jakie będziesz miała wyniki po tych krówkach:) Ilosiaaa jeśli podoba ci się prezent od siostry to go zostaw a ten nowy zwróć.A pieniądze przeznaczysz na coś innego lub w późniejszym czasie na fajną spacerówkę :) A ja zastanawiam się nad kupnem łóżeczka Klupś SAFARI podoba mi się co sądzicie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ciesze się,że Natanielek ma się dobrze;) Śliczny jest ;) Suelen nikogo nie uraziłaś, każda z Nas pisze to co sądzi na dany temat;) Mzebr dasz rade! Jestes silna kobieta,ktora poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnosciami! Dasz jeszcze popalić byłemu mężowi! A on jeszcze pożałuje,że odwrócił sie od własnych córek! Ilosiaaa jeśli ten używany jest w dobrym stanie i Wam sie podoba to oddajcie ten co kupiliscie. Ja dzisiaj gotuje krupniczek. Jakoś tak mi smakuje,że raz w tygodniu musze go zjeść;) Dziewczyny tak sobie myśle... Kobiet w ciaży nie można denerwować a są tacy,że właśnie robią wszystko aby tylko podnieść Nam ciśnienie. Kazda z Nas ma jakieś prolemy, jedna większę a druga mniejsze ale to wszystko odbija się na naszych maleństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA mnie sie ono bardzo podobało, a widziałaś je na żywo? mnie torszke zmartwiła przerwa między deską, a szczebelkiem bo jest bardzo wąska tzn. jak maluch będzie starszy i włoży tam nogę i nie wyjmie? bo między szczebelkami jest sporo miejsca i wydaje mi sie bezpiecznie :) ale to tylko moje gadanie, a ja jestem strachliwa i czepialska :P Ale trzeba przyznać jest super i ma komodę do kompletu :) JUS, Ja bym unikała chwilowo teściowej. Nie chodzi już o to zapalenie opon mózgowych, tylko szpital zakaźny to masa zarazków, nawet chyba ciężko wymyślić jakie. Jeśli chodzi codziennie to przynosi to, możesz coś załapać, albo nie, ale to taka loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula łóżeczko super;) Tez nad takim się zastanawiam.. mam tylko jeden problem, a mianowicie pokoj. Mamy jeden i chyba będę musiała cos z niego wynieść,żeby postawić takie łóżko bo na środku pokoju je postawić to byłby kiepski pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się coś jeszcze z tym łóżeczkiem, bardzo solidnie było wykonane , listwy się schodziły równiutko, a płyta solidnie jest umocowana. Zbieram się po zakupy na obiad, mój mąż zażyczył sobie spaghetti...znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to mnie przekonałyscie:) ihih macie race za ta kase kupie cos innego chociazby posciel itp to co juz potrzebne to lece z Mamuśka do sklepu w takim razie. Łożeczko mi sie podoba śliczne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jest cały komplet tego zestawu ja myślę jeszcze właśnie o komodzie . Ale masz racje napiszę do wystawcy aukcji żeby podał mi wymiary pomiędzy płytami :) http://allegro.pl/klups-safari-komoda-lozeczko-materac-wawa-i1285267958.html Tuethe łóżeczko ma wymiary 120/60 wiec jak normalne łóżeczka.Ja może mam większe mieszkanie ale maluszek będzie na razie z nami w sypialni na poddaszu a tam jest sporo skosów wiec też będe kombinować jak ustawić a jak trzeba to i na środek dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem słodziutka buzka! Tylko schrupac! Gula myśle,że zrobimy małe przemeblowanie i wszystko się pomieści;) 2 komody mam na korytarzu więc juz z tym nie mam problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) sama sie zastanawiam czy te krowki mi nie zaszkodzily;) ...oby nie:P.....najwyzej powtorze badanie jeszcze raz we wt przed wizyta:P....ale do tego czasu slodkiego nie tkne:) kurcze, ja tez nie mam pomyslu jak to zrobic z pokoikiem.....czy narazie wstawic lozeczko do naszej sypialni czy urzadzic pokoik dla maluszka od razu.....nie mam zielonego pojecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mnie rowniez podoba sie takie lozeczko:) i bardzo chetnie kupilabym go gdyby byl kolor jasny....sosna jakas....klon.....a nie widzialam na allegro takiego modelu w jasnym kolorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i mnie sie podobaja te mebelki i sa inne kolory na sronie http://www.klups-gostyn.pl/ar1.html jest cała kolekcja i adresy sklepów. Ja planuje zakupić cały zestaw, ale jeszcze nie wiem czy z Zyrafą czy moze Miś z Gwiazdkami... Jestem jestem piękny synuś i jakie wyraźne te zdjęcia, cała buźka pięknei widoczna :) a co do słodyczy, to ja do tej pory codzinnie jadłąm cos słodkiego a badania zawsze wychodziły mi dobre, poza tym nawyższe stężenie cukru w we krwi jest około 2 godziny po zjedzeniu słodkiego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem niestety nie ma w jasnym kolorze.Mi też bardziej pasowała by sosna bo mam sypialnie w tym kolorze ale bardzo podoba misie ta żyrafa ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, świetne zdjęcia malucha! Kurcze żałuję że nie poszliśmy na 4 połówkowe, ale w 30 tc pójdziemy już prywatnie :) My dzieciom od razu robimy ich pokój - na przeciwko naszej sypialni. Dosłownie drzwi w drzwi, pewnie i tak sporo czasu spędzą w naszym łózku, w tak zwanym międzyczasie, ale od razu będą miały swoją przestrzeń :) Gula, świetne łóżeczko! My dostaliśmy zwykłe szczebelkowe łóżeczka od znajomych - trochę różne, no i używane, ale chociaż parę złotych w kieszeni zostanie a dzieciom na dobrą sprawę i tak wszystko jedno w czym śpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir-a to mnie troszke pocieszasz ale dopóki nie zobacze wynikow nie bede spokojna :p.......teraz mam tylko nadzieje ze jest ok;).....i pocieszam sie ....princessa kokosowa:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie.....w sumie maluch mialby juz swoj kacik a tak to dalej bedzie to takie ....hmmm.....rozesr.......:P........z nami lozeczko, w drugim pokoju zabawki, ciuszki i wszystko co z maluszkiem zwiazane....i w gruncie rzeczy wyjdzie ze maly i tak ma swoj pokoj tylko nieprzemyslanie przygotowany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i plytke dostalismy z calym badaniem. Trwa 20 min i widac wszystko co lekarz mierzy, pokazuje, robi klatki stop gdy pokazuje np oczko, nosek czy siusiaka:P:D......kilka razy przelaczyl na 4D ale to takie chwilowki-5-10 sekundowki (by zobaczyc maluszka wyrazniej). Nassani....skorzystaj, ja polecam mimo wszystko:) 200zl d....nie ma, bo wyda sie na co inne a pamiatke masz do konca zycia i wiesz i jestes spokojna ze maluszek zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zyrafa jest super....zreszta my mamy z M takie smieszne swoje, umowne skojarzenia z zyrafami i tez napewno ona wystapilaby na lozeczku jako gl jego atrakcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze kupić jasne łóżeczko bo komody już jasne kupiłam;) Dziewczyny pokoj dziecku tam naprawde jest dopiero pozniej potrzebny bo większość czasu i tak będzim z Nami. W nocy tez wole mieć dziecko przy sobie niż biegać z pokoju do pokoju. Kurka musze iśc po kasze do sklepu i odrazu z psem wyjść na spacer bo Męża się nie doprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla miłośników żyrafek: http://bobus.com.pl/images/product_images/popup_images/1042_0.jpg http://polskaanglia.pl/bobas/TOMI/XII/tomi12.jpg http://allegro.pl/super-lozeczko-z-szuflada-zyrafka-4-kolory-i1283455260.html JESTEM przepiękny maluszek i jaki ma śliczny nosek :) My także dostaliśmy płytę z calutkim badaniem, wczoraj obejrzeliśmy ją ze 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta żyrfa jest genialna! Chyba się skusze na łóżeczko z jakimś zwierzątkiem;) Krupnik prawie gotowy:) Dziewczyny ja uciekam bo na 13 jesteśmy umówieni z Teściową i jedziemy do reala:) Mam nadzieje,że będę miała co czytać jak wróce! Buziole;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to pierwsza zyrafka jest swietna:D!! a druga tez slodka:D... co macie dziewczyny napisane w opisie w zdjeciu usg ale nie tu gdzie jest maluszek) - jesli chodzi o plec? :).....bo nam lekarz chyba sie pomylil i napisal female a mamy miec chlopaka, nawet pokazywal nam jego interes:) A moze automatycznie komputer to wstawia i lekarz tego nie poprawia ani nie wpisuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. robicie sobie w trakcie ciąży ponowne badanie na toksoplamoze? Ja robiłam na początku, tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, narazie nie pytałam o to lekarza. Zrobiłam jedynie powtórne badanie krwi - morfologia i badanie moczu. Myślę, że warto tą toxo powtórzyć, bo nigdy nie wiadomo. A co ciekawe, miałam kota w domu 16 lat i nie miałam, ani nie mam toxo, jasne, że nie tylko przez kota się można zarazić, ale się pozytywnie zaskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadnych badan nie robie na wlasna reke tylko to co mi lekarz zaleci ,mam chwilunie wolnego wiec siadlam i zaraz ide robic dalej.zyrafki faktycznie piekne i ktoras dziewczyna wstawila fotki maluszka przeslodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM, wiesz co nie mogę znaleźć czy Ja mam to napisane. INWAZJA, ja jak zrobiłam na początku i obydwa wyniki miałam ujemne to Pani doktor powiedziała, że powtórzymy to badanie między 6, a 7 miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×