Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Mooniśka i Sonka78 dzwoncie jutro do swoich gin i powiedzcie co się dzieje ! Może to nic powaznego ale lepiej zapytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka jesli twardnieje i puszcze to nie ma tak zle bo to miesnie braxtona hicksa , gorzej jesli twardnieje i nie puszcza jak ja mialam to wtedy nie dobbrze ja tak mialam i dostalam luteine dopochwowa mialam brac 2 razy dziennie rano i wieczorem po jednej. w aptece chyba bez pecepty.a ty masz link poczytaj http://polki.pl/rodzina_ciaza_artykul,10013569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też brzuch twardnieje. Szczególnie na wieczór po całym dniu.Gin zabronił mi współzycia i kazał ograniczyć wysiłek, brać nospę, po nospie 3 dziennie powinno przejść. Mi przechodzi ale muszę dłuuuugo leżeć i nic nie robić Ale nie ma powodu do niepokoju...często kobiety w ciąży tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że Mnie też dziś brzuszek boli... i ból promieniuje az do nog... wlasciwie to sie kiepsko czuje bo boli mnie tez glowa i gardło i kaszle... ehhh... juz nie wspomne o kregoslupie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka wlasnie nie puszcza.. mam tak od wczoraj wieczora.. mysle ze to przez moj spacer.. nie ma mojego meza a zachcialo mi sie buleczek i polazlam do piekarni.. moj domek jest na gorze wiec o ile latwo bylo z niej zejsc to juz nie bylo tak latwo wrocic.. mysle ze to od tego wysilku.. bo po powrocie mnie troszke pobolewalo a potem przeszlo i pojawila sie ta twardosc.. problem w tym ze ja w DE i nie ma mojego mezusia.. a ja umiem niemiecki ale nie na tyle zeby dobrze kobiecie w aptece wytlumaczyc co mi jest.. rozmawialam z kuzynka.. jest jeszcze inna wersja.. tylko ze ja sie wyprozniam.. wiec ta odrzucilam.. nie powiedzialam nic mezowi bo zaraz zacznie sie denerwowac a i tak ma wystarczajaco duzo stresu w pracy.. wizyte mam na poczatku przyszlego tygodnia wiec chyba nie jest tak zle.. moze przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasem brzuch twardnieje jak coś robie ale gdy połoze ręke na nim to czuje bułke na nim i wiem,że to poprostu Mała bo jak pogłąszcze to odrazu mięknie i dostaje kopniaka i chwile pozniej juz jest gdzieś indziej;) Gadałam z księgową... umowe dalej będę miała do kitu do dnia porodu a potem koniec, no ale i tak chcialam miejsce pracy zmienic. Zdziwiła sie,że dalej mi nie wypłacił Szef kasy za sierpien a truła juz mu o to głowe;/ jesli zapier*** to jest dobrze a jak jestes na l-4 to juz jestes skreslona i maja Cię gdzieś;/ nawet wspolpracownicy, ehh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moooniśka leż i odpoczywaj, wstawaj tylko jak musisz ale absolutnie żadnego sprzątania czy krzątania się. Dobrze by było jakbyś miała nospę...ale może odpoczynek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to caly dzien przelezalam w lozku.. zobaczymy jesli tak dalej bedzie jutro to bede musiala meza zmartwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taki ból po konsulatacji z połozna okazalo sie ze to skurcze rozciagajacych sie wiezadeł macicy zarzylam nospe i przeszlo złapało mnie o 20 puscilo rano koło 10 po nospie i odpukac nietrafilo sie wiecej. mi tez brzuch twardnieje ale zawsze wieczorem i tylko tak od pepka w dól tam pewnie dzidziol śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonilam do mamy tez mowila o tym ze to skurcze macicy.. ale dala mi w koncu przepis na super smacznego zawijanego makowca i jak tylko poczuje sie lepiej to zrobie bo tutaj te ciasta sa obrzydliwe.. a za mna chodzi taki zawijaniec :) i dziekuje dziewczyny za kciuki dam znac co i jak jutro napewno.. a i mam takie pytanie.. czy wasze maluszki tez was budza w nocy?? moj tak wczoraj szarzowal ze nie spalam prawie do piatej rano tylko krecilam sie z boku na bok a do tego jeszcze nerwy doszly z tym brzuchem.. mowie wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dotychczas czulam ruchy ale rzadko ale powiem wam jak bylam u gina pytal czy czuje ruchy powiedzialam mu ze owszem ale bardzo rzadko powiedzial ze jeszcze chwile i bedzie wiecej i wiecie co ze moj maly jakby to uslyszal od czasu wizyty wierci sie nie milosiernie a dla mnie to taki dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w nocy często budze i Mała zawsze wtedy mnie kopie... Teraz te kopniaki są jeszcze delikatne a pomyślcie sobie co będzie potem? Nie będę wiedzieć jak mam spac;) Teraz staram się na tym lewym boku i z poduszką miedzy nogami ale ciężko... Co dzis dziewczyny zjadlyscie "grzesznego"? Ja oczywiscie zajadam się czekoladkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zjadlam miseczke owocow- takich roznych, oczywiscie mrozone byly- ze smietana i cukrem. Moniska- jesli masz magnez w domu to zazyj, tez pomaga na takie skurcze brzuszka, Milego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko dwie kostki czekolady gorzkiej, no i opijam sie maslanka , ojciec co chwile mi mowi ze nie powinnam jej tyle pic myslicie ze moze mi zaszkodzic -tak mi smakuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objadania...to ja od wczoraj mam jakieś dziwne skręty żołądka i stan podgorączkowy....nie wiem czy coś mi zaszkodziło czy to tzw grypa jelitowa, a raczej jakaś łagodna jej wersja...wiec od wczoraj od 12 to prawie nic nie jem...sucharki i kisiel i pije rumianek na przemian z herbatą miętową...ach oby już mi przeszło.....więc grzeszków nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam,ze taki magnez w tabletkach do wody nie powinno się pic w ciąży ale nie wiem ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. ja mam wszystkei witaminy te z woda.. jestem muzulmanka i nie wolno mi niczego ze swinki a wiekszosc tabletek maja powloke wlasnie z tego zwierzatka te ktore nie maja to biore a inne staram sie zastapic :) moj lekarz nie ma nic przeciwko :) wiec nie wiem skad to ze nie wolno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może coś mi się pomyliło;) Ale jeśli można to ja też będę pić;) Może łydki mi odpuszczą i nie będe miała skurczów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :-) ja ostatnio bylam u lekarza i wiecie co porazka, trwalo to 4 godziny, cala Irlandia :-( bylam wykonczona, pobrali mi krew, mocz, zrobili usg wielkosci polowy malego laptopa :-(, przeprowadzili wywiad, dobrze ze mam to za soba :-) dzisiaj w pracy czulam sie fatalnie i musialam sie zwolnic, strasznie bolal mnie brzuch czulam takie ciagniecie w dol jakbym miala pilke lekarska , moja praca jest ciezka, jestem pokojowka i nie wiem jak dlugo dam rade pracowac. 2 listopada ide na usg, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, bardzo boje sie o moje szkrabki. Dziewczynki boli mnie gardlo, czy moge podleczyc sie strepsilsem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniska tak jak dziewczyny piszą weź nospę do 3 tabletek można i magnez. Ja biorę i to i to i nie zaszkodzi, I też mi zawsze brzuch odpuszcza co do leżaczka to z doświadczenia po dwójce dzieci na pewno kupię bo bardzo długo nam się przydał co do chodzika, sorki ale wychowałam dwoje dzieci na chodziku, z zachowaniem oczywiście pewnych zasad, i nie mają ani żadnych krzywych nóg, ani innych wad. I jeśli moje dziecko będzie chciało korzystać z chodzika to będzie. Było to dla mnie duże odciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide z rana na krzywa cukrowa a glupia objadalam sie dzis krowkami....:(.....i teraz pewnie wyjdzie mi nie wiadomo co :(....ogolnie cukier zawsze mi wychodzil dobry ale nie wiem co bedzie jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek666 jeśli masz ciężką prace to może pomyśl o l4? Myśle,że to byłoby dobre rozwiazanie dla Ciebie i dzieci... Ale oczywiście zrobisz tak jak uważasz;) Fonia29 nie oburzaj się, zrobisz jak uważasz. My tylko napisałyśmy co chodzikach słyszałyśmy. Jestem jestem ja ostatnio dzień przed badaniem krwi zjadłam tyle słodyczy,że łoo a wyniki wyszły idealne;) więc napewno i Twoje wyniki wyjdą dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniśka i Sonka78 weźcie może no-spe, ja jak miałam twardniejaca macice to lekarz kazał brać, teraz odstawiałam, ale jak czuje ze za bardzo twardnieje to biore tableteczke :) tuethe to szkoda ze Twój szef okazał się piiiii (aż chce mi się przeklnąć ), ale ponoc nie ma tego złego . Moja siostra miała podobna sytuacje i po urodzeniu znalazła wymarzona prace więc wszystko przed Tobą:) Puszek666 strepsilsu chyba nie wolno, ale pewnosci nie mam, ja brałąm tantum verde na ból gardła. jus29 to była mała prowokacja żeby uaktywnic „stare forumowiczki Dziewczyny a ja byłam dzisiaj na wizycie i lekarz zrobił usg, mój synek waży już 509 g a jeszcze 9 dni temu na połówkowym wazył 367g ale rośnie no ile lekarz potwierdził płeć i zrobił jeszcze raz pomiary i wszystko jest super a i termin z usg wychodzi na 25.02 i prawodopodobnie wybraliśmy imię Kacperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a to duży już Kacperek jest! Kurna jestem ciekawa ile Julcia waży jak 4.10 ważyła 305g. Chyba w przyszłym tyg pójde na usg bo mnie ciekawosc zrzera jak sobie rośnie;) Może i masz racje ale nie wiem czy łatwo znajde prace... nie chce w żadnej knajpie ani w niczym takim a w takim miejscu to bym odrazu znalazła... zobaczymy, nie będę się tym jak narazie martwic. Poprosiłam brata,żeby kupił mi małą fante a przyniósł mi 2 l, hehe. Nie wiem dziewczyny czy to dzisiejsza pogoda czy co ale ja jakoś też dziwnie się czuje. Musze się napić lnu mielonego na gardło bo oszaleje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ja absolutnie się nie oburzyłam, wyraziłam swoją opinię, mamy doświadczonej ;-) elwira_a, rzeczywiście duża już ta twoja dzidzia i super że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe@wp.pl ;) Fajnie,że możemy napisać co sądzimy o danej rzeczy, wtedy jest łatwiej przynajmniej mi bo to moja pierwsza ciaża i czuje się głupia bo nie mam o niczym pojęcia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×