Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dodawajcie dziewczyny zdjecia brzuszków już pewnie pieknie sie prezentuja. Ja postaram sie tez wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrzucę w czwartek zdjęcie :) bo wtedy jak zwykle robimy co tygodniową fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze odpisałaś Marcóweczko!! niech nasze maluszki najpierw się urodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwujace troche sa juz te reklamy.. Ja zaraz pstrykne fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI te reklamy niektore to naprawde ja tez w czwartek fotoska zawsze robie wiec moze wszystkie zrobimy w czwartek? i wstawimy? zdjecia fakt 2,5 tygodnia temu były wstawiane wiec teraz troszke sie nam uroslo:) ja zawsze martwilam sie ze waze 59 kg i sres ze nie rosne juz mi przeszło.... własnie skorzystałam z sytuacji ze jestem u mamy i waze 62 kg:)))zaczynam rosnac a brzusio 101 centymetrów;p wkoncu cos ruszyło:) dziękuje dziewczyny ze czekac tak na info z usg ciesze sie ze mam tak ogromne wsparcie w was bo w rodzinie to niezawsze...ale mniejsza o to:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem sobie zrobić zdjęcia :/ ale dowiedziałam się, że mój mąż ma wolne także w piątek, czyli 4 dni razem :) musze tylko mu komputer schować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o puszczaniu muzyki np. klasycznej dziecku. Podobno działa to dobrze na rozwoj. A może jest jakaś specjalna muzyka do puszczania w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA ma rację!! poczekajmy do czwartku wtedy wszystkie razem wstawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA kiedyś pisałyśmy o tym, jak mam nie lub takiej muzyki to nie ma sensu, bo ona sie męczy słuchając, a dziecko o czuje. Podobno nie ma udowodnionego, że dziecko lepiej się rozwija. Jakieś badania udowodniły, że mama powinna słuchać tego co lubi, a wtedy maluch będzie zadowolony będzie go uspokajać ta muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w czwartek beda zdjecia brzuchów;) i fajnie:) Zapomnialam sie Was spytac... jakie kupujecie kołderki i poduszki dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj brzuch ma teraz 88 :P ale mierzylam taka miarka robocza bo tej zwykłej dalej nie potrafie znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknei bo uwielbiam oglądac nasze brzuszki:)) wszystkie bym je zacałowała:)) ja swojemu tez musze kompa zchowac bo bedzie po weekendzie;/ jak sie do niego dorwie. kołderki ja kupuje w sklepie ale widzialam je na allegro tez takie hmmm bawełniane,białe i maja wyszytego misia nitka z tego co słyszałam to sa 1oo procent bawełny ale niewiem sama czy kłasc dziecko na podusi niby mowia ze sie niepowino ale niektore moje znajome kładły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, ty to jeszcze dużoooo.... batoników musisz zjeść, aby mnie dogonić :) 88.. ale maleńko :) Czyli w czwartek robimy dzień foto cieżarówek :) Nie bardzo wiem o chodzi z kołderkami? ja kupuję rozmiar 120x90 z wkładem silikonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny brzuszek,masz sie czym chwalić.U mnie tłuszcz się przesunął do przodu.A inkubator zrobiłam Dziecku nie zły.Dlatego przytyłam dopiero 5kg.I niech tak zostanie,bo juz M się śmieje że się turlam.A gdzie do marca........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ale fajny brzusio. U mnie troszke inaczek rośnie bo jak narazie to tylko od połowy banka taka zreszta wrzuce zdjecia w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen napisałas mi to co chciałam wiedziec, z jakim wkaldem i jaki rozmiar;) jak narazie dzisiaj sie odpedzam od batonikow, ciekawa jestem do ktorej wytrzymam;P Betty super brzuszek;) a w monitorze widac otwarta nasza stronke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się pospieszyłam :) z tą fotką:) ale nie będzie mnie w czwartek, wlaściwie prawie cały weekend i już widzę ile będę miała do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY masz przepiękny brzuszek i jaki ślicznie kształtny :) aż by się chciało pogłaskać :) INWAZJA, Ja wiem, który wybierz z ŻYRAFKĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ten kremowy z żyrafką jest fajny :) mężowi się te bociany podobają :) a mi jeszcze miś na chmurce niebieski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe Was tak dzisiaj męczyć hihihi Zapomniałam napisać że Siostra pojechała na lumpki przed kawa i kupiła mi fajną bardzo wygodną spódniczkę ciążową.I jeszcze taką mumię do wózka.Ja "takie cuś" to nie używałam.To jest chyba jakis śpiwór.Mam takie kombinezony misiowate do których sie wkłada nóżki,ale może ta mumia wygodniejsza.Wygąda to identycznie jak śpiwór pod namiot tylko mini.Ale sie uśmiałyśmy z tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mówiłam wam, ze kupiliśmy pościel zapasową i mój mąż wybrał wzór Misie na chmurce z drabinką, kolor niebieski :) jestem ciekawa jak to będzie wyglądać , gdy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×