Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja teraz ja olewam na slub nie zaprosze nawet na co mi ona powiedziała ze nie zasluguje na dziecko, trudno ja inaczej uwazam, zreszta czy mozna sobie jakos zasluzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny... Wczoraj tak mnie pochłonęły porządki w papierach, że nie miałam chwili odpoczynku...no ale trzeba było to zrobić, bo już niedługo nie będę miała na to czasu....jeszcze czeka mnie porządek w fotkach na kompie-a jest ich masa.....ale to już innym razem... Współczuję "niefajnych" teściowych...na szczęście ja jest kochana (owszem ma jakieś akcje z którymi niekoniecznie się zgadzam, ale to drobiazgi...) kurczę, tak patrze na Wasze zakupy dla dzieciaczków i zazdroszczę tego wybierania...chciałam po Nowym Roku, ale chyba zacznę ju8ż teraz bo nie mogę wytrzymać :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny tak czytam codzien forum. Juz tyle zakupów robicie. Ja nawet nie mam kiedy całe dnie w pracy. Jedyne co mam to taka mate edukacyjna juz dostałam w prezencie no i łóżeczko turystyczne też dostałam. Mam jeszcze dostać karton ciuszków dla chłopca ale nie ma to jak samej wybrać sie po sklepach coś kupic. To takie przyjemne Mam nadzieje że w ten weekend sie uda. Moj mały kopie mnie strasznie az mi sie niedobrze czesto robi Nie wiem chyba na żołądek uciska. Wczoraj mi sie strasznie milusio zrobiło jak moj kochany zaczał małego uspokajać bo było dość późno a on mi wykrecał brzych na wszystkie strony. No i tak go lulał całował brzuszek a mały zasnął i sie uspokoił. Coś pieknego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Betty82 brzusio super :) Jestem jestem fajny ten kocyk a drogi był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w deszczowy poranek. Betty nie żałuj sobie radości z zakupów nawet te drobne dają duzą frajdę. Kurcze musiałam zrobić liste co komu odpowiedzieć Suelen,Elwir-a Jak ja Wam zazdroszczę tych robótek.Uwielbiam wszystko co wyjątkowe,dlatego czesto szperam w lumpeksach.Zróbcie swoim Dzieciom unikatwe ubranka takie z sercem sa cudowne. Pisałam kiedys o tym że często dzieci córki są traktowane przez babcie jak swoje,a dzieci syna jak niczyje.Obawiam sie ze dużo w tym racji.Moja teściowa zadzwoniła do mnie (po 2 miesiącach)i pyta jak ja sie czuję, bo jej sąsiadka poszła do lekarza i jej musieli usunąć ciążę bo serduszko nie biło.Po co ona mi to mówi??!!!!!!!!!! Jus 29 gratuluje córci Puszku ,co z Twoimi upławami? Byłas u lekarza? Ilosiaaa czekam na wieści po usg Karolina r 22 Flanelowe z nadrukiem 5,80,pani sprzedałą mi po 5,50zł kupiłam 10 szt,dokupię jeszcze 10 lub 15 tetrowe z nadrukiem 4,80 duże i grube kupiłam 10 ,dokupie ok.20 Na allegro widziałam duzo tańsze,ale nie wiem jak grube,pieluszki to musze dotknąc,żeby potem mi nie przysłąli cienkich jak bandaż. Pieluszki flanelowe używałam do wszystkiego.Do wózka,łóżeczka,na przewijak,do ulewania,wycierania itd.Dla mnie rewelacja.Dlatego kupię więcej niz tetry,i tak planuję jednorazowych używać.Jaśko ma juz pawie 8lat,jak miał sie urodzić to nie widziałam flanelowych w sklepie i Mamcia mi uszyła,teraz zrobie zapas.Butelke kupiłam jedna małą na herbatkę.Oby tylko kolki nie miał Synek.Starsza miał bite9miesięcy.Coś straszego. Ale litanie napisałam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem możesz podać jeszcze raz linka do tego kocyka-nie moggę znaleźć, a skoro już sprawdzony to bym się zastanowiła nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile planujecie zabrać koszul do szpitala? ja chyba 2, jedna do porodu, druga na zmiane, a ta pierwsza od razu do prania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty a ja nie mogę otworzyć twojego zdjęcia ;-(( na DDTV extra łóżeczka pokazują, i cieszę się że wybrałam łóżeczko turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne informacje dawali ja bym nie pomyslala ze jedna scianke mozna zsunac na dol ciekawe czy moje ma takie cos.a co do turystycznego skad oni wzieli cene 500 zl za turystyka mozna nawet za 100 kupic:).ceny tych lozeczek z kosmosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turystyczne powiedział 350; fajna ta przystawka była ale tylko do kupienia w Anglii, no tak my to zawsze sto lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co macie dziś na obiad? Ja zrobię rosół z kluskami i naleśniki z serem :) mniam...taką miałam na nie ochotę od dawna :) :) :) najem się ich aż pęknę :) hehe a teraz lecę pojeździć trochę po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam gar bigosu,kopytka i kluski leniwe.Dzisiaj będe leniuszkiem i nie robie nic.Umówiłam sie z siostra na kawkę.Uwielbiam gotować,ale nie umiem mało,więc najczęściej gotuje co drugi dzień.Jak przestanie tak mocno padać to może wyciągnę siostrunie na lumpki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozpisałyscie sie o tych tesciowych... ihih moja spoko naprawde złota kobieta ale czasem i mnie drazni czuje ze moga nasze stosunki uledz mianie o porodzie bo zameczy mnie swoja osobą:( ja tez marcówka oczywsicie dam znac po wizycie co i jak:) mam na 16.30 podejrzewam ze zejdzie sie do 17 bo to połówkowe:)) i potem szybciutko mykamy na 18 na szkołe rodzenia:)) ciekawi mnie jak tam bedzie:)) będe pewnie koło 20 ale napisze na 100% co i jak:)) a teraz z innej beczki mam problem z piersiami... tzn z ta wydzielina z nich bo wczoraj jakby sporo jej było no i nienaciskałam piersi ta wydzielina byla juz na zewnatrz ze tak powiem moze to wina stanika?:( hmm powiem lekarzowi o tym. to dopiero 22 tydzien to dziwne zeby cos leciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka mój M pyta gdzie mieszkasz bo z chęcią wpadłby na taki obiad ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia, wydzielina jak najbardziej normalne jest to, nie które mają już a nie które przed samym porodem a niektóre po porodzie gula to ja jadę z twoim M bo też uwielbiam leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen M nie ma mnie pasc:P Jestem jestem super kocyk, żyrafka oczywiscie musiałą byc;) za ile kupiłas? Betty nie che mi brzyszka Twojego pokazac:/ Ilosiaaa czekamy na informacje! :) J a dzisiaj robie zupe pomidorowa a reszta została ze wczoraj;) Strasznie mi sie wstawac z łózka nie chciało, ide z psemn a spacer bo juz mi spokoju nie daje i na zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia29 M się zgadza tylko Ja też marcówka milczy chyba się przestraszyła:) Tuethe ja też mam dziś pomidorową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie boi sie że jej wszystko zjemy ;-) chyba zejdę po te leniwe, trudno gotowe w sklepie kupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM super kocyk i te żyrafki :) BETTY nie żebym ci chciała przkrość sprawić, ale nie zapoczątkowałaś pokazywania brzuszka :) 2 tygodnie wcześniej bardzo dużo z nas pokazało się. I nie wiem czemu mi się Twój brzuszek nie wyświetla. Nawet te maleńki zakupy cieszą dla naszych maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem w domku.Kawa wypita.Dawajcie na ten obiad.Czekam,okolice Koszalina.Ja mam blisko rodzinę i zawsze coś tam im zaniosę.Leniwe to mój też lubi.Ja to tak bardziej w słonym gustuję.Ilosia czekamy po 20 tejna info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen zdjecia brzuszkow wklejalysmy chyba wiecej czasu temu niz 2 tyg;) przynajmniej tak mi sie wydAje;) znalazlam w piwnicy ksiazki ze szkoły, poczytam co moge ejszcze Mężowi ugotowac bo mi sie pomysły skończyły, chociaz dzisiaj zrobie mu warzywa na parze z filetem i ziemniaki A ja bym zjadła gołąbki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizyte mam na piatek. Nie moge sie doczekać bo chce juz na 100% być pewna ze to chłopczyk. A dlatego taka niepewność bo w 16 tyg pani doktor mowiła na 100% chłopak a na połówkowym powiedziała ze prawdopodobnie dziewczynka. Pózniej to cofneła bo mówi że dobrze nie widzi. No i ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra 2, 5 tygodnia temu, bo ja byłam równo w 18 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×