Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tysia ja mam zatkany nos, bolące gardło i kaszel... mam jakies swinstwo na gardło, witaminy i syrop... Sonka no widzisz w katowicach jest ten sklep:) ale torbe i tak juz mam:) kolo mnie sa same tesca, carrefury, kauflandy, lidle i biedronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ;p padnieta ze szok kupilam jedzonko jedynie ;p ale chociaz po dwroku nałaziłam;p byłam w Piotrze i Pwle i na miesie ustawiam sie w kolejke.... zawsze sa 2 na szynki i miesa i ja staje na szynki poczym pan za mna mnie szarpnal i wola chola chola tam jest koniec kolejki ja mu na to niedotykaj mnie niekupuje miesa on ze jedna kolejka no to ok kurwa mysle ide na koniec.... i tesciowa do mnie zerknij jaka szynke chcesz i mi powiedz a sama wes inne zakupy w tym czasie wiec podchodze sobie i ogladam i Kasjerka mnie pyta czy juz mnie ktos obsluguje no ja na to ze nie ze stoje na koncu kolejki a tylko patrze co jest to ona mi na to ze U NICH CIEZARNE MAJA PIERWSZENSTWO I BARDZO PRZEPRASZA ZE MNIE NIEZAUWARZYŁA!!! wiec zaczela mnie obslugiwac tesciowa podeszla patrze ten facet stoi.... kolonmnie a ja mu na to tak I CO NIEWSTYD CI BARANIE TERAZ???on ze niezauwarzyl.....JA MU NA TO ZE SŁONIA WCIAZY BY NIEZAUWARZYŁ I ZE MA SZCZESCIE ZE PYSK NIEDOSTAŁ ZA TO SZARPNIECIE OOO wzielam zakupy i poszlam pani Kasjerce podziekowałam kulturalna i miła kobieta a facet fjut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupka, nie zmyję tego , mam zmywacz do paznokci bez acetonu czy jakoś tak i niestety kleju nie rozpuści , będę to dłubac chyba ze 3 dni , wrrrrrrrr tysia, nie wiem, herbata z cytryną, rosołek , co do leków , to tablet na gardło można, tantum verdre też, wapno chyba też, ten antybiotyk bioparox ale na receptę jest, syrop Stodal tez można, ale na gorączkę to nie wiem .... ale idź do lekarza jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka w Krakowie nie ma tego sklepu, a fajne rzeczy i tanie... karnisz by mi się przydał :P byłam właśnie w aptece i kurwa mać stałam 15 min... myślałam, że urodzę... każdy się gapi a nikt nie ustąpi... - to tak w ramach dzisiejszego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ale mu dawaliłas!! brawo:) i ta kasjerka świetna babka... i tak powinno w kazdym sklepie byc! Basilek moze samo odpadnie co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zacisniete piesci i juz myslałam ze mu przyloze naprawde bedzie mnie tu za ramie bral wrrrr;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA niezła z Ciebie agresorka :D tak trzymaj :P a Ł pojechał mi odebrać wyniki tego wymazu i jest wszystko w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa- o jaaa co za gość...wrrrr oplułabym go hihihihihihihihi :) mezus wrócił z pomiarów i kupił mi KARMI mniaamm :) Tysia - Ja przerabiałam to juz 3 razy w ciązy i powiem ci co brałam...3 razy na dziń tabletki czosnkowe....paracetamol na goraczke i herbata z lipy na noc (nawed bez gorączki zeby wypocic sie) do tego wapno i wit c a do gardzioło to tantum werde i propolki a jak baaardzo bolało to OROFAREM psikłam.....i napewno konieczna bedzie wizyta u lekarza...aaa i mozesz tez oscillococcinum :) tuethe - zdróweczka :) basilek - noo Ty wredotko...Ja mam słabosc do zwierzat....ogólnie to mogłabym miec w domu zwierzyniec....tylko kotów nie lubie :P aa i na robiłas mi smaka i jutro gotuje kasze jęczmienna z gulaszem :P Trza by było jakąs kolacje wszamac ale nie wiem co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja niewiem ogulnie to spokojna jestem;p ihihih ale jakos tak wciazy to klne jak szefc szczegulnie za kierownica i kazdy mnie wkurza i bym biła wszystkich a walcze o swoje jak nigdy;p normalnie to bym stanela na koncu kolejki i tyle ... a teraz Adamek sie ze mnie robi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaraz nadrobię wasze zaległości, mąż przygotowuje się do montażu łóżeczka:) Ale muszę wam koniecznie coś napisać :D moja teściowa napisała dziś smsa (jestem w szoku) napisał ''tęsknię za wami". Zadzwoniła do Kamila i spytała o dziecko!! nie powiedziała imienia, ale także nie zniekształciła, ale powiedziała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki ja wypiłam koktajl i jak narazie mam dość:P ale myśle co zrobić na kolacje... może jajecznica z szynką albo jakieś kanapki... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia, super jesteś , ja nie wiem czy umiałabym tak powiedzieć :) no i kobita fajna w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ta odwaga to i po porodzie zostanie;p Suelen kurde widzisz jakies kroki tesciowa poczynia.... bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dwie kromki razowego z pomidorkiem, wcześniej kamyczki orzechowe i Maćka z adwocatem, i jabłko, i Big Bambi więc na dziś koniec. dziś już tylko woda :) Suelen, czy to znaczy że zrobiła pierwszy krok, może jakaś odwilż w stosunkach będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen teraz moze wkońcu Cię doceni.. nie pozwól dalej Kamilowi na odwiedzimy u nich i sama do Was przyleci sprawdzic jak się czujesz.. zobaczysz. a jak łóżeczko będzie skręcone to wiesz co masz zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zrobię wam zdjęcia :) nie kuje was czasem brzuch tak w dole i pachwinach? TUETHE do mnie też się coś przypałętało, od rana boli mnie gardło, nos zatkany i chyba coś w zatokach zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN Nawet jak nie ufasz,to gest miły był. Moja siostra kiedyś spotykała sie z okropnym facetem i po rodzinnej naradzie skozystalismy z usług pani psycholog.Powiedziała jedno zdanie ale bardzo mądre/dziewczyny,albo stracicie siostre albo zyskacie szwagra./ Tak mi się przypomniało.......Może twoja tesciowa zajażyła taka zależność. ILOŚKA jak ja bym chciała cię zobaczyć w takiej akcjii :-) BASILEK duzo mydła i bardzo delikatnie pumeksem spróbuj.Ja za każdym razem se posklejam. Odebrałam wyniki.Wszystko ok.Mam zanizona kreatyninę i bilirubinę.Ale to lepiej niz za wysoko.Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓEWCZKO , ależ oczywiście, nawet tego nie podważam, od 10 lat pierwszy raz, ale Ja pierwszy raz nas odcięłam. mam nadzieję, że zrozumiała, że będziemy przy nich tylko niech dadzą mi spokój, niech traktuje mnie jak drugą synową i będzie ok. Cieszę się, że wyniki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN kłuje,kłuje.......i to tak bardzo nisko jakby w pochwie.Ale jak juz pisałam, ja jestem dziwoląg :-) i mi sie wydaje że zaraz główka wyjdzie jak idę(tak nisko ją czuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jak miło że o mnie pamiętacie :-P Ja tylko chciałam się spytać czy któraś miała APTT poniżej normy szukałam w internecie ale tam jest ogólnikowo napisali więc zastanawiam się czy to coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troszkę mnie uspokoiłaś tzn. że nie mam urojeń i jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA niestety nie pomogę, bo Ja nie miałam tego badania, ale ono chyba dotyczyło krzepnięcia krwi, jak coś jest nie tak to powinnaś dostać skierowanie do hematologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja takie kłucia mam codziennie...tylko,ze najbardziej kłuje mnie w pochwie... i do tego czasem skurcze... Kurka, zaraz wszystkie będziemy chore:/ co się dziwić pogoda do kitu... Ja tez marcówka dobrze,że wyniki są ok:) ciekawe jak moje wyjda... juz sie boje ze hemoglobiny mam za mało... Gula zastanawiałam sie kiedy sie pojawisz:) co to w ogole jest te APTT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×