Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurcze znowu głodna jestem, zachciało mi sie pomidorówki i sobie ją dziś na obiad zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Bo może starsze kobiety są takie cięte na nas z żalu za utraconą młodością (patrzcie--> większość teściowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja wezme okolo 10 pieluch a maz dowiezie, u nas w szkole rodzenia podali taka wyprawke do szpitala: dowod osobisty, karta ciąży, aktualne ubezieczenie, wyniki grupy krwi - oryginal, (przy ujemnym RH przeciwciala) wyniki HBS, WR, morfologia, mocz przybory toaletowe recznik kubek' sztućce ręczniki jednorazowe bielizna osobista (biutonosz do karmienia, majtki bawełniane + majtki siateczkoe) klapki pod prysznic kapcie skarpetki woda niegazowana 1,5l + butelka do wody z tzw. smoczkiem aby przelac wode fartuch ochronny i ochraniacze na buty dla meza laktator (jak ktos nie ma a ma nawal to szpital pozycza) 2 koszule szlafrok duże podpaski (szpital dae ale trzeba prosic o każdą sztuke wiec lepij miec swoje) wkładki laktacyjne paracetamol Dla malucha: ubranka (jak ktos nie ma to szpital pozycza) pieluchy jednorazowe (szpital daje ale po kazda pieluche trzeba isc prosic wiec lepiej miec swoje) chusteczki do pupy jak ktos chce to recznik dla dziecka + kocyk albo rożek, szpital pożycza jak ktos nie ma octenisept do pielęgnacji pępka Więcej dla dziecka nie trzeba miec bo sie dostaje mnostwo probek a w razie czego maz moze dowiezc dziewczyny mialyscie juz wymaz na paciorkowca? W szkole rodzenia mowili nam ze pobiera sie to z pochwy i odbytu a moj gin powiedzial ze tylko z pochwy mi to pobierze, czy aby na pewno to starczy? On mowil ze tak ale jestem ciekawa jak Wasi lekarze robia. Tuethe moze zadzwon do ZUu i zapytaj kiedy kase dostaniesz. Ja tak robilam jak sie spozniali pijecie herbate z liści malin? Nam mowili ze od 35 tyg. pic to podobno pomaga nie wiem na co ale cos zwiazanego z porodem... Czy rozwieranie szyjki czy cos.. Tuethe u nas przed cesarka nie robia lewatywy. I po 12h od cesarki każą wstać. W dzien opiekujesz sie maluchem a na noc zabieraja. I leza te kobiety w osobnych monitorowanych salach. Basilek nie przejmuj sie az tak waga, mi polozna mowila ze w ciazy do 25kg jest norma i ze latwoto zgubic, a ja juz mam +18kg, niby duzo nie jem ale potrafie o 3 w nocy byc tAK glodna ze nie zasne jak czegos nie zjem. kiki to bardzo dobra wiadomosc ze Twoj maz dostanie umowe na stale i ze szef go docenia,no i tak podwyzka.. gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Znow nie bylo mnie prawie tydzien, najpierw odcieli nam internet, a pozniej zakowalam do tego durnego ostatniego egzaminu.Wczoraj moj M mnie na niego zawiozl i ten idiota wykladowaca dal nam takie pytania ze szok, nie wiem czy zalicze wogole a wtedy czeka mnie poprawka wrrr;/ jutro wyniki. Kasiu mialam ci wyslac zdjecia wozka obiecuje ze zrobie to dzisiaj. W piatek bylam u gina przebadal mnie, zrobil usg.Mala wazy juz 2400 w 32 tyg :) podobno jest dosc duza i wspomnial ze lepiej jakby bylo cc bo tak to mnie porozrywa bardzo...i teraz nie wiem co zrobic. Jak myslicie? Powiedzial tez ze dluzej niz do 37/38 tyg to Mala nie posiedzi w brzuszku wiec musze dokupic reszte rzeczy do szpitala i spakowac w koncu torbe. Jak narazie leze zeby nie przyspieszyc porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanie czy zauwazyłyscie u siebie może że brzuszek Wam się obniżył? bo mi to powiedział mąż i sąsiadka a zresztą sama czuję...nie wiem czy to nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) NIe wyspałam sie bo od rana cały czas cos robili i głosno w całym domu:/ ale sobie poleżałam chociaż. Puszku ale sen... dlaczego kobietom w ciaży się takie cos sni? Jestem jestem super wózek! kolory takie same jak i mój:D :) Suelen a myślałam,ze strzeliłąs focha przezemnie:P Minia_Ania ja bym takeimu komuś przywaliła:/ chamstwo! choc niestety tak w polsce wyglada... ja an szczeście nie ejzdza autobusami a jak sie zdarza to tylko chwile i się nie prosze bo wiem włąśnie,ze takei komentarze by były:/ ja jak juz nie bede w ciazy i bede np siedziec w autobusie to nie bede lepsza.. jak dal nas są chamscy to dlaczego mamy byc lepsze? Karolina mój M stwierdził,ze dostane kase jak mi się obecne l4 skonczy a konczy mi sie w srode... poczekam jeszcze Kathaya ja brzuch mialam cały czas nisko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a dostaniesz dopiero za msc grudzien tak? czy za styczen? Jacobs nie martw sie moze akurat do przodu egz;) mnie czeka za to za dwa tyg egz i za trzy ostatni...obydwa takie ze glowa mala:(....i jak zdam to ze szczescia chyba urodze:)...straszna kosa....babka sedzina a facet prokurator wiec wiesz....no ale przejsc trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem naprawde ci wspolczuje, ale dasz rade...ja sobie zawsze powtarzalam ze przeciez w koncu jakos musze zaliczyc te egzaminy,jak nie za pierwszym to za drugim razem a im wiecej stresu tym gorzej. Takie "figury" wykladowcy sa najgorsi, nie tyle te przedmioty stresuja co oni..wrrrr. Bede trzymala kciuki mocno! Mnie tez sie brzuch teraz obnizyl jakby i od tygodnia mam piekielna zgage ;( pije mleko tak jak ktoras z was radzila ale pomaga na krotko... Tuethe nie nadrobilam wszystkiego jeszcze ale czy dobrze wydedukowalam ze bedziesz miala cesarke...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pierwszeństwo w ciaży to w sklepie grzecznie stoje i czekam na swoją kolej i nikt nie zwraca szczegolnej uwagi ze jestemw ciąży a w autobusie jak jade to nie prosze o ustąpienie miejsca no chyba że żle sie czuje ale jak jest wolne miejsce to choćby stali kołomnie dziadki babcie i inni nie wiem kto to sobie siedze bo uważam ze mam prawo a niech mi tylko spróbuje ktoś coś powiedzieć to wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, naprawdę nie będziesz ustępować? w sumie też mam ochotę trochę się odegrać, ale z drugiej strony nie wiadomo na kogo się trafi... zwłaszcza mam ochotę odegrać się za to jak usłyszałam ze jak się d...ą pracuje to tak się ma...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs damy rade!!:) jak nie teraz to pozniej....;) a zgaga...bleee.....ja mleka w "czystej postaci" nie przelkne lecz samo np kakao ale tez tylko na chwile pomaga...Teraz wlasnie mam i zgage i Misiek ma czkawke i na dodatek jeszcze daje czadu:D i ja tak jak Murzynek:)...nie prosze o miejsce ale tez nie ustepuje jak juz siedze:)... tuethe a kolorek fakt, ty tez masz zielony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MANIKA dzięki za poprawkę w tabelce :) sama miałam to zrobić ale zasnęłam :D KAROLINA ja miałam robiony ten wymaz ale tylko z pochwy, wyników nie odebrałam bo zapomniałam, ale wyślę Ł to mi dziś odbierze. A co do ustępowania, to generalnie jestem mobilna więc nie wiem jak reagują ludzie na kobietę w ciąży, natomiast jak byłam w aptece to taka babulinka z 7 dych albo więcej i mnie przepuściła, aż się tam wzruszyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do L4 to ja np. za okres od 22 gr. do 12 st. dostałam BA nawet wydałam :P ale to już z 2 tyg. temu było :P no może 1,5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs dobrze wydedukowałas. Mała sie nie odwróciła i są nikłe szanse,ze to zrobi. Minia_Ania jak zobacze dziewczyne w ciaży to ustąpie ale zmierzłym ludziom o nie! O! Jestem jestem wlasnei mi kasa przyszła! kij,ze 3 tyg po tym jak mi się poprzednie l4 skonczyło... i grosze mi dali ale cóz... zielony kolor jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety okropne jest to zachowanie obcych ludzi, Ja mam wrażenie, że ludzie są ślepi, albo udają ślepych. Np. na poczcie kobieta widzi, że stoję z wielkim brzuchem, popatrzyła z politowaniem i dalej stoi. ostatnio byliśmy w IKEI więc poszłam do kasy z pierwszeństwem, widzę stoi kobitka może ok. 50 i mówię , że chciałabym skorzystać z przywileju tej kasy, na co ona zaczęła warczeć, że ona pierwsza tu stała i co Ja sobie myślę, że na dzieciaka wyłudzę... zatkało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM śliczny :) Ja też mam takie meble w kuchni typ ekran kolor calvados :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bo ludzie tacy są:/ kasjerka sama powinna powiedziec "proszę przepuscic tą panią bo jest w ciaży" -powinna na to zwracac uwagę jak ma stanowisko z pierwszeństwem. Jestem jestem wolałabym,zeby mi juz przeslali razem z tym l4 co sie jutro konczy bo by bylo tego wiecej a nie 298 zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen :) tylko wiesz, jak je zamawialismy to ja chcialam bez tego srodka ...wiesz...i jak je przywiezli to myslalam ze padne no ale mojemu M pasowaly wiec zostaly;)...zreszta mi tez pasowaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko odrazu? hmm nie wiem nie wiem bo bym to z M szybko wydała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci ze ten bolder z czarna rama ładniejszy jest:)) i jakis taki zgrabniejszy sie wydaje niz ten ze srebrna duzo bardziej mi sie pdoba:) ja zapomnialam sie pochwalic ze zamowilam wozek.... wkoncu tak:)) X-LANDERA XQ ZIELONY jak żabiak:) i niedługo z tesciowa jade na zakupy chyba chce nadrobic u mnie te minusy co ostatnio sobie je nabiła;/ ale chyba niepowinnam sie długo gniewac niby to błachostka niby nie ale jak jej pozwole to wsiadze mi na glowe tak mi sie wydaje;/ Jacobs zdasz egzamin patrz mi sie udało to i wam tez Jestem ty tez zaliczysz zobaczysz:))) ja mialam szok w niedziele bo poszłam po wpis dostałam 3 z jednego egzaminu nawet wam pisalam ze wszystko na 5 a jeden na 3 i podchodze a gosciu wpisuje mi 5:) dla dziecka;p ehehhe a ogulnie ostry szuja i oblewa ludzi strasznie ja mialam 5u niego ale u mie na 100osob w grupie zaliczylo tylko 20 a reszta ciagnie warunki wiec łatwo nie ejst no a dla mnie pokazał ludzkie oblicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia Ty etz bedziesz meic zielony wózio:D Musze przyznac,ze gosciu fajną niespodzianke Ci zrobił:) zamiast 3 dal 5 :) super:) udanych zakupów;) Jestem jestem zus to zus i nic na to nie poradzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×