Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no i zapomniałam napisać o laktatorze :) Ja nie kupuje teraz jak bedzie potrzebny to M pójdzier do sklepu. Ale wtedy kupi ręczny TT. wczesniej miałąm Avent też ręczny i był swietny. A elektryczny... hmmm no nie wiem ja jakos nie jestem przekonana. Na takie odciąganie co ja będe odciągać przypuszczalnie to wystarczy ręczny. Poza tym podłączona do elektrycznego to jakos tak jak krówka no nei wiem ja nei jestem przekonana:) Może jak któraś ma taki to niech się wypowie:) \a do pediatry to do tego samego co starszt syn zapiszę:) Babka jakas rewelacyjna nie jest ale jakby się coś działo to ja mam prawie calą rodzinę lekarzy( tylko ja się wyłamałam i jeszcze jedna kuzynka a tak to prawie wszystkie ciocie i kuzyni i kuzynki po medycynie;/) więc jak cos to ja raczej dzwonię do nich a nie chodzę do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki to dzis sie narobilas. Ja ledwo pozamiatałam podłoge:( Trzymam kciuki aby występ się udał:) Ewka az sie dziwie,ze nie nakopalas tej babie! dobrze jej powiedzialas. z takimi debilami nie ma co se cackac.. a dziecko powinno umieć sie przyznac,ze coś zrobiło a nie kłamac ze to ktos inny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane miałyście rację, zjadła ciasteczko, położyłam się na boku i mój brzdąc poruszył się z prawej strony... aż mi łza popłynęła ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ogarniam tego........
Orunia jak mozesz na dziecko BIMBOL mówić ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że to słodkie :) nie którzy mówią żabcia, nicpoń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M tez różnie mówi ale teraz w głowie mam tylko,że jestesmy jego kluseczkami:P :) Suelen jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo wykąpałam sie :) Bartusiowi chyba zupa smakowała bo sie wierci jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem psychicznym super :) tak się cieszę, że sie ruszył :) Co do stanu fizycznego to gorzej, katar mam nawet w uszach, podrażniony nos i bolące gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow jestem:) przerwa:) bo i tak sie tylko gapie na to co czytam a raczej nie czytam tylko trzymam na kolanach;) a moze znacie jakis "cudowny" sposob by wiedza szybciej i chetniej do glowy wchodzila:D;)? widze ze znow ktoras moraly zaczyna prawic...tylko tym razem nie na temat kosciola, jedzenia miesa lecz na nazywania naszych Misiaczkow/kowe;).....zastanawiam sie kto to moze byc.....hmmm? ewka mialas szał wczoraj. Ja tez nie odpuscilabym jakby mi jakis dzieciak "wypierdalaj" powiedzial badz dziecko uderzyl!! ;) katar.....ktoras pytala o katar...chyba tuethe.....ja niestety nic na katar nie bralam....meczylam sie bez wspomagaczy...spalam prawie na siedzaco ale wytrzymalam;)...trzeba pamietac ze leczony trwa tydzien a nie leczony 7 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D wczesniej meczylam was wozkiem:D:D a teraz bede uczeniem:D:D:D;)...przepraszam ale ja tak mam ze musze sie wygadac a wy najwyzej nie czytajcie moich postow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.....cwiczycie? ...choc troszke?...cos przydaloby sie poruszac przed porodem, dupala rozciagnac;).... co myslicie o pilce?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ucz się, ucz :) zapomniałaś dodać o pouczaniu z wieśniackimi baldachimami :) A ja jestem leń i nie ćwiczę, czasem tylko porozciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mi wiedza tylko wchodziłą jak wiedziałam,ze jak sie nie naucze to mam przesrane:P i np w dzień nic mi nie wchodziło do głowy tylko w nocy... Tez się zastanawiam kto nam morały prawi:P wiem,ze nie mam wyjscia i sie pomorduje jeszcze troche. Ja nie cwicze bo nie mam po co:P zostalam sama w domu! jakbym sie lepiej czuła to porobiłabym jakieś zboczone zdjecia,zeby M miał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem jesli Ci zakupy pomogą w nauce to czemu nie:P ja miałam iśc dziś zapłącić rate, kupić materiał na wieśniacki baldachim i sobie szlafrok z tej kasy co dostałam ale zamiast tego leże w łózku i Wam marudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie:D suelen zapomnialam!! o baldachimach:D ale wiesz co ...mysle ze to ktos z tego drugiego topicu o marcowkach 2011...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja jestem ale moje myślenie troche jest wolniejsze:P i leżac na boku nie wygodnie się pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe nie pomoga, wrecz odciagna od tego:D ...a to ze przesrane bede miec to wiem;) bo wtedy poprawka a przy maluszku i zaraz po porodzie to ciezko bedzie cos wbic do glowy;) wiec staaaaaaaaaaaaaaram sie jak moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale bym się nie zdziwiła :) pamiętacie jak grzecznie zaprosiłam na nasze forum i powiedziałam, że nikogo źle nie traktujemy, to jak na mnie wsiadły. Śmieszne już nie mają się czego czepiać to jak się kto odzywa do własnego dzieciątka... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoje czasem mowie pasozytki :-) Suelen ciesze sie bardzo, ze Natanielek sie poruszyl, powtarzam caly czas swoim Myszkom - badzcie grzeczne kochane moje malenstwa tak jak Natanielek od cioci Suelen- a one dalej swoje! Rompluja mi w brzuchu strasznie :-P Nie sluchaja mamy od malego......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia ci w glowie;)....ty swintuszku;)....ale zrob, zrob.....bedziesz miec pamiatke z tego dnia bo taka jak dzis juz drugi raz nie bedziesz;)...tzn chodzi mi o to ze wiesz....z tyloma zmarszczkami (jak masz):P, z takim samym brzusiem, z ta sama iloscia wlosow;)...wiesz....:) z tym samym humorkiem i chcia do ...no wieeeeeesz o co mi chodzi;) A mezus sie ucieszy napewno jak dostanie taki prezencik;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza konkurencja probuje nas zdenerwowac:P Jestem jestem zdasz za 1 razem:) Puszek ale im mówisz... moze One nadrabiają to,ze Natanielek taki spokojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Frączek
Dzien dobry, Nazywam się Paulina Fraczek i jestem studentką 5 roku fizjoterapii. Pisze pracę o zespołach bólowych kręgosłupa u kobiet w ciąży i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety na ten temat. Tu znajdą Panie linka http://www.ankietka.pl/ankieta/51933/wplyw-ma sazu-i-aktywnosci-fizycznej-na-zespoly-bolowe-kregoslupa-u-k obiet-w-ciazy.html Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU kochany, ogromnie was przytulamy z daleka :) Niedługo się puszka będą czepiać, bo mówi na dzieciaczki mychy, a to może komuś się kojarzyć ze szkodnikami, a nie z maleństwami, ślicznymi puszystymi kuleczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×